Call of Duty: Supply Drops v MWR?!

0

Človíček s nickem Semyel se na Redditu pochlubil zajímavým úlovkem. Při prohrabávání se herními daty PC verze Modern Warfare Remaster, se mu podařilo najít něco, co vypadá jako nové zbraně. A hlavně co taky vypadá, jako že se v Modern Warfare plánuje Supply Drops. Nebo minimálně plánovalo.

Ale popořadě. První zbraní, kterou Semyel objevil je lopatka. Znáte ji. Taková ta vojenská. Jak se s ní hloubí zákopy, nebo seká do hlavy. Prostě klasický shovel. Aby toho nebylo málo, lopatka má více variant, v herních datech Semyel našel jména jako Bayoner, Blade, Bottle, Paddle a Icepick, všechny mající vedle jména poznámku „temp“. Takže buď „ještě“ není jejich čas, nebo „už“ není jejich čas. Zatím nevíme.

Dalším objevem je brokovnice Kamchatka-12. Pak PP2000 (Modern Warfare 2). Galil z Black Ops 1 / 2. Desert Eagle nasviněný bahnem (respektive: „muddy deagle“, abych byl přesný). MP-44 (překřtěná na STG-44). FAL. Magnum .44 (MW2). Mezi ostatními.

Semyel dokonce nahodil na Youtube videa, ve kterých z některých z těchto zbraní střílí, ale bohužel Activision reagovali velice rychle a videa už jsou dole.

Reference na „armoury“ a „dealer“ jsou také v datech k nalezení a tady to začíná být velice zajímavé.

Supply drops se totiž mezi CoD komunitou samozřejmě nikdy nesetkali s nadšením. Já osobně proti nim nic nemám, pokud tam budou skiny a podobné nesmysly, které gameplay jako takový neovlivní. Kustomizující věci zkrátka ano, cokoli jiného fakt ne.

Je tak možné, že Raven Supply Drops pro Modern Warfare Remaster zarazili ještě před vydáním hry. Okamžitá reakce Activision je ale minimálně podezřelá. Vzhledem k tomu, jak nám hráčům jdou Raven na ruku, bude velice zajímavé sledovat, jestli (pokud tomu tak skutečně je a Supply Drops jsou v plánu) nepřeváží názor mocipánu z Activision. A jestli budou Raven skutečně dále naslouchat přáním hráčů.

 

Ohodnoťte tento článek!