AW: Uzavřený test EA5 je tu

  14

  Aktualizováno | Podle dnešních informací je pátá iterace poslední, po ní už bude následovat zpřístupnění hry všem v otevřené betě. Mezi EA5 a OBT bude úplný wipe, všichni tedy přijdou o veškerý postup hrou. Nicméně už na počátku OBT se hráčům přidělí zlato, premium účet a tanky z předprodejních balíčků.

  Mezi 3. a 28. zářím poběží na serverech Armored Warfare další, už pátá iterace testu hry. Tentokrát bude otevřena bez přestávek 24 hodin denně a přináší poměrně zásadní změny mechaniky, nové tanky i nové mapy.

  Seznam hlavních změn:
  – mechanika hráčských základen
  – nový průvodce (PvE Operation Royalty – hráči budou mít přístup do naší nové tréninkové mise. V této misi se noví hráči mohou dozvědět o různých herních mechanikách.)
  – nová PvP mapa – Ztracený ostrov
  – změny v PvE: Dvě nové PvE operace s novým PvE rozhraním pro mise, nazývá se „minibosses“ a může se objevit na PvE mapách, přidána nová obtížnost „Insane“ přístupné pouze pro tier 8 vozidla
  – PvE denní mise
  – nová vozidla – T92, XM1, M41, ERC 90, XM800T, XM8, Leopard 1A5, BMP-1P, Dragoon 300 90
  – nová schopnost třídy lehkých tanků („Override ECU“ – forsáž)
  – kill camera (je to možnost vidět v záznamu vozidlo, které Vás zničilo)
  – systémy titulů (tituly pro hráče, k dispozici po splnění určitých podmínek)
  – nové ocenění pro druhou polovinu reputačního ukazatele vozidla: hráč s vozidlem, který má všechny jeho moduly odemčené (50%+ reputace odemčení) budou moci získat další bonus na kredity, tituly, renovace a více vydělávat reputaci hraním s tím vozidlem.
  – generální oprava rozhraní statů vozidla
  – nové UI vylepšení: ukazatel kamufláže přírodního prostředí
  – významné vylepšení výkonu
  – opraveno hodně bugů

  Přehled inovací

  Vojenské základny (velmi raná verze)
  Každý hráč si nyní může vytvořit, vylepšovat a spravovat svoji vojenskou základnu. Tyto základny se sestávají z budov, které dávají hráči unikátní bonusy od kreditů či reputace až po místo pro vozidlo. Na toto vylepšování základen budou zapotřebí speciální zdroje. Více o mechanizmu základen bude uvedeno později. Toto je prvotní varianta mechanizmu základen, která bude v dalších aktualizacích vylepšována.

  Nová mapa: Ztracený ostrov
  Tento tropický ráj je cokoli jenom ne mírumilovný! Současné obchodní embargo udělalo z opuštěného pacifického vojenského ostrova důležitou strategickou lokaci, po které šlo mnoho frakcí. Přerostlá džungle vypráví příběh minulé bitvy, která vyústila v opuštění tohoto ostrova. V hlavních rolích jsou válkou zničené budovy, vozidla, sestřelená letadla a potopené lodě na okrajích mapy, které se ztratily v džungli války na Ztraceném Ostrově.

  Nová vozidla
  V patchi 0.8 byla dodána vozidla, která především zaplňují mezery mezi tiery. Jsou to T92, XM1, M41, ERC 90, XM800T, XM8, Leopard 1A5, BMP-1P, Dragoon 300 90, Taifun II a RDF/LT. Uvedení těchto vozidel změní stromy následovně:
  – XM800T bude tier 3 mezi LAV-150 a Swingfire v Sophie Wölfli
  – XM800T zaplní mezeru na tieru 3 mezi LAV-150 a Swingfire v průzkumné linii Sophie Wölfli
  – BMP-1P zaplní mezeru na tieru 4 mezi BMP-1 a BMP-2 v BMP linii Sophie Wölfli
  – Leopard 1A5 zaplní mezeru na tieru 5 mezi OF-40 a Leopard 2AV v leopardí linii Sophie Wölfli
  – Dragoon 300 90 bude nový 3.tier v kolové stíhačové linii Sophile Wölfli
  – ERC 90 zaplní mezeru na tieru 5 mezi LAV-300 a Centauro v kolové stíhačové linii Sophile Wölfli
  – XM1 (Abrams Prototype) zaplní mezeru na tieru 5 mezi M60A3 a M1 Abrams v abramsové linii Sophie Wölfli
  – M41 bude nový lehký tank 2. tieru v linii lehkých tanků Marat Shishkin (před Škorpionem)
  – XM8 bude nový lehký tank 8. tieru v linii lehkých tanků Marat Shishkin
  – T92 bude prémiový lehký tank 2. tieru (bude uveden k pozdějšímu datu)
  – Taifun II a RDF/LT jsou speciální prémiová vozidla (budou uvedena k pozdějšímu datu)

