Srovnání cen goldu ve WoT a Armored Warfare

  76

  Od pondělí mají hráči Armored Warfare poprvé možnost koupit si premiovou měnu, která bude, stejně jako ve World of Warships vrácena hráčům poté, co hře přejde z uzavřené do otevřené bety. Přinášíme vám teď proto porovnání, jakou hodnotu má gold ve World of Tanks a jakou v Armored Warfare.

  Ceny balíčků goldu v Armored Warfare jsou následující:
  1100 – 4.99€
  1650 – 6.99€
  2750 – 11.29€
  5500 – 21.99€
  16500 – 62.49€
  27500 – 99.99€

  Pro srovnání samozřejmě musíme použít něco, co mají obě hry společného, použijeme premium účet. V obou hrách dělá to samé. Ve World of Tanks stojí měsíc 2500 goldů, tedy 10€. V Armored Warfare stojí 2300 goldů, což při nákupu balíčku 2750g dělá cca 9,44€ za měsíc premiáku. Rozdíl je tedy minimální.

  Větší rozdíl je ovšem v tancích. Pokud se podíváme na nejvyšší tiery premium tanků, ve WoT je to osmička, v AW šestka (protože AW má pouze osm tierů), je rozdíl dokonce propastný. Zatímco třetí nejvyšší tier (osmička) ve WoT stojí 40-50 euro, v AW třetí nejvyšší tier (šestka) stojí 16 euro. Vývojáři Armored Warfare sice připouštějí, že někdy, ve velmi vzdálené budoucnosti budou i osmičkové premiáky, ale zatím nejsou ani navrženy a v dohledné době se s nimi nepočítá. Příjmy AW šestky a WoT osmičky jsou totiž stejné, jde prostě o třetí nejvyšší tier.

  Nejzajímavější na celé věci je, že prodej goldu je v AW v jakémsi testovací módu a vývojáři slibují, že v budoucnu bude gold ještě o něco levnější.

  Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/09/prices-of-gold-in-armored-warfare-vs.html

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekSupertest: Australský tier 4 premiák
  Další článekSupertest: Další screeny premiáku Sentinel
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  76 KOMENTÁŘŮ

  1. S toho pre mňa vyplýva, že Armored Warfare nutne potrebuje pritiahnúť hráčov od WG-čka, a začať konečne zarábať peniaze. A to, že dali tak nízke ceny za premiáky oproti WG znamená, že sú v sračkách. 🙂 Bude to zaujímave, ale podľa mňa AW skončí ako War Thunder.

     • Jo ten jsem taky hrával. A už nehraju pořád mám radši WoT.

     • Jako druhý, věčně druhý a až vyjde AW, bude třetí. Nic víc, nic míň. Pár lidí to ve srovnání s WoT ještě hraje, ale to je asi všechno. Dnes po tom neštěkne ani pes a to se dřív o něm mluvilo jen v superlativech, jako o nástupci WoT.. No a kde je? Na okraji dějin, oni promarnili svoji šanci a já se obávám, že ji už hodně promarnilo i AW…..i když tomu dávám ještě šanci, pokud nejpozději do prvního 1/4-letí roku 2016 vydá plnou hru.

      • no to je dost přehnané, svoji hráčskou komunitu si to našlo, akorát ten prvotní hype jak to bude ve všem lepší a jak po WoT ani pes neštěkne byly liché

      • Ako mozes porovnavat WoT ktore je uz 7 rokov (opravte ma, nejsom si isty) a WT ktory je ani ne 1 rok a AW ktore este ani nevyslo, časom sa ukaze, ci budu tie hry popularne…. pokial nasadia nizko ceny, a vydrzia 1-2 roky WG bude tak v srackach ze bude musiet tiez znizit ceny, coz je len a len dobre, aspon uz nebudu okradat (za to ako hru vylepsuju si tolko penazi nezasluzia)….

