AW: T-90 „Vladimir“

  23

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekTři invite kódy zdarma
  Další článek10. 7. 2015
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  23 KOMENTÁŘŮ

  1. Král je mrtvý ( WoT )…..ať žije král AW !!!!!!!!!!

   …nevím co udělali s WoTkem, ale je to poslední dobou neskutečná „bída“ co se týká hratelnosti ve všech ohledech. Mám pocit jako bych to celý hrál s jedním typem tanku – bez ohledu na to který si v garáži vyberu.
   Tak snad budu z AW-čka prvních pár roků stejně nadšený jako jsem byl kdysi z WoT-ka.

   • Sorry, ale podle mě nehodnotíš objektivně. Ano, všechny maj pásy a délo, ale centurion se pořád hraje jinak než isu nebo maus 😀
    Ano, ve hře je hodné podobnejch strojů, ale téžko udělat tisíc naprosto unikátních.

  2. Jo škoda že mi AW při načítaní zasekne jinak bych tu hru hral každy večer

  3. Luxus už aby to vyšlo. Doufám že mi to nevydaj na začátku školního roku 😀

  4. Jste ovečky. Co je na tom lepšího jak na wot? Zkusil jsem a zas tak úchvatný to oproti tomu jak to tu prezentují jistí jedinci není. Jo vlastně je to ve vývoji, takže to nesrovnávat s wot :D.

    • Carramba66, prosím buď objektivní. A nesrovnávej nesrovnatelné. Nelze porovnávat WoT s AW, nelze, každá hra vznikla v jinou dobu a na základě jiných zkušeností.

     A ano AW bude jistě výborná hra, a subjektivně lepší než WoT ale jen dočasně a velmi krátce. Následně bude i AW trpět stejnými chybami jako WoT.

     Je to to samé jak srovnávat Wolfstein3D s DOOM2 a Quake …. všechny hry jsou na stejný styl hraní a každá je jiná.

     Ano až bude AW v ostrém provozu zkusím ji, ale rozhodně nebudu srovnávat s WoT, to by byla blbost.

     A mimochodem, WoT hraji od 2012, a byl jsem beta tester WoWp, i WoWs …
     Stejně tak vycházím z 20 let praxe hraní PC her. Nesrovnávejte hry které vznikly v jinou dobu mezi sebou. Je to hloupost. WoT nikdy nebude jak AW a naopak.
     Ještě by šlo srovnávat WoT s WT, ale i tady je to nerozumné. Neboť WoT tu bylo dříve, a tak WT ledacos zkopírovalo, a i WT bude časem trpět stejnými neduhy jako WoT … to je vývoj

    • No asi 50 metrů? To je vzdálenost od baráku do zeleniny :). No copak někomu nadávám?
     Jen pořád nemůžu přijít na to, v čem je tak to AW úžasný, jak se tady tento dojem navozuje. Budeš se divit, ale chtěl bych aby to tak i bylo, když už mě to stálo nějakou kačku a asi i nadále bude, jenže ten wau efekt nenacházím. Že je hra stavěná na CE je hezký, ale musí z toho autoři taky něco vytěžit, což zatím nějak zvlášť nevidím. Herní prostřetí okopírované z wot, akorát jiné barvičky, takže tady žádná inovace. Zvuky jak z nějaký vesmírný střílečky, lagování, atd…..
     Je to hezká omalovánka, která toho oproti wot zas tolik navíc nenabízí. Omlouvám se, prostě nejsem z té hry tak unešen, jak by se asi zde slušelo :).

     • Tak já ti to objasním. AW je nové, NEOKOUKANÉ a tím pádem i ÚŽASNÉ a ve všem lepší. Proto ho nyní všichni milují a zapomínají na staré dobré WoT, které tu bitvu stejně nakonec vyhraje.A na to si pánové vsadím 🙂
      A pro současné recenzenty AW – chtělo by to psát více objektivně, bez růžových brýlí, protože AW zatím lepší než WoT není. Že má lepší grafiku? Ano zatím má, ale všimli jste si, že jede jen na 64-bit mašinkách a s velkými nároky na PC (na rozdíl od WoT), které rozběhnete i na plečce. A mohl bych pokračovat…. Také jsem v betě, takže vím o čem to je. AW je dle mě ve fázi alfa, nikoliv beta, jak o tom píši vývojáři a někteří recenzenti. Ono totiž WoT, když bylo v betě, bylo daleko hratelnější a dodělanější než současná tzv. „beta“ AW.

     • O AW si mysli co chceš, já to nehraju, jenom pls neokřikuj druhý, to fakt nemám rád.
      Konec diskuze.

  5. Ahoj.Vážení wot i aw jsou hry pro zábavu. A proto jsou i plné emoci. A taky plne dementu ,kteří ty emoce nezvládnou. Dementem se člověk nestane když hraje wot nebo aw. Dementa si vychovají rodiče.

  6. Mám dotaz.Je mapa ve AW větší než ve Wotku?případně o kolik…Dík.
   /mapa na tankovou bitvu 30 ks.techniky,by měla být mnohem větší,aby šlo více rozvíjet taktiku,či strtegii ,aby to nesklouzlo do streotypních,naučených,jednotvárných střetů,jednotlivých hráčů.
   Mapy WoT,svou velikostí,a typollogii jsou spíše vhodné,pro vzájemné souboje hráčů,se zbraní v ruce…nikoli tanků.
   Tanky nebyly nikdy kamzíci (:,schovávající se za šutrem,kde vyhrává ten kdo umí rychleji vykouknou a zalézt.
   Větší mapa =delší hra,ale ruku na srdce,probihala kdy nějaká tanková bitva 15 min…(:
   Byt si samozdřejmě,že by to bylo jistě technicky náročnější,ale AW,v tomto ohledu právě WoT,kopíruje -Bohužel.

   • A myslíš si, že by tě bavila hra, trvající tři minuty na otevřené pláni (tam VELKÉ tankové bitvy probíhaly)? Chceš-li realitu, dej se k tankistům – nicméně i tam budeš překvapený, že se v tankovém boji využívá, nerovností terénu a krytů 🙂

    • No zatím jsem žádnou takovou hru,nehráll,tak nemůžu posoudit. (:-.
     Ale možná,že mne jen WoT omrzela…/hra na schovávanou/.byt si myslí,že modely tanků,fyziku hry,efekty,grafiku zvládli skvěle,ale tam byl také kladen největší duraz.,je to o jednom člověku,který určuje fylozofii a podání hry,a kam se bude ubírat/či nekolika jednotlivců/-tam to zcela zamrzlo na jednom bodě.(:-

    • Operace Flashpoint nebo ArmA mají mnohonásobně větší otevřený terén. Někdy ti budu vyprávět, jak jsme už v roce 2001 hráli bitvy s desítkami tanků, pěchotou, bitevními vrtulníky, to vše online proti zahraničním klanům. WoT je proto tomu jenom přetexturovaný Call of Duty.

     • Ježíš Flashpoint,musím ho vyhrabat ze skříně a zahrát.Co jsem se nakurvoval,než jsem se naučil klávesové zkratky.Tam se ještě používala celá klávesnice,ne jak dneska,že stačí A S W D +R

  7. Hrál jsem World Of Tanks ale uz mne to prestalo bavit tak jsem zacal hrat AW dostal jsem kod od bratrance tak cekam na nej az spolu muzem zahrat 1 bitvu

   • koupil jsem si kod,ale zjistil jsem,že má grafická karta ,není zcela v souladu z parametry AW…(:

  Comments are closed.