Konečně se něco začíná dít …

  13

  Smutné na tom je, že to není z iniciativy My.com, ale jako vždy od hráče.

  Blood_Wolf89 totiž udělal přesně to co hra potřebuje. Možnost soutěžit!

  logo_md

  Založil projekt AWReplays (https://awreplays.com) kde hráči mohou nahrávat replaye ze hry, porovnávat své herní styly s ostatními a něco se naučit. Jedná se o projekt financovaný z donatu od samotných hráčů a tak mu rozhodně přeji ať to finančně dopadne líp než moje čeština na AW.

  Na stránkách píše o spolupráci s My.com a Obsidianem, tato se však teprve chystá. V tomto případě by ale firma byla už vyloženě stupidní, kdyby s ním nespolupracovala.

  Jeho plán je nejen udržovat stránky, ale tím vytvářet i soutěže o goldy, případně o prémiové tanky. Prostě by třeba tři nej replaye měsíčně vyhrály. Momentálně je stránka ve fázi testování a můžete si zaplatit 5$ za předběžný přístup, respektive přispějete na to aby stránka vůbec fungovala. Vím, že v Čechách tohle moc nefunguje a každý by nejradši vše rychle a zadarmo, ale já mu přispěji a doufám že i vy!

  Ohodnoťte tento článek!

  13 KOMENTÁŘŮ

  1. Myšlenka nápadu senzační, ale jak přesvědčí ty tupý neochotný k něčemu o čem se mluví už měsíce.

   A i Tobě patří dík za toto info.

  2. no hlavně by to chtělo , aby se replaye ukládaly jinam než na disk s hrou, ony ty SSD nejsou nafukovací

  3. Pokud zůstala velikost replaye jako v počátku, tak pro hráče, co si platí objem dat za připojení jako já, je to za zenitem jako celej slavnej evropskej projekt – ale to není chyba hráče. A opět je vidět, jak hráči chtějí tuto hru hrát a sami se snaží hře pomoct a vemena z vývoje a propagace EU serveru ji jen dojebávaj. Lagy, shoot delay, žádní hráči a plánovaný totální předělání hry již brzy ale zcela na neurčito a jak jinak zcela bez informací, které poskytneme JIŽ BRZY což je stejně ohraná píseň, nyní pomalu třetí měsíc stará, jako ta “je nám líto, že se to zase nepovedlo”, což samo o sobě demotivuje cokoliv zkoumat, učit se, kupovat a vůbec nyní hrát, takže 3 módy, žádný lidi. Z toho pro nováčka hratelný jen nudný PVE., kdy do GO může až s V. tierem (kterou kokotinu todle kdo vymyslel za stavu jakej je…) v PVP by na jednu bitvu čekal s I-II. 20min… Totální vražedná kombinace a proti této zdi blbosti pár nadšených hráčů….
   Jak nás sral MartyVole se svým komentem, tak teď by si to mohl zahrát, by teprve čuměl…
   A ta perlička o chystané spolupráci je joke na konec, to Ti slibovali Garrte taky a jak to dopadlo… Jeho snaha se zobrazí tak max v community highlight xy, jinýho schopný nebudou… Rád bych byl příjemně překvapen no, ale zkušenost je jiná. A k jádru věci, podpořím ho určitě spíš, než firmu my.com na EU serveru, těm nedám do vydání té úžasné 2.0 ani 1kč – jak dlouho to bude trvat je problém Obsidianu, ale dle jejich slov již brzy… Jeho projekt si myslím, že za podporu stojí, stejně jako Tvoje snaha, když si šel do blogu, protože na ofiko foru jediný co umí, je mazat příspěvky, který jasně ukazujou, že ta samá hra se na RU dá dělat jinak a lépe a že tedy není problém primárně ve hře, ale ve způsobu provozu a propagace EU serveru… Navíc on od my.com dostane max nějaký namalovaný premiák pro hráče do soutěže hry, ve které vítěz stráví vánoce než se dostane do PVP…

   • Presne tak. Pan “moderator” ceske casti AW fora si asi moc neuvedomuje, kdo se mu sklada na vyplatu. Misto informaci, po kterych komunita prahne, jen vyhrozuje, maze a banuje. Tento jeho pristup tak nejak odrazi chovani vyvojaru/provozovatelu EU serveru. Je to smutne, jak hru s tak obrovskym potencialem, dokazali behem relativne kratke chvile zabit.

  4. bože AW 1 je mrtvé už dávno a od 0.19 startuje nové AW-už to chápeš vše bude jinak………..

