Odložení aktualizace 0.20

  1

  Na krátkou chvíli se na webu aw.my.com, respektive příslušném článku na fóru, objevila informace o údržbě serveru spojené s implementací aktualizace 0.20. Ta se ale nakonec nekoná.

  Co se vlastně stalo? Dalo by se říct, že asi nic zásadního. Pouze vývojáři nevěděli, že vzhledem ke stavu dané aktualizace a potřebě dalších oprav, bude lepší zmíněnou aktualizaci o týden odložit. Můžeme tedy jen doufat, že problémy nebudou tak zásadní a že nedojde k dalšímu odložení.

  Vzhledem k pokračujícím pracím na dané aktualizaci bude podrobný seznam všech změn na našich stránkách uveřejněn až po finálním potvrzení vydání verze 0.20.

  Odložení aktualizace 0.20
  Ohodnoťte tento článek!
  5 (100%) 3 hlas/ů
  ZDROJMaintenance - Update 0.20
  Sdílejte
  Předchozí článekBugistán pokračuje
  Další článekBitva v Otrantské úžině
  Velký fanda leteckých simulátorů od dávné minulosti (Retaliator, F-15) až po současnost (Falcon 4.0 BMS, DCS World). Bývalý hráč hráč World of Tanks. Armored Warfare hraje od uzavřené bety. Jeho moto zní: "Negativní vlastnosti neexistují. Jsou zde jen příležitosti pro zlepšení!"

  1 KOMENTÁŘ

  1. Docela se na ten bugový mix těším, protože Cent120 se šesti a Draco se dvanácti v zásobníku je odvaz a po resetu je mám nevyzkoumané, abych si toho užil 😀
   Vždy mě ale pobaví ten shitstorm po uvedení nového patche 😀

  Comments are closed.