      • asi tak, že WoT začínalo od nuly s nulovou medializací a reklamou, sám jsem na WoT narazil náhodou v počátcích jejich reklamní kampaně a už to byla velice solidní hra, kdežto WT a AW už nějaký ten pátek jenom křičí na plnou hubu a skutek utek. Platící hráči s mozkem si možná AW zkusí, tak jsk jsem zkusil já a do finální verze na to nesáhnu uvidí, že to je hodně naklonované WoT a z platících lidí masově přejde jen malá hrstka zhrzených moronů, co si myslí, že je WoT chce okrást. Hráčská základna, kterou tvoří neplatící hráči je důležitá, ale platící základna hráčů ještě vícea když nebude boom v přechodu hráčů nebude ani boom ve vývoji. To že bude v AW něco navíc, neznamená, že více je lépe, osobně bych se bál komplexnosti armoru, 2000000 druhů munice a naváděných střel, když většina průměrných hráčů se neumí naučit ani 2 druhy armoru a 4 druhy munice ve WoT…

      • Tak to je pravda, ta municia a rozne reaktivne a neviem ake pancierovanie posobi na deti alebo starsich ludi metúco, navyse WoT je predsa len z obdobia 2. Sv vojny a to je dalsi dovod hrat WoT, ale urcite si nemyslim ze AW je zla hra, dokonca mozno aj lepsia nez wot, najviac ma na WoT seru privysoke ceny, ignorantsky WG a par nevyriesenich veci okolo hratelnosti….

      • Pokud si pamatuji WT – „GF – tedy tanky“ jsou v „provozu“ daleko déle než dva roky, jo čas nám letí. Například teď to bude také dva roky, co se začal veřejně Obsidian chlubit s AW a zatím stále nic. Ano, psal se začátek podzimu 2013, kdy kluci z AW ohlašovali s velkou, pompézní, americe podobnou a velkohubou reklamou superhru jménem AW. No a máme podzim 2015 a kde nic tu nic, tedy pardon beta funguje, ale nic tak převratného zatím nepřinesla. Hra stále není venku a já mám pocit, že AW ujíždí vlak a promeškal svoji příležitost. A něco mně říká, že to kluci vědí, ale neví jak z toho ven….. Ono, kdyby nedělali reklamu a s plnou hrou přišli v krátké době po oznámení, vše by bylo jinak. Neustálé slibování a oddalování, totiž potencionální hráče odrazuje. To jsou zákony trhu, které fungují naprosto spolehlivě. Na rozdíl od „vysmívaného“ WG, soudruzi z AW nezvládli maketing ani PR.
       PS: Já jsem neporovnával, pouze jsem konstatoval a vyslovil svůj názor, který zde prezentuji od počátku.

      • Neštěkne ani pes, tak tomu se musím upřímně zasmát. Po tom, po čem někdo neštěkne, druhý pokládá za jednoznačně nejlepší hru z těchto tří. Ano, hodně ostatních věcí mají nedoladěné, ošklivé a vůbec, ale bitva jako taková (a hlavně fyzika) je prostě skvělá. Nikdy mě nepřestane rozčilovat RNG, spotting systém nebo arttilerie ve WOT. Považuju za hodně zajímavé, že ani jedním z těchto morů WT netrpí.

       Ještě mě napadá takové přirovnání, které pochopí každý kdo hrál závodní hry:
       AW, WOT – Need for Speed
       WT – Richard Burns Rallye

       Já osobně nemám problém s arkádovostí, ale raději mám reálnější chování.

      • Máš zajímavý názor a klidně se zasměj. Jenže já nemluvím za sebe, já konstatuji na základě jasných faktů – podle počtu hráčů a zisku firem u obou her. Ta jsou vcelku jasná, nebo mi chceš tvrdit, že WT má stejně nebo dokonce více hráčů než WoT? A těch co WT pokládají za lepší hru než WoT je opravdu minimum…..
       PS: Konstatováním, že po WT neštěkne ani pes, jsem měl na mysli, že až na pár zasvěcených jedinců, jej nikdo dnes nezná, a téměř vůbec o něm nikde neslyšíš. Proč? Hra je určena pouze pro malou komunitu, nejedná se o masovou online hru jako v případě WoT a myslím, že nesplnila očekávání u producenta, proto vymizely reklamy a hra už tak nějak dojíždí. Bohužel, což je škoda, neboť konkurence by byla potřeba

