AW: Víkend s Armored Warfare

  9

  Jinxx, producent Armored Warfare, adresoval hráčům další otevřený dopis. Tentokrát v něm oznamuje, že během tohoto víkendu jsou rozšířeny hodiny, po které bude možné hrát. Na jak dlouho? Prakticky na celý víkend a bez omezení!

  Text dopisu:
  Vážení hráči,
  žádali jste delší časy pro testování – my jsme vás vyslyšeli. Obsidian Entertainment a My.com vám s hrdostí oznamují první non-stop víkendový test. Od pátečního večera budete moci hrát Armored Warfare až do nedělních pozdních hodin!

  Tento víkend bude mít testování v Evropě následující harmonogram:
  – začátek testu: Pátek, 17:00
  – konec testu: Neděle, 21:00

  Doufáme že tento speciální víkend Vám dovolí si užít Armored Warfare v časech které Vám nejvíce vyhovují – uvidíme se na bojišti!

  Zdroj: http://aw.my.com/us/news/general/weekend-armored-warfare

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekHráč WoT dostal ban za svoje členství v klanu
  Další článekSupertest: Japonský těžký tier 6
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  9 KOMENTÁŘŮ

  1. Jupííí, vy, kteří jste si koupili balíček, tedy defacto zaplatili přístup, ho konečně budete moci využít celý víkend.

   Gratulujeme…

   Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tento přístup mě přijde zoufalý…

    • Na testování OK, ale zoufalé je to, že si hráči (myšleno obecně nejen AW) kupují oficiálně a legálně přístup do testu. Ale to už jsem psal. Test je pro vývojáře nikoli pro hráče.

     • 1. pokud by to otevreli, bylo by tam na TEST moc hracu … omezit = rozdat a prodat
      2. kupujes si napr. 4 premium tanky a dalsi veci a bonus? Pristup do CBT
      3. normalni ekonomika. Je neco co lze uz prodavat? Prodame to!

      Tak nechapu co tu rozebiras.

      • Z ekonomického hlediska je tento krok z jejich strany rozumný, na druhou stranu zas nemohou očekávat, že si tyto balíčky koupí mnoho lidí, právě když je to ještě A / CBT. A trochu více hráčů by tam jistě neuškodilo, jak MM totiž s nedostatkem občas pracuje, je skutečně „zajímavé“…

     • Kolko alfa a beta testov si sa osobne zucastnil? U mna je toto prvy a dostal som sa tam zadarmo a keby ze mam nadbytok € tak si to aj zaplatim.

  2. Je pravda, že hodnotu balíčku trošku devalvuje to, že si nemůžu tanky, které jsem si s ním koupil, na uzavřeném testu vyzkoušet. Na druhou stranu když se nad tím střízlivě zamyslíme, jde hlavně o chybu komunikační, nikoli herní a to se, myslím, po zkušenostech posledních let s Wargamingem, vcelku dá odpustit.

  Comments are closed.