Call of Duty: WWII oficiálně oznámeno

2

Konečně jsme se dočkali! Došlo na oficiální oznámení Call of Duty: WWII!

Dlouho se tomu nechtělo věřit a veškeré zprávy byly brány tak trochu s rezervou. Až s vypuštěním obrázků se ukázalo, že by tentokrát skutečně mohla série Call of Duty zamířit zpět do 2. světové války. Activision oficiálně oznámil, že letos se skutečně podíváme zpět, a to právě do tohoto válečného konfliktu. Zatím venku není příliš mnoho informací, ale brzy jich bude k dispozici více.

Co zatím víme s jistotou, tak je právě zasazení. Activision zatím vypustil první oficiální fotku ze hry, která dává jasně najevo, že 2. světová válka se vrací. Ostatně po úspěchu hry Battlefield 1 se dalo čekat, že série zvolí tento krok. Oficiální název hry tedy zní Call of Duty: WWII a vyjde na konci letošního roku. Počítá se začátkem listopadu.

pc

Platformy zůstávají, tak jak se předpokládalo. Hra vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Jediná spekulace o Nintendu Switch se nepotvrdila, a hra se tak na této konzoli nakonec vůbec neobjeví.

Vydavatel už spustil oficiální stránku pro tento titul, kde jsou zatím základní informace a očekává se zde zveřejnění prvního traileru a také screenshotů. Konkrétně k odhalení dojde 26. dubna v 19 hodin našeho času. Upřímně se letos nemůžeme dočkat, až hru uvidíme v pohybu. Vydavatel potvrzuje, že engine by měl být tentokrát zbrusu nový.

ps4

Už nyní je potvrzeno, že hra bude disponovat Season Passem a také jednotlivými DLC z něj. Veškerá DLC budou pokračovat v trendu posledních let, což znamená, že majitelé PlayStation 4 verze budou mít DLC k dispozici o měsíc dříve než hráči na PC a Xbox One. Smlouva se Sony v rámci partnerství s Activisionem tak stále běží v plném proudu.

xone

Jako třešničku na dortu nám britský Amazon nadělil obrázky krabiček, ve kterých se bude letošní díl Call of Duty prodávat. Teď už tedy jen počkat, až nám tvůrci ze Sledgehammer Games nadělí více informací o WWII.

Call of Duty: WWII oficiálně oznámeno
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. konecne! len asi pocitac mi nezvaldne skoda ale som rad…raz to musim zahrat.

    • Taky mam obavy, co se compu tyce, ale snad to zvladne. Dily z 2.sv jsem z Codka miloval nejvic))

Comments are closed.