AW: Průvodce režimem PvE

  15

  V Early Access 3 můžete hrát kromě PvP i režim PvE – Player versus Environment ve kterém budou bojovat společně s až 5 spolubojovníky proti AI (tj. botům) v sérii několika bitev. Tyto bitvy jsou součástí nového Systému misí, kdy hráč bude moci přijmout smlouvy s určitým příběhovým pozadím. Každá smlouva se skládá ze 3 misí které jsou spojeny příběhovým pozadím a konají se po celém světě. Každá mise má určitou dobu na splnění, během níž hráči mohou dokončit tyto příběhové mise, učit se nové taktiky a získávat odměny.

  Hlavním prvkem Systému misí je koordinace a spolupráce – úspěch v misích je založen na na spolupráci všech členů čety. Oproti režimu PvP musí každý jednotlivý hráč pochopit svou úlohu a roli v bitvě – bez spolupráce nemůže tým uspět. Jak herní chat tak rychlé příkazy mohou být použity pro efektivní komunikaci a zároveň koordinaci týmu.

  Vstup do bitvy

  Spuštění bitvy v režimu PvE funguje stejným způsobem jako v režimu PvP. První ze všeho co hráč musí udělat je zvolit vozidlo se kterým chce hrát. Pak kliknou na tlačítko Mission (PVE). Je také možné vstoupit do mise v četě o síle až 5 hráčů.

  Úrovně obtížnosti

  K dispozici jsou tři úrovně obtížnosti misí:

  • Recruit – pro nové hráče, slouží jako vstupní úroveň do hry aby si hráč mohl zvyknout na taktiky a průběh hry v PvE režimu
  • Warrior – standardní obtížnost, jedná se o obtížnější úroveň, výborně hodí pro hráče kteří již mají nějaké zkušenosti
  • Veteran – vysoká úroveň obtížnosti vhodná pouze pro zkušené hráče a hráčky specializující se na PvE

  V budoucnu bude k dispozici čtvrtá obtížnost která se jmenuje “Insane”, jen pro nejzkušenější hráče. Mise zůstanou stejně co se týče cílů ale změní se některé jejich parametry: počet nepřátel a jejich úroveň, lhůta na splnění úkolů a podobně. Pro každou mapu si můžete zvolit obtížnost individuálně. Sada map se mění každý den.

  Bojové mise

  Během misí budou hráči konfrontování AIčky (tj. boty). Jejich počet a kvalita se odvíjí od zvolené obtížnosti mise. Mnozí „boti“ mají ve svém jménu obsaženou informaci o jejich kvalitě a odlišnosti od standardních verzí vozidel. Díky tomu se hráč dozví jakých kvalit nepřítel je. Přípony jsou následující:

  • (Salvaged) Nejméně efektivní vozidlo
  • (Fragile)Slabší než standardní vozidlo
  • (without suffix) Standardní vozidlo
  • (Upgraded) Trochu silnější vozidlo
  • (Superior) Nejnebezpečnější varianta vozidla

  Za úspěšné splnění všech cílů jsou hráči odměněni reputací (zkušenostmi) a kredity. Pokud nejsou cíle splněny hráči též obdrží odměny ale menší. Jsou tu tři typy cílů:

  • Primární (hlavní)
  • Sekundární
  • Osobní (dodatečné výzvy)

  Hlavní úkoly jsou uvedené pro celý tým. Cíl mise nemůže být dokončen pokud nejsou všechny úkoly splněny. Sekundární cíle jsou také uvedeny pro celý tým ale jejich dokončení ovlivňuje pouze velikost získané odměny. Tým tedy dostane za splnění sekundárních cílů odměnu ale jsou časově omezené a složitější na splnění. Osobní výzvy se zobrazují každému hráči zvlášť. Výzvy jsou závislé na tom, jaké vozidlo hráč řídí a jejich plnění je dobrovolné. Avšak pokud hráč tuto výzvu dokončí celková odměna se mu zvyšuje.

  Jsou dostupné různé druhy cílů, například bránění určitě oblasti, zničení nepřátel nebo obsazení pozice.

  Všechny tyto cíle jsou zobrazeny na minimapě stejně jako na herní obrazovce.

  Mechanika bitev

  Všechna vozidla fungují v PvE stejně jako v PvP. Pokud je hráč zničen musí tank opravit stejným způsobem jako je tomu po PvP bitvách. Na druhou stranu pokud je hráč zničen během plnění mise, může se v dalším kole připojit. Tento respawn funguje automaticky v každém novém kole smluvních misí není tedy nutné opouštět bitvu.

  Zdroj: http://aw.my.com/en/forum/showthread.php?19414-Pr%C5%AFvodce-re%C5%BEimem-PvE&p=302041#post302041

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek6. 7. 2015
  Další článekSupertest: Nová mapa Smolensk
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  15 KOMENTÁŘŮ

  1. Ahoj, mám jeden early access key do AW. Jestli ho někdo chcete, nebo by ho někdo z redakce použil v nějaké soutěži, prosím napište mi.

  2. mam access key do AW ..ak nejaky schopny hrac ma zaujem nech da vediet

  3. Zdravím mám jeden volný klíč, pokud někdo ještě nemá.pamul@seznam.cz

  Comments are closed.