Call of Duty: WWII v prvních trailerech

1

Už pár dní internet žije tím, že se Call of Duty: WWII vrací do své původní doby, tedy 2. světové války. Těšíme se opravdu hodně. První materiály a informace v nás stále zvyšují zvědavost. Titul zatím vypadá nadmíru dobře, a pokud přinese i velmi kvalitní multiplayerové bitvy, nebude mu co vytýkat.

Tvůrci oficiálně potvrzují fakt, že hra se bude odehrávat v Evropě a budeme hrát za amerického vojáka. Kampaň má být hodně filmová a zaměří se na jednotku neohrožených mužů. Hlavním hrdinou má být Ronald Red Daniels. Ten pochází z Texasu a je mu teprve 19. Vše má být podáno poněkud filmovější formou, a tak nás čekají roky 1944-1945, přičemž v předchozích čtyřech letech nás asi čekají nějaké flashbacky.

cod2

Ty budou odhalovat více ze zákulisí jednotlivých postav. Tvůrci dodávají, že kromě oné jednotky se v příběhu objeví ještě několik zajímavých postav, kterým se hra bude věnovat. Bitvy mají být doslova monumentální a také velmi brutální, což není u série zvykem. Autoři ale chtějí ukázat válku skutečně takovou, jaká byla.

cod4

Kromě oné jednotky se dočkáme i kanadských, australských nebo francouzských vojsk. Konkrétně byla zmíněna jedna vůdkyně francouzského odboje, což zní zajímavě. Ronald Daniels bude hlavní postavou, ale je slíbeno, že se také na chvilku převtělíme do kůže jiného charakteru.

Skutečností se stává i naše prognóza, že by hra dost překvapila, pokud by nabídla jiný systém uzdravování, a skutečně se tak stalo. Nebude tedy stačit se jen schovat za překážku a počkat. Tentokrát budete muset spoléhat na vašeho zdravotníka a v případě nábojů na vašeho ženistu či spolubojovníka, který bude nejblíž, aby vám jeden zásobník věnoval.

cod3

Multiplayer nabídne módy pro 2 až 48 hráčů. Navíc zcela nově nabídne multiplayerové lobby, něco jako má Destiny. Místo Toweru tu však bude Headquarters. Zde bude možné skrze sociální interakce komunikovat s jinými hráči.

Datum vydání je stanoveno na 3. listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Call of Duty: WWII v prvních trailerech
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. A ta Switch verze tedy nakonec není v plánu? Byla by to velká škoda a promarněný potenciál, i když samozřejmě chápu, proč se Activisionu do případného portu nechce. Musely by se vynaložit nadstandardní prostředky pro optimalizaci na slabý hardware a vzhledem k tomu, jak “skvěle” si vedly předchozí díly na Wii a Wii U, tak si zákonitě musí vývojáři 2x rozmyslet, jestli to to vůbec stojí za to…

Comments are closed.