Československý týden v Armored Warfare

  39

  Tento týden bude v Armored Warfare ve znamení československé historie, československých tankových legend a zajímavostí z vývoje československých tanků. Na WoT.cz pro vás připravujeme spoustu zajímavého!

  Stejně jako před třemi týdny s Francouzi, dvěma s Poláky a před týdnem s Němci, i v rámci týdne československého můžeme čekat, že na oficiálním webu vyjde článek o historickém vývoji našich tanků. Těchto materiálů jsme si v souvislosti s World of Tanks užili v poslední době do sytosti, proto vás možná bude zajímat spíše materiál o tancích moderních. Co vše se v Čechách a na Slovensku v posledních desetiletích vyvinulo a vyrobilo a co z toho můžeme čekat v Armored Warfare? Jako vždy pro vás anglické materiály z webu Armored Warfare přeložíme do češtiny nebo slovenštiny.

  Jistě také vyjde článek o některém československém tankistovi, uvidíme, koho si Silentstalker vybere, rád bych si přečetl něco více o Karlu Šerákovi nebo Bedřichu Opočenském.

  V rámci československého týdne vám také dáme možnost pokládat dotazy producentovi Armored Warfare a pokud se vše podaří, čeká vás na WoT.cz ještě jedna velmi příjemná věc, díky které se budete moci podívat přímo pod pokličku vývoje. A kdo ví, třeba si Armored Warfare i zahrát 🙂

  Československý týden v Armored Warfare začíná!

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek24. 5. 2015
  Další článekRádio WG: Klanové války 2.0
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  39 KOMENTÁŘŮ

  1. Trošku jsem to tady promazal, článek je nově vydaný, tak ať je to tu přehledné.

  2. tak to zachvilu uz nebude dovod ostavat pri WOT-ku, hlavne ked vo WOT nie je skill matchmaking a su dni ked sa to vobec neda hrat….predsa len zahrat s s Aligatorom alebo Zuzanou…palec hore

  3. Carramba , nemohol by si porozmyslat nad zavedenim filtra ci chcem/nechcem sledovat novinky o AW? Mna to totiz nezaujima a nechcel by som stale medzi jednotlivymi clankami skrolovat. Dik.

   • Tak jsem popřemýšlel a vzhledem k tomu, že AW za dva dny startuje a že v něm právě probíhá československý týden, jsem to zavrhl. Všechny materiály o AW jsou označené “AW” na začátku (tenhle je výjimka), takže ty můžeš ignorovat.

    Počítám ale, že si to stejně zahraje většina hráčů WoT. A buďto k tomu přejdou, nebo to budou hrát obojí, nebo se zase vrátí k WoT. Svoboda volby.

    Já to aspoň vyzkouším. A protože mám rád moderní techniku (na stole mi stojí model T-72, ne Tigera 🙂 ) a stav WoT mě hluboce irituje, tak tomu asi dám šanci.

    • V tom případě je směr vývoje týhle stránky na stejný rovině, jako ten, co tě tak irituje na WoT. Je to tvoje stránka, takže tvoje volba, ale pak nechápu, proč tu je k AW záložka. 🙂

     • Protože budou lidi, co serou na WoT, ale budou hrát AW, ti tady budou mít jednu záložku. Hráčům WoT stále zbydou čtyři 🙂

      • Ale stránka se jmenuje “WoT”.

       Osobně bych taky uvítal kdyby se AW dalo filtrovat a to prosím píšu jako člověk, který už WoT nehraje.

    • Já se přiznám, že mi to míchání článků také trochu vadí… Docela rád si přečtu i o AW, ale to rozdělení je podle mě nedostatečné… Bylo by to možné třeba řešit jinou barvou podkladu článků o AW? Hned by to bylo naprosto přehledné, a nikdo by nemohl říci ani popel… 🙂 Nezvážíte to?

     • Viz. výše, mě to přijde jako kravina, úplná zbytečnost. A když si mám vybrat, jestli tohle, nebo diskuzní fórum, tak si fakt radši vyberu diskuzní fórum. Na tohle za týden zapomenete, ale diskuzní fórum tady zůstane napořád.

    • Tak je ignoruj, já nevím kam koukáte ale carramba už to psal … že pokud tě nezajímají tak je ignoruj 🙂 nebo si překlikni jen na WOT ( nahoře kdyby jsi neviděl ) takový okýnka s obrázkama ..

  4. Mám dotaz nehodící se do jakékoli konverzace, ale: Proč, když se stránka jmenuje WOT.CZ, tak má AW svojí vlastní stránku a když chci čistě WOT, mýchá se mi tam všechno okolo??

  5. Koukám, že pohodlnost lidí dosáhla už takového rozsahu, že je některým zatěžko projít si web a přečíst pouze články co se mu líbí. Nechcete náhodou, aby Vám to Carramba předčítal do ouška a k tomu podával pravou brazilskou kávu ? Ti lidé, co se tu dožadují lepšího servisu, by si měli ve svém volném čase založit vlastní web a vyzkoušet si jaké to je, když Vám skupina lenochů do všeho kecá a nic jim není dost dobré. Já jsem zažil něco podobného, když jsem vedl klan, došlo to tak daleko, že jsem s tím seknul a mám svatej klid. Doufám, že tohle neudělá Carramba, přeci jenom klanů je spousta, ale českých stránek s novinkama z WoT jako šafránu.