  5. Floyde nic proti Tobě, ale stejné nadšení a nedočkavost jsi měl s příchodem open beta…
   Vše bude jinak, no super ! a kdo to zařídí? Už maj jinou firmu na organizaci eventů v 2.0 nebo to budou dělat ty samé uklízečky manuálně a blbě, který nejsou schopný si ani nastavit hodinky? Už maj plán, kdy pořeší konektivitu EU serveru? Jo? Kdy? 2.0 – Na svatýho Dyndy? Zatím nám jen sdělili, že problém mizejících střel byl vyřešen… tedy tak, že teď je pociťují už všichni… Pracuje na tom x týmů, ale na EU nepoznám mezi nima rozdíl, protože ať je to event, propagace nebo vývoj tak výsledek je vždy žalostný. Takže vývoj 2.0 dělá někdo tajně ukrytej pod zemí a tají se to tak dlouho proč? Tadle hra dávno konkurencí WG ani WT není momentálně si konkuruje jan sama sobě EU/US/RU o to, kdo umře dřív…
   Až mi napíšou, že patronaci nad EU převzali hoši z RU tak budu optimista, do té doby jsme
   stále jen v rovině slibů, kdy přelomových verzí mělo být už… Silent tu sliboval jaká bude GO bomba no a výsledek, bomba to byla ale destruktivní. On je spokojen jak se ten mod líbí, ale kde jsou hráči? A pokud 3 měsíce tvrdí, jak už už uvolní informace co má být ten přelom a že byla chyba hráče neinformovat, jak to bude super a ve skutečnosti stále nevíme nic – což víš sám, Silenta bombarduješ intenzivně a co ses dozvěděl krom slibů a že si něco z 2.0 zahrál a že se mu to líbilo (jemu, kterej byl ve stávající hře tak málo…. a kterej jako placenej zaměstanec sotva může napsat něco jinýho). Od tud víme, že smýchaj všechny tiery dohromady – to ale není převrat, kterej přitáhne hráče, spíš nutnost při té hrsce hrajících a v rámci této změny zas žádná informace např ani to, proč bychom tedy měli tu X. vlastně expit, když ji udolá i V. tier. Nedávná zkušenost s ERB – taky tvrdili, do poslední chvíle že vše je naprosto ok dokonce už když i zavřeli pobočku tak šlo jen o technickou chybu – no nepodobá se to ? Něco slíbit musí, ale 2.0 nikdo zatím neviděl ani nějakej vyvolenej recenzent, striemer, není video, trailer a nikdo o ni nic konrétního neřekl, neboť je otázka jak daleko ten vývoj je a asi to nebude na spadnutí, když do teď informace 0 nic…
   A potenciál na ten jsem tady už alergickej, potenciál má i hovno v záchodě je ovšem otázka jak s ním kdo naloží.
   Jsem prostě už jen skeptik a zatím se mi nedostalo žádnýho důkazu, co by mne mělo vést k opaku…

  6. No ty jsi spisovatel -prostě uvidíme mají poslední šanci a oni to vědí jak se jim to nepovede 0.19 a 0.20 tak sami skončí

  7. No a závěrem co je příčinou dle mého úsudku krachu AW I?
   Nemyslím si, že je to špatná mechanika hry, spíš mi přijde, že na vině je totálně podělaný mangement roku 2016.
   1. Na jedné straně 0 propagace na EU serveru s tím, že vše bude až to bude a než to bylo tak to zkrachovalo a začíná se na novo se stejnou písní.
   2. Naprostá nepromyšlenost základní mechaniky progresu, výdělků. Maglajz zisků z PVP/PVE, do toho ujetá kombinace premium účtu + akce + boost a hráč měl najednou bleskurychle něco, co měl expit ještě půl roku… Díky tomu ztratili krok v rychlosti zapracování nutných úprav a ladění proti rychlosti progresu hráčů, takže velmi rychle hra ztratila šťávu.
   3. Naprostá neschopnost nabídnout cokoliv minimálního pro klany a místo toho vymýšlení stupidních eventů a příběhů, kde každej jen stejně přečetl poslední řádek s odměnou, které navíc všechny podělaly, takže ve výsledku ty eventy nic moc nových lidí nepřitáhly a dojem z nich nebyl rozhodně ten, že to je to proč hru hrát….
   Todle v souhrnu ale nemá nic společnýho s mechanikou hry, ta mohla být i v AW I naprosto v pohodě a žel nemyslím si, že toto se s 2.0 změní. Pokud nemáš dobře vyladěný hráčův postup a income kreditů tak aby na jedné straně neodešel protože to trvá moc dlouho a na druhé straně to neměl vyexpené dřív než s patchem dodáš něco nového co ho bude motivovat dál a nenabízíš nic moc pro týmovou/klanovou soutěž nemáš šanci s hrou, která je na expení a klanovém hraní postavená hnout a někoho tu udržet. A o tom ve vývoji 2.0 an slovo….

  8. Myslím že Lords of Wars bude táhnout hodně týmových hráčů na to se já osobně nejvíc těším.
   Takže dead line 0.19,020

   • Aby jeste nejaci klanovi hraci zustali, nez spusti LoW. Dnes jsme chteli jet ten sqely a SS vychvalovany mod GO. Po 20h s 8 tierem (ve fronte bylo 8cek nejvice) cekacky 5+minut a pak te to hodi jako potravu pro 10ky. GO tu je kolik? mesic? A uz ho ma i ten zbytek nejvytrvalejsich plne zuby, ze hraji radsi PVE nebo na RU. 0.19 ani 2.0 bohuzel nic nezmeni, protoze jestli opravdu budou celou hru predelavat, tak nastane min dalsi rok ladeni a opravovani chyb a na to uz asi nikdo z nas nebude mi nervy….

  Comments are closed.