Další informace o Call of Duty: WWII

4

Sociální sítě a další zdroje nás zásobují novými informacemi o Call of Duty: WWII.

A máme tu další doplňující informace k novému Call of Duty: WWII. Activision konečně ukázal první záběry ze hry a plnohodnotný trailer. Je jasné, že k největšímu odhalení dojde až v rámci veletrhu E3, který se koná 13. až 15. června.

cod3

Události hry tedy primárně pokryjí roky 1944 –1945. Sekundárně se máme vracet k některým událostem zpětně. V takovém případě půjde o záblesky z let 1940 –1944. Vše tedy už v době světového konfliktu. Ronald Daniel jako mladý americký voják bude bojovat v celé Evropě. Zažijeme s ním vylodění v Normandii, následně putování do Belgie a přes řeku Rýn až do Německa.

Nebudou chybět ani známé bitvy (první byla již nastíněna). Tou je právě vylodění v Normandii. Tvůrci tvrdí, že pro zpracování zážitku udělali maximum v historii videoher, co se této operace týče. Vylodění proběhne na pláži Omaha.

cod1

Druhou zatím představenou misí, která se ve hře objeví, je boj v lese Hürtgen na hranici Německa. Zde se sehrála velmi náročná bitva. Německá vojska zde použila děla, kterými střílela do lesa. Do Call of Duty: WWII dorazí úplně nový multiplayerový mód. Bude se jednat o mód WAR. Půjde o plnění nejrůznějších úkolů v multiplayerovém prostředí.

Hra už má na Steamu svou stránku, a ta navíc potvrzuje, že bude i letošní Call of Duty disponovat Season Passem. Activision se tedy nevydává stejnou cestou jako EA. To totiž k letošnímu Star Wars: Battlefront 2 ruší svůj Season Pass a hodlá všem hráčům servírovat obsah zdarma. Za nás jen palec nahoru.

cod2

Důvodem je fakt, že multiplayerové balíčky a rozšíření většinou kupuje minimum hráčů, a tím je tříštěna celistvá komunita. Call of Duty tuto novinku však nezavede a bohužel nabídne starý obchodní model, který umožní nákup dodatečných DLC. Na druhou stranu je jasné, že druhá světová válka bude velkým lákadlem a hráči se tentokrát asi nespokojí jen se základem.

Call of Duty: WWII vyjde 3. listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Další informace o Call of Duty: WWII
Ohodnoťte tento článek!
4.29 (85.71%) 7 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. trailer vypada fakt nadherne ako som videl tak bitva u moskvy,stalingrad,kursk nebude ale hra to kompenzuje uz sa na to tesim velmi.

  2. Už vidim ty DLC, Britská armáda, 2 nový mapy, 3 nový zbraně, novej OP perk, Ruská armáda

    když si to bude chtít někdo zahrát se vším všudy tak do toho bude muset napumpovat tak 4000

  3. Omaha a Hurgen, tvl to amíci nebojovali nikde jinde? Vždyť vymejvaj mozky sami sobě. Njn konzum :/

Comments are closed.