Gottwy CZ: Replay AW Object 155

  30

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekGottwy CZ: Replay T54E1
  Další článekWargaming zakládá firmu na mobilní hry
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  30 KOMENTÁŘŮ

   • Taky nechápu co na tom kdo vidí. Jedeš, všechno vidíš, všechno sypeš, žádný adrenalin, grafika humus. A super je hláška, artyna je slabá, sice mne sype, ale neubírá, takže klídek, pohoda. Fakt hra pro retardy.

     • Jo, jsem u WoT spokojen. AW si vyzkouším, ale už teď vím, že nepřejdu. Už jsem do WoT investoval příliš času i skutečných peněz, a navíc mne pořád baví.

    • Tak já teda nejsem kdovíjakej sklil, ale v AW mám něco odehráno a z toho cos popsal v tom nepoznávam nic, nespletl sis to třeba s My Little Pony? Nonic, rozeberu cos napsal:
     -„Jedeš“ – …Ano… i ve WoT se jezdí… ono je to asi nejlepší způsob jak se někam dostat, když se nemůžeš teleportovat…
     -„Všechno vidíš“ – Takže v AW se tedy nespotuje? Všichni jsou naspotovaní od začátku nebo jak?
     -„Všechno sypeš“ – Kámo sypat to máš jen do těch červenejch, jestli solíš i ty modrý tak je chyba u tebe
     -„Žádný adrenalin“ – A ve WoT je adrenalin? Tak to ti gratuluji, většina lidí kvůli tomu musí na bungee, horskou dráhu nebo rovnou pro injekci do srdečního svalu, tobě stačí random z WoT a máš tep 260 a zornice jak jámy
     -„Grafika humus“ – Upřímně… já mám WoT grafiku na plno a AW grafiku na 4/5 a AW se mi líbí víc – jak jsem si na AW grafiku zvyknul, tak mi začalo lízt na nervy jak se ve WoT všechny tanky lesknou. Připouštím ale, že ta optimalizace zatím je hrozná, protože tam, kde si u mě WoT vezme 100% 1. a 30% 3. jádra si AW vezme 80-90% všech čtyř jader.
     -„Artyna je slabá, sice mne sype, ale neubírá, takže klídek, pohoda“ – ne, tys zjevně AW nehrál, nebo minimálně jsi neopustil noob tiery, takže jsi nepotkal artynu. Arty i v AW umí naložit. Neumí dát one-shot a každý její výstřel se ti zahlásí ikonou a hláškou od velitele, ale pokud je od tebe řádově míň než 400m daleko a v době výstřelu stojíš, tak cuknout většinou nestihneš a pak ti naloží. Ale jde o to, že má standartní alfu cca v těch relacích, kde ji mají ostatní tanky na tom tieru.

     • Sice se snažíš, ale zbytečně a asi jsi nekoukal na to video, protože ten komentář o artynách je od Gottwyho. 😛

      • Koukal, a Gottwy neřikal, že mu artyny neubíraj, naopak tam říká že ho „trestaj“ za kempení v OP pozici oproti těm protihráčům dole a že je to tak správně.

     • Jen pro info. WoT si nebere žádných 30% z 3. jádra. To máš systémové prostředky, případně něco na pozadí. WoTko je jen jednojádrové.

      • WG sám říká že WoT je v současnosti „do jisté míry schopné využít více jader“, což znamená, že část výpočtů převede na volné jádro když vytíží první jádro na 100%, ale neumí rozdělit proces rovnoměrně mezi jádra. (což je samozřejmě výhodnější jak po stránce poměru výkon/příkon, tak po stránce rovnoměrnějšího tepelného zatížení procesoru atd.) Zbytek systému a procesů na pozadí mi fakt nebere 30% jednoho jádra, ale tak 5-10% z těch zbylých dvou.

