Bonusy k oslavě Dne svatého Patrika

  9

  K oslavě irského státního svátku si pro nás My.com připravil další várku bonusů.

  Irská hodinka

  Dne 17. března od 18:30 do 23:00 hodin obdrží hráči za každou odehranou bitvu 200% bonus (x3) k zisku kreditů a zkušeností.

  Decal (nálepky) sv. Patrika

  V případě, že toužíte získat speciální nálepku na svůj tank, je nutné ve dnech od 17. března (0:00) do 20. března (9:00) vyhrát minimálně pět bitev v jakémkoliv herním módu (PVP, PVE, GLOPS). Pokud splníte tyto podmínky, nálepky níže naleznete 20. března ve své garáži.

  knockout lucky_charm

  Miketaké by se vám líbilo mít ve své garáži tank ve speciální zelené barvě? Možná se nám poštěstí v jedné z následujících aktualizací.

  Bonusy k oslavě Dne svatého Patrika
  Ohodnoťte tento článek!
  3.44 (68.89%) 9 hlas/ů

  9 KOMENTÁŘŮ

  1. Irská hodinka bude fajn, snad bude dost hráčů. Premium Challenger 1 SVATÝ PATRIK EDITION, proč ne (Wolfa nemám).

   • Já mám Wolfa, ale osobně si myslím, že tohle kamo by si koupilo docela dost lidí, už jen kvůli tomu, že se prostě líbí 🙂 Někde po 0.19 by měla být větší variabilita tvorby maskování, tak pokud bude nálepka čtyřlístku a na výběr zelená barva, budeš si moct udělat svůj design. Ale člověk míní, vývojáři mění 🙂

    • Čtyřlístky jsou tam dva, zelený a černý, ten bílý tam chybí, aby si to tankíst upravil podle vzoru. To by ale museli upravit decalovou politiku a přidat plochy podle toho patrikovského chala1.

     • Navíc, jednu barvu nebo maskování tam nemůžeme dát na všechny prostředí, to by mohli upravit taky, když už se za to platí.

  2. Mike v obchodě se ukázal nový Premium tank T-72B3. Jaké má parametry?

    • Je to tak, je hodně drahý. Díval jsem se na jeho parametry a rozhodl jsem se, že počkám na toho zeleného Challengera. 🙂

  Comments are closed.