Banování za poškození vlastního týmu

  7

  Taky se vám zdá, že je téměř nemožné poškodit nebo zabít vlastního člena týmu? Taková smůla jako má Chimere ve videu je tak šíleně nepravděpodobná že se tomu snad ani nechce věřit …

  Čili opravdu je třeba si na to dát pozor, systém autobanů je nastavený tak jak je a nikdo s tím momentálně nic neudělá. Prosby o možnost zapnout si znemožnění střílení do spojenců jsou tu již delší dobu a stále se nic neděje. To je opravdu tak složité implementovat něco, co zvládne i šikovnější modder?

  Překvapivě ano, musel by se kompletně předělat systém funkce střel a navíc by se zamezilo určité formě realismu. Určitě by tímto pověstní hráči vymysleli něco jiného, třeba z World of Tanks známé vytlačování spojenců do nepřátelské palby při boji o výhodou pozici něco spotnutí nepřátel.

  Paradoxně je situace smutná a logická zároveň.

  Ohodnoťte tento článek!

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. No jo, ale to je GO a ne PVP. Tam se bohužel jezdí bez pudu sebezáchovy.

  2. Hodinové se dají přečkat na RU serveru, když vezmeš tu čekačku na EU tak zas o moc her člověk nepřichází… Sice je to nešikovně udělané, ale ta pravděpodobnost v PVP/ PVE je extrémě malá. V GO při tom mumrajsu je reálnější dát team DMG nechtěně, ovšem co by to byl za problém, než řešit vypínání střely do vlastního tam hodit, možnost rychlejlšího oživení pro takto postiženého hráče či ten systém banu v GO vypnout úplně, protože dotyčnýho co omylem dostal, to až tak nebolí jak v PVP / PVE.

  Comments are closed.