      • hmmm… já říkám co vidím na vlastním kompu.
       Bez vytížení: 0-5% na všech jádrech rovnoměrně
       AW – 80-90% všech jader
       WoT- mimo bitvu 40-60% 1. jádra, v bitvě 100% 1., 30% 2., 5-10% 2. a 4.

       Chceš mi tvrdit, že když spustím WoT, tak se ty procesy na pozadí, co jinak běží rovnoměrně na všech jádrech magicky přesunou výhradně na trojku? Kdybych měl 100% jedničky a plus mínus pár procent podobnou hodnotu na zbytku, tak ok…

   • To je dobře že se Vám to nelíbí, čím víc Vás zůstane u WoTka a nepoleze do AW tím lépe pro nás 🙂

    • Ono to plati i opacne. 🙂 A protoze se jedna o novou hru, tak je skoro jistota, ze po spusteni tam najede valna vetsina rajcat, kterym WoT nejde. Takze po zacatku preji pevne nervy a se vstricnym pristupem tvurcu AW lze ocekavat rajcata na toptierech relativne brzy.

     • Ono naštěstí spousta rajčat hraje WoT se základní grafikou + se sníženými detaily, jelikož to mají na jakýchsi kalkulačkách s připojením k internetu prostřednictvím sousedovic Ládíka co běhá do vedlejšího města na centrálu O2 s disketama po kapsách, tahle sorta tak leda (po týdnu) stáhne těch 33GB, spustí to, nastaví nejnižší detaily, dá bitvu s krásnými 11FPS, umře, prohlásí že to je sračka a zas odejde. Aneb alespoň k něčemu ta mizerná optimalizace v betě je 😀

  1. Je o dost tazsie ako wot ale aj tak to skusam takze wot ma teraz prestavku aj ked na AW ma sere ze hra kolko krat skonci aj 15:0 je to take cudne aj ked vyhrame tak si clovek moc nezahra ked ma pomalsi tank ale sak zatial sa to da . Tie MBT tanky kolko krat neovladaju bojisko .

  2. Mohu se zeptat, proč, když jsem si aktualizoval hru na open beta a musel jsem napsat svůj nick, tak že moje přezdívka byla zabraná, takže jsem se na sebe nemohl přihlásit, takže jsem si musel udělat nový profil a proto se ptám, jak dostanu ten svůj nick zpět?

   • Asi nedostaneš, to je riziko toho, že sis v EA nezaplatil Founder’s pack na rezervaci jména. (ne že já bych si Founder’s pack koupil teda)

  3. Prosím, více článků/ testů vozidel pro AW. Já od doby, co jsem se dostal do uzavřené bety, tak už sem WOT nezapnul ani jednou…
   Jakub

   • Hodně recenzí na vozidla z AW je na Youtube. Bohužel pro některé hráče … recenze jsou buď v angličtině nebo ruštině. Osobně s oběma jazyky žádný problém nemám :). Ale i tak někdy použiji klasický přístup „papír a tužka“, a vedle sebe si porovnám technické parametry jednotlivých vozidel. Sice to není „hezké povídání“ od někoho jiného, za to se musím spoléhat na svou hlavu a vytvořit si vlastní hypotézy, které musím následně ověřovat.
    Jinak … WoT už zapnu jen velmi, velmi zřídka … Po přechodu na AW mi WoT připadá jako totální nuda. Ve WoTku stačí chytit „miliónkrát“ ježděnou mapu, k tomu 14 umbů ve vlastním týmu, nebo zjistí, že se mu vlastní tank – vlivem WG úprav – zase chová jinak než byl zvyklý … a okamžitě WoT vypíná. Ne … tohle už opravdu nemá cenu …

  4. ako tam dal gotwy to rozdane a inkasovane poskodenie v hre neviete niekto? ja to tam nemam

   • Otevři si settings => UI => Hit details => odškrtni Hide incoming damage a Hide outgoing damage => ulož a hotovo 🙂

  Comments are closed.