Balance 2.0 – dodatečné změny vozidel

  13
  změny

  My.com přichází s dalšími změnami. Tentokrát se týkají dělostřelectva a vozidel vyšších úrovní.

  Pojďme se tedy podívat, co nás čeká.

  Dělostřelectvo

  Již jsme slyšeli o novince, která u dělostřelectva ruší možnost nepřímé palby. Třída samohybných děl obecně nabízí poměrně slušnou mobilitu a silnou výzbroj, která je zaměřena na vysokou úroveň poškození na jeden výstřel. Tyto výhody jsou však vyvažovány velmi špatnou úrovní maskování a slabým pancířem.

  screenshot0683

  V nadcházející verzi hry 0.19, budou všechna samohybná děla sloučena do jedné větve u čínského obchodníka dle následujícího schématu:

  • 3. úroveň : M108
  • 4. úroveň : Gvozdika
  • 5. úroveň : M109
  • 6. úroveň : Akatsiya
  • 7. úroveň : Palmaria
  • 8. úroveň : Paladin
  • 9. úroveň : Panzerhaubitze 2000
  • 10. úroven: Centauro 155

  Některá vozidla změnila svoji úroveň, všechna však byla pečlivě vyvážena. Současně se do technologického stromu vrací legendární Centauro 155, které bude zakončovat technologickou větev na 10. úrovni.  Bude disponovat 90° otočnou věží v obou směrech od středové osy vozidla.

  Vozidla vysoké úrovně

  V rámci přicházející aktualizace budou aplikovány i změny, které nebyly dříve oznámeny. Jednou z nich je záměna BMP-3M Dragun za stejné vozidlo ve verzi lehkého tanku, které bude vybaveno 125mm dělem. Vývojáři věří, že toto vozidlo bude správnou tečkou za linií BMP vozidel. Svojí mobilitou a dostatečnou palebnou silou by mělo  být důstojným oponentem proti vozidlům 9. a 10. úrovně.

  Vývojáři se dále rozhodli změnit některé parametry ve výzbroji vozidel 10. úrovně, aby mohli rozumně porovnat palebnou sílu těchto vozidel, rozhodli se změnit podmínku zařazení vozidel do nejvyšší úrovně. Do ní nyní mohou být přidána i vozidla, která disponovala ráží děla pod 140mm. Do vývojového stromu tak v budoucnu budou moci být zařazena i vozidla, která měla ve výzbroji 120 a 125mm děla, bez nutnosti vybavovat je experimentální výzbrojí. Na základě těchto změn budou vozidla upravena následovně:

  • T-14 Armate přijde o 152mm dělo, 125mm dělo bude obdobou jeho reálné předlohy, která je ve výzbroji ruské armády
  • T-14 Armata se 152mm dělem se v budoucnu dočká návratu v podobě samostatného vozidla
  • Leopard 2-140 bude změněn na realističtější verzi vozidla Leopard 2 se 130mm dělem

  Dále bude vylepšeno vozidlo Merkava IID. Bude vybavena dodatečným pancéřováním a možností střelby naváděných střel LAHAT.

  merkava2d

  Osobně jsem nejvíce zvědavý na Armatu, která v rukou zkušeného hráče byla se 152mm dělem velice nepříjemným soupeřem.

  Ohodnoťte tento článek!

  13 KOMENTÁŘŮ

  1. Dělostřelectvo nemám rád, ale to co s ním chtějí udělat je blbost. Věřím, že většina artynářů bude resetovat účet. Jsem zvědavý na reakce ruských hráčů ohledně Armaty.

  Comments are closed.