Charita na počest Dne veteránů

  9

  Obsidian Entertainment a My.com s hrdostí oznamují další 24 hodinový stream týkající se charity ve spolupráci se Stack-Up.org, jedná se o podporu veteránů ze Spojených států, NATO, Austrálie a Nového Zélandu.

  Stream začne v 9:00 a to 10.11.2016 na oficiálním Twitch kanále Armored Warfare https://www.twitch.tv/officialarmoredwarfare. Připojte se a podpořte dobrou věc!
  Účastnit se bude několik známých streamerů – H3dsh0t, Caladine, Crazytercio, Tristinmandrab, Mrnicolas360, Bike Man, Damingo62, Cmdr_Strayn, DJPsywarrior a Drizzintahl.
  České zastoupení se bohužel nekoná a nevím proč alespoň Barbarrossa jako oficiální český streamer tam není, jsme opomíjeni jako vždy.

  Na podporu je tu speciální stránka https://tiltify.com/events/armored-warfare-2016-call-to-arms (pozor, podle je zákona musíte uvést pravdivý e-mail).
  Navíc můžete dostat zajímavé ceny (ok no prakticky koupit) a to T-62 Veteran.

  Co je STACK-UP.ORG?
  Jedná se o neziskovku založenou v roce 2015 kapitánem ve výslužbě Stevenem “Shanghai Six” Machugou podporující veterány pomocí her (ano zní to divně), prakticky poskytují vojákům nasazeným v bojových zónách a léčícím se v nemocnicích hry, dělají pro ně herní eventy a umožňují tak jejich lepší komunikaci se světem a okolními lidmi.

  Za mě je to naprosto geniální nápad, nejen že se musí vojáci nějak odreagovat (samozřejmě ti nasazení v bojích, pro kuchaře to asi není), ale hlavně se zapojí díky internetu do hry i s obyčejnými lidmi a co jiného dokáže sdružit a sblížit lidi víc, než společný zájem nebo řekněme koníček.

  Ohodnoťte tento článek!

  9 KOMENTÁŘŮ

  1. Kdyby tam byl tier 5 T-64 AV Hunter, tak do toho jdu s rozběhem (klidně za víc) ale tier 3 T-62 Vet. ?
   Asi to s tou podporou charity nebude tak slavný. Nemám zájem.

  2. A za co by vybrali víc ?
   Za T-62 Vet za 5 babek, kterého stejně už mnozí v garáži máme, nebo za Huntera třeba za 15-20 babek, kterého mnoho lidí chce ? …

  3. Navíc můžete dostat zajímavé ceny (ok no prakticky koupit) a to T-62 Veteran.

   Oni je rozdávají ( MUŽETE ZÍSKAT ) né, že přijdeš dáš donate a dostaneš T-62.

   Je to charita ne Twitchshoping ala Horst Fuchs.

  4. Ok tak T-62 dávají za donate 5 dolarů, ale to nic nemění natom, že je to charita a lidi dávají kolik chtějí, můžou 5 dolaru je přednastavená měnitelná hodnota.
   Na naše tankisty jsem daroval i bez blbého tanku Grade.

  5. Jestli čtu dobře, tak je to na podporu zraněným veteránům, kteří se v nemocnicích léčí z bojového zranění.
   Máš ponětí, kdy byli naši tankisté (když to dáváš na NAŠE tankisty) naposledy v boji ? 😀 To jsou ti 90-letí pánové, kteří pomalu odcházejí, jelikož to bylo ještě za II.sv.války, ať už v řadách 1. československé samostatné tankové brigády na západě nebo v 1.čs.armádním sboru na východě. 😀 Od té doby žádný náš tank/tankista v boji nebyl. (a je to dobře) … 😀

  6. Já mluvím o důvodu darování na charitu na to nepotřebuje člověk žádnou T-62 ani tvůj vysněný Hunter.
   A jestly to nevíš tak byla sbírka na naše tankisty bez jakýchkoliv nároků na odměnu.
   A tady je sbírka nejen na US, ale i NATO vojáky mezi, které patří i naši vojáci, kteří bojují/staví/léčí na misích, ale já zapomněl ty musíš něco dostat abys pustil korunu.
   Boj s fanatiky v cizině je nanic je lepší je nechat přijít sem a pak řvát hovno děláte.
   No jo naši vojáci jsou jen žoldáci co.

  7. Koukám, že si docela pokecáš takhle sám, co ? Nic o mě nevíš ale máš hned jasno. 😀 Nachytal ses tak kvičíš. 😀

  Comments are closed.