      • Nerozumíme si. Respektive, ty nerozumíš mě 🙂 Mě vůbec nezajímají nějaké zisky nebo počet hráčů. Já se bavím jen o SUBJEKTIVNÍ kvalitě hry a řekl bych, že v mém příspěvku je to dost vidět. Další věc, to přirovnání k závodním hrám jsem použil asi proč? No právě proto že Richard Burns Rallye taky nebyl masovka a proč nebyl masovka? Protože byl v jistých věcech tak daleko jako žádný konkurent, nicméně v mainstreamovém potenciálu hodně kulhal. Taky to nebyla hra pro všechny, ale zasvěcení ti kdykoli potvrdí, že ve své době byl suveréně nejlepší a i dnes je lepší než 97% titulů.

       WT je na trhu jen zlomek toho co třeba WOT a dobrá polovina velmi důležitého obsahu ve hře ještě ani není (!!!) a ty tady mluvíš o dojíždění? To si ani nezaslouží komentář. Gaijin stokrát upozorńoval, že kompletnost WT si vyžádá hodně času, takže tyhle argumenty na mě neplatí.

      • A ještě jedna důležitá věc. Co se týče o vymizení reklamy a očekávání producenta…jak ti to říct slušně, abych tě neurazil….je vidět, že těmhle věcem nerozumíš.

   • Jde o to že WoT je potenciálně silně návyková hra, kvůli grindu. když si vezmem v potaz hry jako L2 a WoW tak ta hra kolikrát hráče silně flustrovala a nebavila, nicméně měly už grind nějaké postavení a nechtěli se ho vzdát. Naprosto to samé možná ještě horší jež ve WoT. Pokud máte ve WoT hráče co si občas něco zaplatil a má nějaké ty TOP tanky, tak pocit uspokojení z nagrindovaných věcí při přechodu na AW zmizí, zmizel i na WT, proto už žádná hra s tématikou a principem jako WoT nemůže uspět i když bude levnější, zábavnější a promyšlenější, ty hráči se svého grindu jen tak nevzdají. WT i AW udělalo chybu že cílí na naprosto stejnou skupinu hráču jako WoT, ale to je jako by jste chtěli feťákovi vnutit podobný fet s jiným názvem jen mu ho dáte troch méně ale s tím že se to zlepší, na to nepřistoupý. Jediná možnost jak fetáky přebrat je jim nabídnout jakýsi „import“ grindu, ale netušim jak by se to řešilo…

    • až moc chvály k wot…
     ve wot mám naježděno sice jen 6k bitev ale už se mi nechce k wot vracet jediná jiskra je T40 a celej strom ale wot uz fakt ne awcko si me fakt ziskalo…
     (zkousel sem i wt)

     • silný súhlas….mňa si tiež získalo AW….hrám to už cca 10 dní a aj keď mám vo WoT len 4k hier, AW som sioblúbil od prváho momentu stačilo mi 10 hier a už som vedel že ma to bude baviť nielenže sa mi lepšie hrá ale žiadne gold munície aby mal niekto výhodu, rýchlejšie expenie tankov i posádky a celkový zárobok a i keď tam nieje tolko tankov ako vo WoT stále uprednostním AW…..vývojáry z AW vedia čo hráči chcú lebo im načúvajú…..od kedy to hrám WoT som ani nezapol 😀

      • Ani ve WoT dnes není žádná „gold“ munice, všechny jsou dostupné za kredity. A pokud by jsi to chtěl brát tak, že ta „lepší – goldová“ je pouze ve WoT, tak tě zklamu. Goldová munice(podle tvého termínu označení) je i v AW,. I tam máš na výběr munici, která je drahá, ale má také lepší parametry jako tebou vzpomínané, dnes neexistující goldy ve WoT. Zkrátka WoT stále platí za to, že v začátcích byla lepší munice pouze za goldy, a toho si jsou vědomi i konkurenti, proto žádnou za goldy „zatím“ nemají a doufám mít nebudou

