Chcete být profíkem v Call of Duty? Najměte si profi hráče!

3

Call of Duty rozhodně není záležitost ke které by mohl hráč zasednout jen na chvilku a být v ní “okamžitě” opravdu dobrý. Chce to hodně zkušeností ze zápasů, než je možné se postavit těm opravdu nejlepším.

call-of-duty-wwii-screen-02-ps4-us-26apr17-1050782

Najmout si profi hráče? Proč ne!

To si někteří hráči uvědomují a hledají možnost, jak být lepší než jejich soupeři, kteří třeba mají více času na to, aby se hře mohli věnovat.

Toho si všimla i stránka Bidvine.com. Ta totiž hráčům umožňuje, stát se velmi rychle dobrými. Stránka se zabývá tím, že vám na různé činnosti sežene profesionála v oboru. A jedním z nich je i hraní Call of Duty.

Zkrátka a dobře si můžete zaplatit kvalitního hráče, který pak hraje pod vaším účtem a úspěchy pak sklízíte vy. Zní to poněkud šíleně, ale stačí hráči předat vaše údaje k hernímu profilu a zaplatit mu zhruba 500 Kč na hodinu.

Rázem se z vás stane kvalitní střelec, který nikdy nemine a vaše zkušenosti, reputace a level poletí nahoru. Chápeme, že takováto služba může být pro někoho zajímavá. Zaráží nás fakt, že by opravdu někdo byl ochoten platit za to, aby někdo jiný vypomohl s jeho herním účtem a dostal jej na ty nejvyšší příčky.

codwwii

Postava dále žije v online prostředí

Za určitých podmínek si to lze představit u her, jako je například EVE Online a u některých MMORPG. Zkrátka aby postava nezahálela. Zatímco vy trpíte ve škole nebo v práci, tak ona aktivně poslouchá příkazy jiného hráče, který v tu chvíli získává nové zkušenosti a levely, ačkoliv vy na tom nemáte žádné přičinění.

Tím pádem hráč neztrácí vůči ostatním, kteří mají možnost hrát celý den.

Co si o tom myslíte? Byli byste ochotni za něco takového platit? A to i v případě, že by se jednalo o zcela jinou sérii, kterou například hrajete často? Nechte nám v komentářích svůj názor.

Chcete být profíkem v Call of Duty? Najměte si profi hráče!
Ohodnoťte tento článek!
4.6 (92%) 5 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Takovy pocit z “hrani” mit…to je jak lizat damske prirozeni pres sklo.

    • Tak ta frnda cez sklo je este dobra oproti tomuto, uplne na hlavu. Este by som rozumel tomu ze si zaplatim profika aby so mnou hral v cate (alebo v druzstve, podla hry) aby som nieco od neho pochytil a zlepsil svoj skill.

  2. To je také niečo,že zaplatím susedovi aby mi šukal ženu kým ja neprídem domou.Muhahah

Comments are closed.