Změny přicházejí hlavně v ekonomice

  6

  Od začátku října v my.com začali provádět zajímavé změny způsobu, jakým pravidelně pořádají týdenní události v rámci her, stejně tak prodejů a slev. Chtějí udělat vše přístupnější a zajímavější pro hráče. Pojďme se na ty změny podívat.

  IN-GAME aktivity

  Plánují mít pravidelný plán “standardních” aktivit s dvěma sadami aktivit na každý běžný týden. To by mělo zavést více pestrosti do týdenních aktivit a umožnit hráčům zažít více zajímavých událostí, jako jsou krátké úkoly s lepšími odměnami.

  Jakmile bude první fáze nastavena a bude dobře fungovat, začne se pracovat na vytváření hlubších a zábavnějších herních akcí, které se objeví při zvláštních příležitostech. Také se vývojáři budou snažit vytvářet agilnější plán angažovanosti. To by mělo vypuknout někdy počátkem roku 2018.

  Internetový obchod

  Od této chvíle si budete moci zakoupit všechna vozidla bez jakéhokoliv dalšího obsahu svázaného v balíčcích, za standardní cenu.

  Nové prémiové stroje

  Veškeré nové vozy budou k dispozici ve webovém obchodě za reálnou měnu hned po vypuštění. Nové vozy nebudou k dispozici v první fázi za goldy.

  Později se všechny stroje objeví i za goldy, systém je přenastaven proto, aby se kapku uzdravila ekonomika. Samozřejmě během testu budou sbírána data, podle kterých se systém bude dále vyvíjet.

  Dá se říci, že vznikne prodleva mezi vydáním vozidla a možností koupit ho za gold měnu.

  002_0

  Unifikace měny

  Ceny v USD vs. Euro budou sjednoceny, toto se stane ihned a vývojáři slibují, že odstraní všechny položky, kde by se mohly ceny lišit. Po dokončení přechodu budou položky v každé skupině stát stejnou “částku” peněz. Tj. položka v hodnotě 9,99 USD na serveru NA bude na serveru EU stát 9,99 EUR. Pravděpodobně si uvědomují, že přechod činí skutečnou cenu zboží dražší, ale údajně to je nutná úprava z obchodních důvodů.

  Goldové balíčky

  Budou také upraveny goldové baličky. Není úmyslem změnit původní konverzi reálné měny na zlatou nebo změnit nákupní sílu zlata v rámci hry. Peníze, které jste investovali do hry, jsou bezpečné a nebudou ztrácet kupní sílu.

  Prémiový čas

  Prémiový čas bude trvale k dispozici v internetovém obchodě, který je přímo k dispozici za reálnou měnu. Nebude potřeba nakupovat goldovou měnu, kterou následně vyměníte za prémiový čas ve hře. I tento čas bude samozřejmě cílem různých akcí a slev.

  Vývojáři dělají vše, co je v jejich silách, aby mohli poskytnout hráčům co nejlepší služby a udělat Armored Warfare skvělou hrou. Jestli to je dobrá cesta se ještě ukáže, nicméně změny tohoto typu měly fungovat ve hře již dávno.

  Změny přicházejí hlavně v ekonomice
  Ohodnoťte tento článek!
  5 (100%) 5 hlas/ů

  6 KOMENTÁŘŮ

  1. No sláva!!! To jim to došlo brzo pořádat akce, eventy a soutěže, když už není pro koho. Jejich goldy a e-shop neřešim. Poslední věta Martina to zavíra zcela trefně.
   Dík za info.

  2. A ja dúfal, že to bude zmena ekonomiky v hre resp. viac kreditov za výhru alebo tak….

   • Bez prémiového účtu v PVP prakticky nevyděláš. Zatím kde se nechá vydělat je GLOPS a tam tuto hru směřují.

  3. Už ani tady nejsou informace o soutěži která probíhá přes víkend. Všechny fora v češtině jsou úspěšně mlčenlivé.

  Comments are closed.