CoD: Speklace potvrzeny, Evil Geniuses se vrací do CoD!

0

Informace o týmech pro Playstation Experience turnaj se ukázaly pravdivé a Evil Geniuses se skutečně po dvou letech vrací na Call of Duty scénu.

Přijde mi opravdu divné, že se EG vrací zrovna v sezoně, kdy „hlavní“ Call of Duty schytává od pro hráčů kritiku, na kterou jsme opravdu nebyli zvyklí. Všem prostě došla trpělivost a nechtějí Call of Halo. Ale to všichni víme. Nicméně že se vrací zrovna jeden z nejpopulárnějších esport klanů… nemůžu si pomoct, ale vidím za tím snahu Activision trošku si napravit reputaci. Trošku to (nepřímo) potvrdil i jeden z hráčů, Colt „Havok“ McLendon: „Cítím, že jako tým máme možnosti, které mnoho týmů nikdy mít nebudou“. Je těmi možnostmi nějaká ta štědrá finanční injekce přímo od Acti? To se asi jen tak nedozvíme.

Mimo Havoka (předtím za compLexity) jsou na soupisce další 3 hráči: Jared „Nagafen“ Harrell (předchozím týmem byli Luminosity), Jeremy „StuDyy“ Astacio a Anthony „NAMELESS“ Wheeler jako kapitán. StuDyy a NAMELESS byli do této chvíli volnými hráče, poté co se jich zbavili Luminostiy.
Jen připomenu, že EG převzali soupisku compLexity hned poté, co tito vyhráli CoD World Championship 2014. Za EG následovaly první místa na MLG Anaheim 2014 a ESWC 2014.

 

 

Ohodnoťte tento článek!