Call of Duty: WWII vyjde 3. listopadu

1

O víkendu se nám sešla smršť informací o novém díle Call of Duty. Co se týče data vydání, tak víme, že hra vyjde na začátku listopadu. Nyní už víme, který den nás celosvětové vydání této hry čeká.

Jeden z fanoušků, Maxime Chao, totiž vyfotil reklamu na Call of Duty: WWII na nádraží Saint-Lazare v Paříži. Na velkoformátové reklamě bylo zveřejněno datum 3. listopadu 2017. Toto datum připadá na pátek, tudíž to vypadá, že se skutečně můžeme těšit právě v tento den, neboť v pátek vychází velká řada titulů.

Nové Call of Duty však čelí kritice už nyní, a to zejména kvůli úvodnímu obrázku, který bude zřejmě využit i pro účely obalu hry. Někteří hráči si stěžují, že tvůrci okopírovali starý obrázek ze hry Brothers in Arms: Hell’s Highway. Hra od Ubisoftu z roku 2008 totiž měla podobný obrázek již tehdy. Šéf studia, Randy Pitchford, si také přihřál svou polívčičku a tvrdí, že zcela nezakrytě se tu autoři Call of Duty inspirovali.

bia2

Pravdou je, že pokud se na plakáty podíváme, tak tam zřejmá podobnost je. Otázkou zůstává, zda to skutečně grafici vůbec tušili. Ostatně, toto se nám zdá těžko prokazatelné v případě jakýchkoliv právních tahanic a troufáme si tvrdit, že pokud by studio Gearbox skutečně zvažovalo nějakou žalobu, tady by zřejmě nemělo šanci uspět.

bia

Nicméně tím, že se studio Gearbox ozývá, tu máme nepřímé důkazy k tomu, že i v jejich studiích se aktivně pracuje na novém Brothers in Arms. Potvrzují to nedávné zvěsti a také fakt, že příběh Hell’s Highway není ani po 9 dlouhých letech uzavřen, jak nám konec hry sliboval. Druhá světová válka je navíc evidentně v kurzu, nebylo by tedy divu, kdyby nás i EA brzy nepotěšila oznámením nového Medal of Honor.

Call of Duty: WWII vyjde 3. listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Máme se na co těšit.

Připomínáme, že zítra v 19:00 bude vydán první trailer ke hře!

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

  1. konecne tento rok mam co hrat zatial residnet evil VII je top hra pre mna som do uz dohral 2X a teraz toto no nekup to 😀

Comments are closed.