AW: Systém rozšíření úrovní na 10

  11

  https://aw.my.com/sites/aw.my.com/files/u183517/token_progression_screen.jpg
  https://aw.my.com/sites/aw.my.com/files/u183517/ulocking_tier_9_screen.jpg

  V Armored Warfare se v aktualizaci 0.11 objeví tier 9 vozidla jako Challenger 2, přičemž bude možné je odemknout pomocí nové funkce, nazvané “Tokeny”. Vývojáři tím řeší problém, který si na sebe uštrikovali, když nejdřív omezili počet tierů na 8, aby pak přecijen podlehli hráčům a rozšířili ho na 10. Každá osmička tak bude v průběhu expení mít možnost získat tzv. Token. Jeho odemknutím za XP (reputaci) dostane hráč na výběr z dalších tier 9 vozidel daného dealera. Token lze získat u každé osmičky pouze jednou. Po odemčení devítky je nutné ji standardně zakoupit za kredity.

  Výhodou tohoto systému je možnost přeskakovat různé linie, například bude možné vyexpit si bojové vozidlo pěchoty a sběrem XP pak přeskočit na devítce na linii bojových tanků. Jedinou výjinkou budou tier 9 artilerie, ze kterých nebude možné přeskočit na ostatní vozidla (samozřejmě až budou hightier artyny přijaty do hry).

  A co linie, které končí na sedmičce?
  I na nich bude překvapivě možné získat token na devítku, ovšem bude to stát víc zkušeností (reputace), aby se zamezilo rychlému přeskakování ze sedmiček na devítky.

  Asi není potřeba připomínat, co pak čeká na dalších tierech – například moderní ruský tank T-14 Armata!

  Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/10/armored-warfare-token-system.html

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekWoT tapeta na listopad: Centurion Action X
  Další článek31. 10. 2015
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  11 KOMENTÁŘŮ

  1. Ja som aj rad za to ako to vymysleli. Hram klasicky liniu povedzme veducu na Leo2A6 a ked ziskam tier 8. a vyexpim ho, bude len na mna ci ho aj odomknem, ale budem chciet skusit napriklad M1a2 alebo T90MS alebo Chall. 2. Hrac tak ziska moznost vybrat si a ked bude chciet dalsiu 9. bude musiet aj tak ziskat dalsi token s dalsou 8.
   Je to mozno zbytocne, ale niekomu sa to moze hodit a pouzije to 🙂

   • Jen maly dodatek, budes si moct odemknout vzdy jen tier 9 z daneho dealera… 🙂

  2. Podle mne řešení v pohodě ( Wot má mise a za ně tanky – tady je to jednoduší a odměna je tier 9 – super )

  3. Velke pozitivum ze si mozete vybrat.Wotko ma narody a sposob kupovania pevne stanovene.AW dava zasa velku moznost na vyber.

  4. Ty 9 a 10 to budou mega zabijáci 🙂 už se těším, hlavne na PL – 01 🙂

  5. Lol.. A co hráčům vadilo na tom, že tam není T9 a T10? Vypadalo to málo jako WoT? 😀

   • Hracom vadilo skor to, ze tvorcovia tvrdili, ze okrem sucasnosti sa hra zameriava aj na tanky v blizkej buducnosti a tam urcite patria(budu patrit) aj modernejsie verzie sucanych tankov (M1A2 sep v3, atd) a tie by na tiere 8. boli velmi silne.

  6. A hlavně je na tom úžasné, že třebas z AFV, který končí na tier 7 můžete přejít třebas na to PL-01. Že Ikdyz ty linie konci na 7 tak můžete jít na 10

  7. jj, T-90, T-90MS, Armata a PL-01 První tanky, které chci mít v garáži.

  Comments are closed.