Bonus na konverzi kreditu a volných zkušeností

  33
  Bonusový víkend

  Pokud trpíte nedostatkem kreditu, nebo naopak máte spoustu vázaných zkušeností a přáli byste si je převést na volné, určitě se Vám bude hodit následující nabídka.

  Má to ale jeden malý háček. Budete potřebovat goldy. Nicméně ke každé takovéto transakci obdržíte o 30% větší množství konvertované komodity.

  Nabídka bude platná do 14. srna 16:00.

  Bonus na konverzi kreditu a volných zkušeností
  Ohodnoťte tento článek!
  4.75 (95%) 4 hlas/ů
  ZDROJCONVERSION BONUS
  Sdílejte
  Předchozí článek20. týdenní aktualizace
  Další článekNáhled na britské bitevní lodě
  Velký fanda leteckých simulátorů od dávné minulosti (Retaliator, F-15) až po současnost (Falcon 4.0 BMS, DCS World). Bývalý hráč hráč World of Tanks. Armored Warfare hraje od uzavřené bety. Jeho moto zní: "Negativní vlastnosti neexistují. Jsou zde jen příležitosti pro zlepšení!"

  33 KOMENTÁŘŮ

  1. Raději bych místo převodu měl možnost si tam s někým zahrát… čekat 3-7min abych pak hrál 4:4 není to pravé ořechové. Z každodenního hraní už to mám tak 1x za 14 dní 1-2 bitvy a pak už nebaví pořád čekat……

   • To, že je teď PvP nehratyelné je fakt, protože až do 19. probíhá event na GLOPSech a všichni hrají tam. Všichni tak tajně doufáme, že se poté vše vrátí k normálu a nějakého chytrého člověka z My.comu nenapadne udělat podobnou hloupost znova.

     • Chyba, neudělal ho My.Com, ale DCOT. Historicky ovlivnění PvP fronty podobnými turnaji bylo nepostřehnutelné.

  2. Pak už to budou moct dělat pravidelně, protože PvP hráči už budou komplet v mordoru a podle SS stejně ten event hrajú hlavně PvE hráči a situace v PvP není tragická. Tudíž takové úvahy jsou už v podstatě irelevantní…

  3. SS je totalny retard a to odstranenie československej sekcie z fora to dokaže iba totalny ko….
   Ja už AW nehrám nebudem podporovať kreténov čo za dva roky nespravili ani hovno.
   Dávam tomu tak pol roka a EU server skončí

     • Tak na to by možná uslyšeli, ale na kolik by si cenil takovou “ochotu”?

    • A vylepšené možným sloučením s účtem tam 🙂 Podle dosavadního přístupu AW ale nepředpokládám ani jednu variantu oproti WoT, kde všechny servery provozuje jedna firma.

     Jinak, když tady čtu o tom čínském serveru, tak by nebylo možná od věci srovnat parametry techniky tady a tam. Ale možná docela zbytečně…

     • neudelaji ani jedno, uz jsem to davno navrhoval, ale pry by ztratili kontrolu nad hrou a prijem z eu regionu

      • Výmluva akorát, protože každý při registraci do hry uvádí odkud je. A na mordoru to chcou už při založení mejlu.

  4. Chcelo by to spísať petíciu o prenesení účtu na RU a poslať to tým deb….

   • Jo a oni ti pošlou “Template” odpověď, taky někdy zvanou ctrl+c ctrl+v, ale až po té co si s ní vytřou zadek. Tohle tu totiż takè bylo. V podobě petice, nebo hlasování na fóru. A schválně zkus hádat jak dlouhý život to vlákno mělo.

  5. JJ presun uctu.Ja mam koupeny ten nejvetsi balicek,jeste pred vydanim bety.Nechtel bych o to prijit.Ja si myslim ze to casem udelaji.Cekat na PvP bitvu hafo minut je onicem.

   • Začni hrát PVP na RU serveru a nečekej na přesun účtu. Přesun účtu je blbost ( bohužel v duši na to čekáme všichni ). Oni si dokážou spočítat, že pokud založíš účet na RU tak tam budeš investovat. Jsou obchodníci a chtějí vydělat ( nejsou matka Tereza ). 🙂

  Comments are closed.