AW: Wallpaper Leopard 2A5

  5

  Na webu Armored Warfare vydali před pár dny srpnový wallpaper, tentokrát s německým bojovým tankem, který je v Armored Warfare také obsažen, se známým a populárním Leopardem v modernizované verzi 2A5.

  Další rozlišení jsou zde:
  http://aw.my.com/us/news/general/armored-warfare-august-calendar

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek10. 8. 2015
  Další článekInsider: Test 9.10 bude zřejmě tento týden
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  5 KOMENTÁŘŮ

  1. dneska mi prisel velmi rozsahly dotaznik od AW … kde hlavne zpovidali co se mi libi a nelibi na WOT a radu dalsiho podrobre i treba jak se mi libi nelibi jednotlive naboje artylerii … tak snad nejaky prehmaty wot nezopakuji

  2. no jestli oni nezkoumaj jak na tom wot vůbec je aby tam třeba nepřidávaly to co ve wot už je jako aw je super hra mě se líbí a až vyjde tak přejdu na ni z wot protože je lepší u wot musíš mít premijovej učet abys něco vůbec na 8 -10 tieru vydělal tady vyděláváš pořád

  3. taky mi přišel a neni to jen o wot ptají se na spoustu věci oblibené hry atd co rad hraješ jak dlouho atd

   • co se tyče wot ptají se tam asi jen na 20% formulaře co se ti tam líbí spotovací systém mm vyvážení vozidel stromy atd. je to logické zjistí si co se lidem líbí a potom to tak udělají ja takový přístup spíš ocenuju.

  Comments are closed.