Type 59 do Armored Warfare zdarma

  32

  Alienware má opět akci, při které rozdává zdarma kódy. Tentokrát to ovšem není do World of Tanks, ale do Armored Warfare, jak to vypadá, chlapci z My.com se opravdu snaží. Tankem, který zadáčo dostanete, není nic jiného, než legenda legend Type 59, v Armored Warfare ale jako lowtierek. Pokud si ho chcete vyzkoušet, máte možnost, odkaz je v článku a postup stejný, jako vždycky. Registrace, vyzvednutí kódu, zadání na webu, atd.

  Pokud máte dotazy, ptejte se pod článkem, odkaz na vyzvednutí kódu je zde:
  https://eu.alienwarearena.com/giveaways/armored-warfare-starter-pack-key-giveaway

  Ohodnoťte tento článek!

  32 KOMENTÁŘŮ

  1. No, s tím rčením legenda legend už opatrně. Nováčci ve WoT už jej ani neznají, a ti co jej mají, jej po těch nerfech co dostal hrají minimálně.

   • Souhlasím. Dnes už stojí úplně za h…o.To dělo doměřuje tejden rychlost už taky žádnou nemá. Dnes je lepší i to FV4202(P) a to byl v podstatě za darmo.

   • Přesně tak. Pamatuji si tu záplavu typů poté co ho dali do premium shopu, v té době na randomu na osmičkách snad nic jiného nejezdilo. Nedalo se prostřelit, jezdilo to rychle, probíjelo na co to namířilo, zkrátka to soudruzi dost přepískli. Jenže pak přišly tiché nerfy a konečně byl klid. Dnes je to podprůměrné medko co si drží statistiky jen z důvodu, že ti hráči s ním umí hrát a mají na tom těžce vyskillenou posádku. Zkrátka ještě jeho legenda nepadla jako u BT-SV a slavného Pz. Jéčka.

    • A ty si myslíš, že bez WoT by vůbec nějaká legenda Type 59 existovala? OMG

     • Souhlas, Type 59 je jinak jenom nekvalitní kopie T-55. Zajímavá byla jenom tím, že se na ni montovaly 105mm kanóny, ovšem to na T-55 taky…

      Tady je vidět, že WoT často u lidí, kteří tomu nerozumí, chybně utváří náhled na vojenskou techniku.

      • No, kdyby aspoň nekvalitní kopie T-55, ona to byla navíc nekvalitní kopie T-54A, takže nejen bez stabilizátoru a NV optiky, ale i bez NBC filtrů, přetlakové paluby a vrstvy olova z vnitřní strany pancíře (což se bohužel ve hře neprojeví, leda by arty dostaly jaderné nebo chemické granáty 😀 ).

       Krom toho nevím, kde Obsidian vzal ten 135mm čelní plát – co vím tak Type 59 měl stejně jako všechny verze T-54/55 po modelovém roce 1949 jen 100mm na čele, cokoliv se kdy kde objevilo navíc byly přídavné pláty doplněné dodatečně (jako třeba na T-55AM2 nebo Iráckých Type 69/79)…

   • Dost dobře nechápu WG, proč šel cestou “naštvat obě skupiny hráčů”: 1) jednak WG přestal dávat Type 59 do Gift-shopu, čímž totálně naštval všechny, kdo si ho chtěli pořídit; 2) majitelé Type 59 také nepůsobí spokojeně, nerfení do bezvědomí asi udělalo své … Cožpak nelze jeden tank doladit tak, aby byl vyvážený (.. ubrat trochu na pancíři věže, a přidat trochu na rychlosti pohybu a zaměřování) ? SuperPershing se dolaďoval extra, a většina tanků při převodu do HD také prošla kontrolou, případně doladěním. Moc by mě zajímalo, kde je v případě Type 59 “zakopaný pes” …
    Ale to si jen tak filozofuju: když se chce, tak to jde … a tady se dlouhodobě vyloženě nechce … bohužel ke škodě většiny hráčů.

  2. a když už ho mám od vánoc a stějně to zadám, dostanu něco jako třeba ve wot goldy?

   • Nedostaneš nic. Myslel jsem že to bude další Type 59, ale není je to ten stejný co byl na vánoce. Syn ho neměl a moc ho chtěl. Teď už ho má a má velkou radost. U mě jsem kod zadal poprvé a nic jsem nedostal jen pro ty co to chtějí zkoušet a tank mají od vánoc

  3. Tak jsem si to vzal, je to s kamufláží. Večer to odzkouším.

  4. Ahoj. Ten tank za tu registraci stojí. Je premium, posádka je na maximum a ještě sedm dní premium účtu. Je tam zatím 2800 kódů.

  5. Upozornění. Pokud Type 59 Legend máte, aktivací kódu dostanete 7 dnú premium účtu.

  6. Jo jsem rad že ho mam.Promeškal jsem Vánoce a ted ho mam a jeste 7 dni premiaku dekuji Armored

  7. Zdar chtěl bych se zeptat ten kod na toho typa to je jako nějakej kod pro novej účet nebo tak něco? Hrál sem to chvilku potom co to vyšlo cca měsíc a pak sme měl problémy s kompem a teď znovu nainstaloval mám v garáži Object 155 a Type 59 ale u obou mám napsáno Unavailable on starter client a nevím co stím dík za rady.

   • Ten kód můžeš použít, ale dostaneš jen sedm dní premka. Pokud ti jdou tanky 1 a 2 tieru a od 3 tieru ne tak nemáš nainstalovanou celou hru. Potřeba doinstalovat.

  8. sem reinstalil a dela mi to bordel s autorizaci .. sakra shit ..

  9. Šťastná hodinka na měsíc duben. V době od 5. dubna 2016 do 30. dubna 2016 hráči obdrží 100% bonus do příjmu reputace a kreditů v této hrací době : evropský server: 19:00 – 22:00 CEST ( letní čas). Převzato od Mortenze.

  Comments are closed.