Test server AW 0.19 (část 1)

  9

  Prosím omluvte šumění mikrofonu, netuším čím to je. Na konci videa mi spadla hra a vzala s sebou i systém. Náhled na velitele (ano, nevšiml jsem si kde jsou další, jejich rozmístění je silně nelogické), posádky, retrofity a další drobnosti.

  Ohodnoťte tento článek!

  9 KOMENTÁŘŮ

  1. Nejhorší je, že zůstal ten totálně debilní systém 5 schopností s výběrem A/B + 2 na posádky, což je ukrutně málo, i když nepochybuju o tom, že zvedli dobu potřebnou na naučení schopnosti… Freyu tam asi hodí – jak by nám kompenzovali její ZK? + Tam nemáš ani velitele prémiový jak toho kolegu medika na dvě věci a z balíčků… Todle bych bral s rezervou, ale ten výběr jejich schopností je ještě větší nuda než předtím… Kdyby aspoň udělali to, že co se jednou naučí mu zůstane a pak při volbě jinýho – třeba toho B z možností, se to bude muset učit od nuly s možnostmí pak přepínat mezi tím již naučeným A nebo B bez ztráty zkušeností… (Klidně nechat možnost přeškolení za goldy). Bohužel expení velitelů nulovej posun jen ubraný celkový význam k ještě větší šedi. Málo která hra má tak ubohej systém vylepšování bojovníků….

   Retrofity měly být hlavně jen III. stupně nebo se pletu? Takže zatím to vypadá, že to jen nechali podle staré verze (tím, že nemáš stejně jak ty zamčené jak odemknout na PTS je to asi fuk, ale dokládá to bohužel celkovou úroveň současné fáze vývoje 2.0). Celkově doufám, že ses zaměřil na to, co ani teď asi moc netestují a maj naprosto brutálně nedodělané… A tedy že můžem být v klidu, až to soudruzi dodělaj. Je ruskej PTS v tomto dál?

   Jediný co vypadá slibně jsou ty smoky zásobníky, i když pokud papírům sebrali couvání a MBT budou mít průstřelný vany jak …. tak jim budou stejně k ničemu, protože střelit slimáka za kouřovou clonou kamkoliv půjde i bez vizuálního kontaktu…

   Bohužel se mi potvrzuje to, že zas píšou superlativy jak to bude úžasné a realita PTS je úplně jinde ve sračkách. Škoda, málem jsem se nachytal a začínal se na 0.19 i těšit.

  2. Včera jsem dal cca. dvacet her a šestkrát to zamrzlo. Tanky jsou pomalejší, zaměřování pomalejší otáčení věže a podvozku pomalejší ( hrál jsem ruský tanky např. T 62) . Cena retrofitů začíná připomínat Wotko.

  3. Zajímavá bude i cena spotřebních doplňků. Je tam velká lékárna a velká sada oprav na tři použití po 55000 kreditů. Bez prémka asi nic moc.

  4. Aw už chvíľku nehrám ale jak píše romariom cena retrofitov sa začína podobať WOT? To potom majú stať menej?

   • Picollo zatím ve hře ne , ale na PTS. Mám dojem, že jsem na PTS, za tři retrofity na T 62 ( tier 3) dal 1 300 000 kreditů. Jak píše Garrth jsem zvědav jak to bude na 10 tieru. Momentálně ve hře na desátém tieru stojí jeden retrofit na max cca. 8 000 000 kreditů.

  5. Ještě jedna věc kolem retrofitů. Retrofity, kamo a podobně se v Balancu budou kupovat znova ( po proplacení kupní ceny. Pokud doposud stál třeba jeden retrofit na tank tieru 2, 10 000 kreditů a nyní kolem 500 000 kreditů ( a máte v garáži třeba 30 tanků) tak potěš.

  Comments are closed.