   • Diky ze jsi se pochlubil s vedenim klanu:)

    To neni o lenosti ctenaru, ale o prehlednosti a vyslednem dojmu z tohoto webu. Chapu ze to zacalo jako fanouskovsky web, ale myslim ze navstevovanost je vysoka, coz je potvrzeni zdejsich kvalitnich informaci, takze si myslim, by si tento web zaslouzil ,, par,, optimalizaci,aby se zas posunul dal.

    • No nevím co je pro tebe na vedení klanu k chlubení, založit klan a vést ho může kdo umí psát a číst. Jen jsem to porovnal s tím co dělá Carramba, taky dobrovolně, ve volném čase a také se mu zde očividně nabaluje spousta lidí co akorát do všeho kecaj, nic jim neni dobrý a když je třeba opravdu něco udělat a ne jen mlýt pantem , tak nejsou k nalezení……

   • Opravdu nechápu takovou přehnanou reakci, ze které čiší naprostá arogance. Opravdu se omlouvám, že jsem jenom podpořil myšlenku na “zlepšení” vlastností webu. Osobně si Carrambovi práce cením a proto jsem za každou novinku ze světa WOT velmi, velmi rád.

    A k té pohodlnosti, už jste si někdy představil ´weby bez filtrů (teď nemluvím o wot.cz) ? Zkuste si třeba sebrat Vaše záložky v prohlížeči, protože tohle je také pohodlnost. Nebál bych se Vás nazvat pokrytcem. Hezký den.

    • No vzhledem k množství článků na tomto webu (zpravidla 3 – 8 za den) považuji filtry za zbytečné, takže mi přijdou i připomínky o neexistenci filrtů na této stránce jako zcela malicherné. Články z AW považuji za přínos, už jen proto že se člověk může dočíst jak to funguje jinde než ve WoT. Ale kdo je nechce číst poměrně snadno se jim vyhne i bez filtrů.

    • Někdo, kdo považuje suchou zmínku o tom, že jsem vedl klanu (mimochodem nepsal jsem jestli úspěšně) za věc ke chlubení, očividně vedl tak maximálně vola za ocas….. Já jsem to jen přirovnal zde k aktualnímu dění, protože mi to živě připomnělo právě dění v klanu a klan si může založit kdo umí psát a číst.

     • ale vzdyt jo, byl si vudce klanu. vsichni uz to vedi a uznavaji te za to velky kapo! 😀

  6. hale budte radi, ze se v ceske republice o takove hry jako wt, wot, wows, aw nekdo takhle skvele stara …. jsou tu proste clanky k zanrove podobnym hram. a uz z nazvu se da poznat o co jde. vytykat url ktera je historicky dana je podle me dost mimo misu … jestli chce nekdo jen wot, tak ma ofiko stranky i v cestine tak nevim co remca …. mozna proto ze tam se clovek o hre skoro nic zajimaveho nedocte narozdil od wot.cz

  7. No já zůstanu u wot, ale rád si přečtu i ostatních podobných hrách. Takže dotaz zní, kam zmizely info o war thunder? Nebo se nic u wt neděje? Pokud vím, tak poslední záložka byla ostatní hry jako wt a aw.

   • Taky už nehraju WOTko ( i když se chystám hrát až přijdou čs. tanky), ale mám rád informace aniž bych je musel hledat (kdybych musel tak informace o WOTku sám nehledám). A to že tu jsou informace o AW je jenom plus (tady jsem se poprvé dočetl o AW a dokonce zvažuju koupit early acces nebo closed betu či jak se to tam nazývá). Pravidelně čtu tento web a rozšiřovat filtry není v nynější podobě nutné. Pokud si chcete přečíst články z posledního týdne dá se v pohodě odskrolovat (pro ty co nemusí AW stačí ignorovat nadpis článku). Pokud si chcete odfiltrovat z informace z vývoje nebo jen replaye jde to, o AW jde taky.
    @David Ano byla tu záložka WT a AW jako ostatní hry. Tipuju že byla odstraněna díky málé aktivitě co se týká příspěvků a taky kvůly tomu, že není až tak oblíbená jako WOTko nebo nastupující přímý konkurent AW. Né že by ve WT byla nouze o informace ( z updatu nebo i recenze jednotlivých tanků, letadel, různých fun videí apod.) A když tu čtu články o WT, tak se dozvídám jen poměrně málo informací a zejména když vyjde velký patch nebo zveřejní Gajin nějaké video. Než třeba na facebookové stránce VonDooma.

  8. Pánové co remcáte! Můžete být rádi,že si můžete něco přečít o WOT mimo oficiálních stránek.A ,že je tu i něco o AW ? Proč né! Umíte číst a nadpis nad článkem Vám řekne o čem článek bude.Tak na to nekliknu,pokud Vás to nezajímá.