      • ok beriem nieje gold bol to len termín pre muníciu ktorá je buď gold alebo nehorázne drahá čo v AW nieje vobec drahá….teda aspoň podla mňa za prehru som ziskal 24k a za opravy adoplnenie munície som zaplatil len 5k a stále som vyhral zatial čo vo WoT či už pri výhre alebo prehre zarobím opravím vozidlo doplním muníciu a hneď som v mínusu…pri najlepšom mi ostane 4-8k kreditov….mne ide len o princíp to je všetko WG sú jak politici naslubujú hory doly a pýtajú nekresťanské peniaze….áno nemusíš platiť je to na každom osobne či si kúpi goldy či muníciu či prem. tank ale AW mi príde férovejšie tam si je každý seberovný 😉

      • PS: Ty jsi nečetl, že se i v AW mluví o PRÉMIOVÉM účtu?? A řeší se srovnání jejich ceny? To je totiž princip každé online hry – hra zdarma, ale lepší obsah je VŽDY PLACENÝ! Každá firma musí generovat zisk, musí z něčeho platit zaměstnance, vývoj ……

    • Ten jejich cil, ze chtějí pretahnout hráče z wotka do AW a WT… To se píše kde? Není to o tom, ze by to melo jen jiny název. AW sice vypadá podobně jak WoT, ale není to sama hra. Někteří lidé se třeba zajímají o modernější vozidla. A WT… proč by to mela byt konkurence, je to úplně jiná hra.

     • Konkurencia to podľa môjho názoru aspoň do určitej miery isto je Tie hry majú síce mnoho odlišností, ale stále sú to tankové hry.

      • ja by som to konkurenciou nenazval, konkurencia podla mňa je keď napr. niekto predáva zmrzlinu za 25kč a druhý za 20kč….ja medzi WoT a AW nevidím nič konkurenčného i keď majú spoločných pár tankov….je to o tom kto je lepší a v mojom prípade to je AW kto je lepší aspoň o 90%

      • Pokud vím, tak WT není tankova hra, spíše hra, která simuluje bojové prostředí a bojovou techniku. Ty tanky jsou jenom vylepšení hry. Ne ze by tam přidali tanky a řekli: „Jdeme konkurovat World od Planks“. Na letadla spousta lidi zapomíná, protože je tu spusta hracu tanku. A taky nechápu, proč se na wot.cz píše o AW a WT, když je to tematicky web o WoT.

     • A já myslel,že grindování je právě ta zábava.Fakt by mě nebavilo mít pár top tanků a jezdit je furt dokola radši mít všechny a zkoušet nové a nové kousky 🙂 Ve WoT,WT i v AW 😀

    • Nezaujímam sa o to, tak sa pýtam (zaujíma ma to, nesnažím sa to čo hovoríš spochybniť), či si to myslel v priemere vzhľadom na jednoho hráča, alebo celkovo ako hra (či WT zarába viacej ako WoT ako hra)?

    • fakt? Do nedávna byl počet hráčů mezi těmito hrama pořád vcelku značný, takže by mě to docela překvapilo

    • Tak to by mne fakt zajímalo. Nikde jsem neviděl, že by WT mělo cca 80.000.000 hráčů po celém světě s ročním ziskem 350.000.000,- USD. Vždyť je to skomírající hra. Z čeho tedy vychází tvoje domněnka o úspěšnosti WT?

     • Jak vidim to cislo zo ziskom, doslo mi zle… tolko penazi a zlepsenia hry su trapne…

      Pridaju 1 liniu za 4 aktualizacie, hra stale pada, buguje a neviem co este… dalej tu mame neviditelne textury na mapach a strilanie cez skaly….. dalej tu mame novu fyziku, ktora je uplne k hovnu lebo mam pocit jak keby som nehral tanky ale rally…. a ako klinec vecera, 30 novych premiovych tankov za posledne 3 aktualizacie, no neni to skvele??? Za to co pre hru robia by som im dal POLOVICU z 350.000.000 usd, a este poriadny kopanec do riti arogantnemu Stormovi a SerBovi, kurvy prepite…

     • O tom ako ma EU najvecsie ceny, a ako na EU Wargaming sere z vysoka ani komentovat nebudem, len by som sa vytocil…

    • ještě by chtělo upřesnit poměr hráčů WT – letadla/tanky… 20:1?

