Call of Duty: WWII bude mít za sebou tříletý vývoj

5

Call of Duty: WWII je ve vývoji už dva a půl roku. Alespoň tak to tvrdí vydavatel Activision společně se studiem Sledgehammer, které má letošní pokračování na starosti. Druhá světová válka ještě nezněla slibněji. Co tedy autoři ke svému novému dílu ještě dodávají?

Tvůrci také dodávají, že kromě delší doby vývoje byly ochotni procestovat téměř celou Evropu a také jiné kontinenty, aby hra byla co nejvíce autentická a věrohodná. Poměrně dobrý příslib! Snad jej autoři zužitkují k opravdu brilantnímu zážitku. Konkurenčnímu EA se to s Battlefield 1 opravdu povedlo. Také zejména proto, že spousta z nás nezná první světovou válku tak detailně jako tu druhou.

Vzhledem k tomu, že se autoři vydali i do jiných lokací, dává to tušit, že by se nakonec nemuselo bojovat výhradně v Evropě. Je ale také možné, že se pouze jedná o příjemné zpestření do multiplayeru, kde se dá očekávat, že zde budou i zajímavé mapy, na které během kampaně nenarazíme.

1

Jak jsme již zmiňovaly, tak Call of Duty: WWII nám nabídne opět vylodění v Normandii během Dne D (operace Overlord). Kromě toho nás zřejmě čeká i operace Market Garden, která se také dostala do předchozích válečných her včetně série Medal of Honor.

Na internetu se hojně spekuluje o tom, zda se vrátí i kdysi populární systém lékárniček. Ten ostatně dodnes používá například série Wolfenstein. Z nostalgie by to zřejmě někteří hráči uvítali. Možná by nebyl od věci speciální mód, kde by bylo nutné se oživovat právě a jedině touto formou. Jednalo by se o zajímavé zpestření.

3

Call of Duty: WWII vyjde začátkem listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Uvidíme, zda se ještě nakonec dočkáme úpravy i pro konzoli Nintendo Switch. Rozhodně by nebylo špatné, kdyby hra využila potenciál této konzole, co se pohybových možností týče. A bojiště na cestách nezní vůbec špatně.

Call of Duty: WWII bude mít za sebou tříletý vývoj
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

5 KOMENTÁŘŮ

  1. konecne keby sa dalo hrat aj za nemaca ako v red orchestra 2 heroes of stalingrad tak by to byla topka.

  2. kdyby tam byla životy jako nepř. v CoD 1 tak nevím jak by to 90% kidů hrálo

Comments are closed.