  Nový indikátor okolní kamufláže
  Dodali jsme novy UI element umístěný v upgradovaném statusovému panelu vozidla, který ukazuje, kolik maskování a úkrytu dostává hráč z okolí tanku. Indikátor zabezpečuje zpětnou vazbu na prostředí v okruhu 30 metrů kolem tanku. Do poloměru 30 metrů ECI používá nový GUI element, aby ukázal směr, odkud okolí poskytuje úkryt a také velikost (sílu) tohoto krytu. Pokud jste ukrytí za osamoceným keřem, dostáváte malý bonus maskování a indikátor zobrazí tmavě šedou v tomto směru.

  Čím větší bonus k maskování dostáváte, tím je indikátor v tomto směru světlejší. Pokud jste ukryti za solidním objektem jako budova či útes, indikátor svítí bíle, aby Vás upozornil, že jste v tomto směru díky okolí dokonale ukrytí. Tento element provádí zpětnou vazbu pouze na Vaše nejbližší okolí. Nic to neříká o tom, jestli budete spotnuti či ne. Pořád můžete být spotnuti jiným hráčem, což závisí na Vaší celkové úrovni maskování, jejich dohledu a linii výhledu. Ukrytí za zdí Vám může dát plný úkryt, avšak pokud je hráč vysoko na kopci, může za zeď vidět a můžete být spotnuti.

  Nová schopnost lehkých tanků
  Lehké tanky dostali novou možnost ovládání svého motoru a na krátký čas mohou zapnout jakousi forsáž a drasticky zvýšit rychlost a akceleraci. Tuto novou schopnost mohou hráči nalézt ve sloupci speciálních možností UI. Aktivuje se klávesou „E“. Ihned po její aktivaci se povrchové postihy sníží o 50% na všech površích, akcelerace vozidla je zvýšena o 200% a maximální rychlost vozidla se na 5 sekund zvedne o 20%. Jakmile se tato možnost aktivuje, nemůže být vypnuta. Po 5 sekundách se sama automaticky vypne a následuje 60 sekund chlazení (asi než se znovu může použít – vlodek73). Jenom připomínáme, že pasivní schopnosti lehkých tanků byly také aktualizovány v Early Access 5. Nyní navíc pokud se lehký tank pohybuje ne rychleji než 40% své maximálky, nedostává žádné postihy přesnosti střelby za jízdy.

  Zdroj: http://aw.my.com/us/news/general/introducing-early-access-test-5

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekWysch odpovídá na vaše dotazy
  Další článekWoWs: Aktualizace 0.4.1 se blíží
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  14 KOMENTÁŘŮ

   • a co je asi tohle „– významné vylepšení výkonu“ …

    … btw optimalizovat se bude pořád tak se o něčem co je jasné snad psát pořád dokola nemusí ne?

  1. Co kolo EA, to další výrazný posun kupředu. Jen tak dál !

   P.S. Ta mapa … už se těším! Vraky lodí, vozidel .. bomba atmosféra.

   • Ta mapa mi těžce připomíná multiplayer prvního Crysis … až bych řek že jsou to okopírovaný a poslepovaný dvě mapy který moc dobře znám. Sakra dyť já tam vidim i svuj sniper-post 😀

  2. Kámo optimalizace?asi jsi pozorně nečetl co se tady píše – významné vylepšení výkonu stačí?

  3. Mihne se tu někdo kdo by hodil menší hodnocení pre-order strojů z AW?

  4. proč mam zas všechno jezdit ještě jednou znova abych oto zas přišel ?

  Comments are closed.