   • Nemyslím si, že máš tak úplne pravdu. O tej „nutnej potrebe pritiahnuť WoT hráčov“ by sa dalo diskutovať ale budiž, dajme tomu že by im nevadilo, keby k nim prešla istá nespokojná časť WoT komunity. Ale to že prémiáky stoja menej vôbec nemusí nutne znamenať, že sú v problémoch (keby stáli viacej tak to by od nich bol zlý marketingový ťah, takže je logické, že stoja menej + a to, že stoja o toľko menej možno naozaj znamená iba to, že sú to tier VI – hoci teraz je top tier VIII).

  2. Zaujimava cena premiaku 16 e.Ale kedze mam kupeny max balicek dopredu mam po problemoch s kupou p tanku na zarabanie.

  3. Jo tak jsem si znovu AW stahnul. Je to uplně stejná mrdka jako WoT akorát s trochu lepší grafikou a novějšími vozidly. Z toho plyne že raději zůstanu u WoT.(Které stejně nehraju:-)) A jediné co mě mrzí je, že jsem si koupil ten pre order balíček. Ale co už.

  4. Na FB jsem postoval svůj názor na AW, dnes to zkusím ještě, ale pochybuji že změním svůj názor.

   No tak nic, hru jsem na jeden den zkusil a hned to jde z disku. Hnusná grafika a naprosto k zblití modely tanků (i HD modely z Wot jsou hezčí a s WT vůbec nelze porovnávat) a k tomu naprosto příšerná optimalizace. Prý Cryengine 3, to určitě. Crysis 3 mi jde na full nastavení asi 10x lépe nežli toto na high, toto spíše běží na něčem podobném jako první DOOM. Vždy nadávám ve WoT na týmy a MM, ale tady 😀 Tady to je posunuté do úplně jiné sféry bezradnosti. 1 tier neustále proti 3, asi 15 posledních her a samé porážky i kdybych se na hlavu stavěl. Všude se říkalo jaká je a bude toto super hra a skutek někam asi utekl.

   • To zní lákavě 🙂 Já si myslím, že v konečné podobě ta hra bude trpět úplně stejnými problémy jako WOT a WT – naprosto propastnými rozdíly v úrovni hráčů, což bude způsobovat stejnou frustraci . Kéž by AW překvapilo a zavedlo nějaký efektivní skill matchmaking, tím by mělo naději odkládat spoustu hráčů obou her.

    • Neviem to naisto ale počul som niekde, že silne rozmýšlajú nad skill mm v nejakej podobe, skús hľadať na nete ak ťa to zaujíma. Samozrejme ale nikto nemôže čakať, že to tu v dohladnej dobe bude mať.

     • s tým MM som niekde čítal aj ja že vývojáry stále pracujú na tom aby ho zlepšili – nvm ako to bolo myslené ale nesťažujem si ani teraz…na proti tomu WoT ma serie strašne vela vecí vrátane gold munície pričom v AW žiadna gold munícia nieje a tu už je pre mňa jedno velké plus…..uvidíme ďalej

     • Pri WG nemozes v dohladnej dobe cakat nic, nieco spravia ale vydaju to za 3 roky, celkom nechapem preco nie v dalsom patchi….

    • Az na to, ze ti dobří si nezahrajou, bo jich bude málo. Porad budou jen cekat a cekat.

   • a ty myslis ze s m113 prostrelis m60 dopredu?? wau to jsi fakt rebel… a fo takhle vyuzit pohyblivost?? s asi 16 hp sem ukroutil dva leopardy….. hustý co?? -_-

    • Jenze timhle nevznika skveli namet na clanek na web. Ale je k tomu potreba u hrani premyslet.

    • To museli byt ti Leopardi bud slepi, retardovany ale totalne gramblavy 🙂

   • Myslím, že tej hre trošku krivdíš, ešte sa iba rozbieha (early access), nemôžeš čakať skvelú optimalizáciu, tie problémy s mm sa dali čakať (early access – málo hráčov online – aby sa nečakalo) a to že keď máš slabý team, tak s tým nič nenarobíš, to tiež nie je žiadne prekvapenie (rovnako ako vo WoT). Nemôžeš v takýchto veciach zatiaľ porovnávať AW s WoT. … S tymi modelmi súhlasím, hral som AW nedávno a som trošku sklamaný.