  9. Ten web by si mel přejmenovat, když chceš psát o AW. Nemůžu si pomoct, ale takto AW parazituje na popularite WoT a vnucujete ho lidem co na tento web chodí. Stačí, že SS zásobuje Status Report, není nutné dál propagovat AW na stránkách pro WOT. Jestli někdo prskal na chování WG na forech a webech, tak AW mu začíná dobře sekundovat.

  10. Tak dost, pánové. Neberte to jako neúctu k Vám, ale rozhodnutí už padlo, tak to tady nezasírejte dalším spamem na téma “neumím si rozkliknout článek”, jinak začnu rozdávat bany.

   Jak tady někdo velmi trefně poznamenal, je to náš web a my proto rozhodneme, jak bude vypadat. Že Vám nasloucháme, dobře víte, ale všechno má své meze.

   • Rozhodně nebylo nic mířeno proti webu a autorům – naopak, cením si tohoto webu, jelikož mám vždy, když potřebuji aktuální info v podstatě o všem, co k tankům potřebuji. Jen vím, že web začínal bez AW čistě WOT. A nyní má AW svůj filtr a u WOT se musí listovat. Šlo mi pouze o nápad na zpřehlednění, které zabere pár minut pro tvůrce a ušetří čas mnoha návštěvníkům. Jinak mlčim a klidně budu rozklikávat 🙂

   • Já bych jenom doplnil, že tento web nefinancují ani majitelé World of Tanks, ani majitelé Armored Warfare, tudíž se zde může publikovat vše, co jeho provozovatel uzná za vhodné. Těžko může AW parazitovat na webu, který Wargamingu nepatří, to jsou bláboly. Nicméně pokud se to někomu nelíbí, tak na každém vlakovém nádraží je taková místnost, jmenuje se lampárna a tam přijímají stížnosti dnem i nocí.

  11. Všechno tohle se už řešilo na AW fóru, tam carramba vysvětlil proč budou novinky o AW na wot.cz, kdo chce ať si to tam jde odfiltrovat 🙂 Každopádně psát nadpis, podle barevné záložky není vůbec špatnej nápad, otázkou je jestli by to vypadalo dobře a určitě by se musel web trošku předělat. JInak dva dny a už to vypukne 😀

  12. Nekdo se tu ptal proc pisou o AW kdyz web se jmenuje wot.cz, dle meho je to zkratka world of tanks prelozeno svet tanku, v AW tanky budou a jsou, tak proc by tu nemohly psat o druhe hre. Casem prijde nalsi hra treba the sims 15 a bude me fuk ze tu o ni budou clanky 🙂 at si sem autori davaji co chteji bud to cist budu nebo ne, a jen navstevnost autorum ukaze o cem maji psat “jestli zvolili spravny smer”.

   • Ano jmenuje se to wot.cz začínal tak, ale web jde dopředu. Sice jsem moc nehledal, ale troufnu si říct, že tohle je nejlepší web( co se týče informací) na čs. scéně a to že se tu zveřejňují informace o AW ( popř. WT) je jen přirozený vývoj, když má web přístup k těmto informacím proč je nezveřejnit a neukázat. A to že web se posunuje od webu čistě o WOT k webu o WOTku, AWcku a WTcku je podle mne super a myslím si, že to bude znát i na návštěvnosti. Informace ktéré přináší jsou skvělé a čtivé jak o WOTku nebo o AWcku, avšak WT v tomhle směru trochu pokulhává podle mne. A mně osobně nepřipadá vhodné si stěžovat, že tu mají informace o jiných hrách (přece pro zdravě myslícího člověka, když ho článek nezajímá tak na něj neklikne. I když ty stěžovače, asi musí bolet prst od neustáleho skrrolingu.)

  13. Tesid: neptal se proč tu sou články od AW, ale že má AW svůj filtr a WOT nikoli. Prostě že se na WOT zapomíná. Já rozhodně nebudu z těch, co začnou házet prachy a čas do další gamesy. Proto mi přijde nefér mít na webu jednu hru upřednostněnou a tou kterou to začalo strčit do kouta.
   NA tenhle web koukám pravidelně a oceňuji práci autorů, ale pokud zavrhli myslím kvalitní nápad dát filtr i k WOT, jsou to buď ještě nevyspělí jedinci nebo narozeni ve znamení býka či berana…tvrdohlavci kteří si na to musí přijít sami… 🙂
   Jen sem napsal co si myslim a pokud dostanu BAN, tak prosim…

   • Na wotko se tu zapomíná? Vždyť WOTko tu má 4 samostatné filtry, kde si můžeš odfiltrovat co tě zajímá. Někdo upřednostňuje AW? AW teď vychází a je jasné že se tu v tuto dobu bude objevovat spousta materiálů. A určitě jich bude víc než co teď vyjde o WOTku. A carramba66 tu už psal že teď momentálně dělají na foru a raděj tu chci pořádné forum než jeden filtr jehož funkčnost už tu je v podrobnější podobě.

  Comments are closed.