Call of Duty: Tým Most Wanted si letos dá pauzu

0

Alex Arteaga, majitel a CEO amerického týmu Most Wanted dnes na svém Twittru prohlásil, že si klan dá dočasnou pauzu. S tím, že: „Možná že se v budoucnu k CoD vrátíme, ale pro teď je to na shledanou.”

Díky této změně nyní Anthony „Methodz“ Zinni, Teegan „TcM“ McCarthy a Tanner „Mosh“ Clark budou nyní pokračovat jako volní hráči (free agents). Tito hráči přitom pomohli týmu dosáhnout na 17.-24. místo v letošním Call of Duty šampionátu (společně se spoluhráči: Eric „TwiZz“ Servello a Mike „Blfire“ Glushenok).

Prvním z turnajů je MLG Vegas, server Gamurz spekuluje, že by se tito hráči mohli setkat v „roostermania“ skupině.

Za vším samozřejmě můžeme hledat peníze. Ale s tím, jak reptá více a více týmů, mi přijde, že tady jde asi o něco více. Že možná mají hráči hyperfuturistického CoD dost. Vzhledem k rumorům o příštím CoD ve Vietnamu jsou si toho možná vědomi i v ActiVision… Ale kdo ví…

Tým Most Wanted vznikl 6. srpna spojením týmů Radius Gaming a MRKNWiLD. Po neúspěšném pokusu o spojení s týmem Team Curse, se Most Wanted rozhodli svou sestavu rozpustit. 16. září ale od týmu U4X eSports získali čtyři hráče (Pacman, Goonjar, Cells a Ivy). Oficiální sestava pak byla zveřejněna 22. září.

Ohodnoťte tento článek!