   • Asi tak:
    – WoT je v provozu několik let a grafika je jak z 90. let, fyzika žádná, každá aktualizace vyřeší 1 bug a 50 nových přidá, bitvy 0:15 jsou zcela běžné.
    Chápu, že když jsi začal hrát WoT, tak jsi hned první den ve hře zářil jako největší hvězda a nepřátele jsi si dával ke svačině.
    – AW není ještě finální verze, ale i tak je grafika a modely tanků mnohem lepší než ve WoT, bitvy tier 1 vs tir 3 jsou dány pouze nedostatkem hráčů v betě, protože přeci jenom hra, která běží několik let má asi trochu větší hráčskou základnu než hra, kterou zrovna spustili (a ve Wot jsi určitě nikdy nehrál tier 1 vs tir 3, že ? ).

    WoT jsem vloni přestal hrát právě kvůli samým porážkám v řadě a nyní jsem ho nainstaloval pouze proto, že mi bylo líto investovaných peněz do prémiáků. Se současnou verzí jsem hru ještě neměl spuštěnou, ale podle toho co si přečtu na foru a zde to ani za spuštění nestojí.

    • Ano grafika všeobecně je hezčí, ale není ani zdaleka tak pěkná podle grafické náročnosti. Ale modely tanků rozhodně hezčí nejsou (beru pro srovnání HD modely z WoT)

     Ano, fyziku to má celkem slušnou, ale zase žádný zázrak.

     Nejde o to, jak já jsem si to dával nebo nedával, jde o to, že ať jsem zahrál jakkoliv, vždy prohra. Většinou vyhrál ten, kdo vydržel déle kempit.

     • Lebo si nehral dost dobre (samozrejme niekedy to uz neotocim ani ja so STRONK plutonom ale niekedy to ide)…. kempit? na vetsine map sa daju kemperi spotnut a znicit, popripade napadnut do boku, ale kempit je podla mna ubohost, ja som jazdil dopredu aj s GWtigrom P a obcas sa zadarila rana za 1500 AP…. 🙂

   • Byls tam jeden den a už bys chtěl vyhrávat 15-0 se asi považuješ za velkého profika.. Pokud to znamená že dobry hráč bude vyhrávat a špatný prohrávat mají u mne +.

  5. Obcas taky hraju tohle,ovsem nekdy mam pocit,ze je to o nicem.Mel jsem za to,ze to tak trosku odpovida skutecnosti,ale ani nahodou.Mesta neodpovidaji tehdejsi zastavbe,kdyz clovek najede na mapy tehdejsi,tanky neodpovidaji obcas v necem realu,pancire,raze,rychlosti,vykony motoru,atd,perlou na dorte je ovsem neustale se menici teren,tam kde byl kopec,je dolik,nebo oracene,ze dne na den vyroste skala tam,kde drive nebyla,z toho lze usoudit,ze nekdo se asi pokakal v kine,nebo v divadle.Jinak chvalim,ovsem az na tento chaoticky zmatek.

   • Čisto otázka osobných priorít. Za pivo, cigára, žrádlo v knajpe po beachi či tenise (ktoré samé stoja hodne peňazí), dám týždenne/mesčne/ročne podstatne viac penazí. A to chcem. Čo také dane? Keď mám niečo rád, ušetrím/zarobím si, kúpim si to. Dle tvojho názoru je zlodejom výrobca piva, kuchár či provozovatel kurtu. Možno sú to ekonomicky mysliaci ludia (pri sledovaní tvojich reakcií tuším, že s pochopením výrazu „mysliaci“ budeš mať problém, už vobec nie „ekonomicky mysliaci)…určite sa so mnou budeš hádať ako s každým, kto si s tebou dovolí nesúhlasiť a v tvojom ponímaní budeš mať pravdu nakoľko máš asi vyššie WN8, ok, jedného dňa však pochopíš, že sila názoru/argumentu není v hodnotě tvojho WN, na ktorého základě by si nemal odsudzovať názor iných…howgh, dohovoril som…

