Wolf edice je tu znova …

  11

  Tak nějak přemýšlím, jestli je tu ještě někdo kdo ji chce a nemá. Na druhou stranu tentokrát je s 20% slevou, čili chcete-li, neváhejte a kupujte. Naštěstí je bez zbytečných bonusů jako jsou kredity, goldy a podobné věci.

  Edice je dostupná pouze do 1.12. (9:00) a to zde https://aw.my.com/gb/wolf-packs.

  BMD-2 WOLF

  bmd-2
  tier 5 AFV
  Čistá všehochuť do každé situace, rychlé a obratné vozítko s dobrým dohledem a kamufláží (pozor je to podpůrné AFV, ne scout). Velmi dobrý autokanón a rakety.
  Cena: 1.200 goldů

  WIESEL 1 WOLF

  wiesel
  tier 7 AFV
  Čistokrevný scout a naprostá osina v zadku pokud ho řídí schopný hráč. Vynikající autokanón v kombinaci s velmi velkým dohledem a maskováním. Budete na něj nadávat, budete ho chtít prodat, ale nedokážete ho přestat hrát.
  Cena: 4.400 goldů

  CENTAURO 120 WOLF

  cent
  tier 7 TD
  Neblaze proslulé vozidlo, malé maskování, mobilita průměrná, prakticky neexistující deprese děla a pancéřování jako ztvrdlá kobliha. Ale to dělo … dávat na tieru 7 za 691 s průbojností 440mm je šíleně zábavné.
  Cena: 4.400 goldů

  CHALLENGER 1 WOLF

  chally
  tier 7 MBT
  Další ikonické vozidlo, tentokrát pro jeho výdrž. Takové pancéřování byste čekali spíš na tieru 9-10, ovšem weakspoty jsou již notoricky známé a každý trošku znalý hráč vás vyndá jak nic. Vlastním ho již delší dobu a nyní je prakticky nehratelný.
  Cena: 4.400 goldů

  Garrth – ideální balíček pro začínající hráče na rozjezd a naučení se principům hry. V tomto balíčku totiž máte čtyři vozidla se čtyřmi základními archetypy herních stylů. I já, jakožto poměrně zkušený a znalý, jsem si koupit BMD-2.

  Ohodnoťte tento článek!

  11 KOMENTÁŘŮ

  1. CENTAURO 120 se má přesouvat na jiný tier, Tím pádem vznikne jiný stihač s jinými parametry než má momentálně CENTAURO 120 WOLF.

  2. Jo v tomdle opravdu vidím docela neseriózní chování – dávat do shopu něco, o čem vím ( a měl bych mít v podstatě už hotové), že totálně předělám do 2-3 měsíců a přitom nedodám informace pořádně jak. Tak jako tak projde minimálně CENT120 úpravou a asi to tedy nevynechá ani tuto řadu…

   Jinak poslední co jsem zachytil měla řada TD vypadat:
   VI. LAV600
   VII. Striker
   VIII. Cent B1
   IX. Cent 120 z toho jen o tomto se víc mluví a asi je definitivně rozhodnuto.
   X. Cent II. (?)
   Původně mluvili o 0.19, faktem ale je, že tento nástin byl v době, kdy uvažovali o zrušení Draca z kterýho je teď TD a od tý doby je ticho po pěšině jako ve všem.

   Vzhledem k tomu, že bude bojovat v jedné bitvě více tierů, jak je od 2.0 v plánu, to bude docela guláš mít vedle sebe dvě cent 120 lišící se asi jen nátěrem a úplně jinými parametry i tierem… Si vzpomínám na časy, kdy jsem měl jako jeden z mála object263 (v tý době byla králem 268, než ji totálně rozjebali) a spousta enemáku si mne pletla s artynou…

   • a nebo chteji jeste vydojit posledni €, nez zavrou kram uplne 😀

  3. A kde je motivace něco kupovat??? Zřejmě podpora vývoje, ale ten je hodně nepřehledný a odpovědi jsou typu: jednou-někdy-bude.

  4. Tak mne by na tom lákalo jen to, že by to na svůj nebo VIII. tier bylo hodně OP vozítko jako je současnej Cent (to si nebudeme zastírat, že ta DMG na VII… a pokud by ho posunuli na VIII. premium není pak ani drahý), ale jednak nejsem vůbec nakloněn těmto premiákům, kde hlavní bonus není unikátní vlastnost vozítka (liší se jen nátěrem), ale plná posádka – což nějak podvědomně si chci vyject a jsem asi dost velkej skrblík, abych kvůli své lenosti na toto dával gold a cent120 mám na V. skillu dávno… A především nekupuju zajíce v pytli, takže si nechám tudle nejasnou kartu utéct jako vše za goldy – tím spíš, že i ta posádka bude překopaná od začátku… No a hlavně nevím, na jakým serveru po 2.0 vlastně budu… a jelikož je RU jiná hra tak jsem pozastavil investice do obou… Ale je to nic nestojí a žel nemají do prodeje nic – krom starých věcí a reskinů- co nabídnout, přestože se valí tuny nových strojů, jak se můžeme dočíst v článkách o future… Poslední dobou jen plamenné sliby, ale konkrétního nic. Floyd myslí, že do konce týdne budou konečně ty měsíc dva slibované info, tak jsem zvědav.. Akce tak dobrá pro nové hráče, co se nadchli z videí GO aniž by ho hráli a nemaj stroj V. úrovně… Opravdu ale nechápu, proč tydle stroje, které jak Garrth správně píše stejně nikdo moc nekoupí, nedaj do nějaký soutěže stejně jako je na RU s tím, že jak daleko se v PVP dostaneš, takou budeš mít na jeho koupi slevu… Ale žel, jak píše ředitel, nejde o podporu hraní na EU, jde o to vydojit…

  Comments are closed.