    • Omluva, ja som Tajpyk, mal som špatne uložený nick v laptope. Len preto, aby si adrike mohol ulavit nad svojím vyšším WN 🙂

     • Dakujem ze si napisal tvoj nick 🙂 a teraz k veci, nepijem, nefajcim a nehravam tenis takze pretoze pit a fajcit je nezdrave a je to vyhadzovanie financii… ja nemam problem s myslenim, myslim ze som inteligentny dost (viac ako podaktory ludia co tu pisu)… s danami nic nenarobim…
      Pokial si myslis ze moje argumenty spocivaju WN hraca, s ktorym diskutujem, nieje to celkom tak, len si jednoducho myslim ze zaciatocnik ale niekto kto ma 200 WN8 asi nema pravdu (to asi uznas aj ty)….

  6. no stejně to nebudu kupovat do WoT prachy nedavam a do AW taky ne je to přece free to play 🙂

   • Někdo tam ty prachy dát musí, a měl bys jim poděkovat a né se vytahovat tím, že hraješ zadarmo.
    Kdyby totiž všichni hráli zadarmo, tak si nezahraje vůbec nikdo, protože provozovatel to ze svého dotovat nebude.

    • človeče 😀 😀 😀 takto som to teda ešte nepočul nikoho povedať (samozrejme, že tam niekto musí dať tie prachy, ale ďakovať mu …)

     • Keby boli tie ceny aspon trocha normalne, tak by prispelo omnoho viac ludi…. ale kopa ludi nieje ochotna dat 50€ za posraty tank a ani sa im nedivim, je to predrazene jak hovado

      • moje slová….presne pre toto označujem WG debilov za hordu zlodejov tak ako našich politikov, nevidím rozdiel, áno je pravda že to ja na človeku či si to kúpi alebo nie ale sú to nekresťanské ceny za toto….to jak keby chcel niekto kávu v reštarurácií ale stojí 50€ 😀 :D….to si ale nikto neuvedomuje každý si ich bude zastávať či obhajovať že každý musí z niečoho žiť lebo WG sú nenažraný a ten kto im tolko zaplatí im to zožere všetko i s navyjákom…….https://www.youtube.com/watch?v=CdoVkaWiiXs

      • Plne suhlasim, je to nekrestanske, predrazene a vyvoj hry sa neposuva dopredu tak, aby si mohli tolkoto pytat, prakticky skoro nic nerobia, par tankov za 1 aktualizaciu, a 1 novu alebo upravenu mapu, a to je vsetko, za toto si tych 50€ urcite nezasluzia….

  7. no dufam ze Wg bude taky zlavnovat , za fiktivne ceny davat cez 1000 kacek je pre mna uchylna zalezistos, ale diyk nim Wg funguje , jo holt mnrdne uchylakov tu je:) gg

  8. Jeste jsem chtel takovou super vec.odpoji se vam net pri hre,nebo klekne baterka a vypne se vam pc?Super.Okamzite vas to hodi jako dezertera a samozrejme sankce.peknej bordel,jako kdybych mohl za to,ze klekne net a byl snad provozovatel,operator,nebo tak neco.Je to proste takove to komunisticke jednani.Nemuzes za to?Stejne to odskaces.Padle na hlavu.

  9. tak lidí to hraje dost prémiový tanky se na pultu ani neohřejou tak proč by zlevňovali já bejt jima tak to zdražim tak 15-20 procent 😀 a to jestli pepíček a toníček přestanou hrát 😀 :d 😀 k smíchu ..

  10. Ale poslednbí dobou wargaming skresluje samotnou hru. Napřž. 10 X artyna s petičlenou posádkou vyškolenou a netrefí ani vrata od stodoly? Warthunder je oproti AW horší ale není to uplně sračka. WOT vklidu mám tu hru rád ale jestli to tak pujde dál no nvm nvm. nekonečná uprava tanku goldu míření a furt se v tom hrabou což mi nepříjde zrovna moc fajn. Nvm ale wg by si trošku fanoušky a hráče co jim sypo alespon trošku více hýčkat. 😉 Já budu hrát i AW a docela se těším kdy že to spouští?

  Comments are closed.