AW: Přichází retrofit systém

  12

  Jedním z nejdůležitějších prvků v  Armored Warfare je možnost hráče upgradovat svůj stroj. Vzhledem k tomu, že naše stávající upgrady jsou založeny na reálných úpravách, ke kterým historicky došlo, zůstává hráčům jen málo prostoru jak si stroj přizpůsobit.

  I v reálném světě, různé armády často mají stejné vozidlo a dělají svoje vlastní úpravy s cílem zlepšit výkon vozidla ve specifických oblastech. Vzhledem k tomu, různé vojenské síly mají různé priority a potřeby, je stejné vozidlo často modifikováno mnoha různými způsoby. Nový “Retrofit  Systém” dává hráčům možnost udělat totéž, vybrat si z konkrétních možností upgradu a dát vozidlu takové vlastnosti, jaké si sám zvolí.

  Retrofit Slots
  Každé vozidlo bude mít řadu modernizačních slotů. Některé z nich budou na “stock” vozidle, další bude třeba uvolnit jako součást expení  vozidla v technologickém stromu. Vozidla, která dříve nenabízela mnoho upgradů, budou obecně mít více retrofit slotů, aby se jejich expení více podobalo jiným vozidlům a pomáhlo jim vyrovnat se strojům s více možnostmi upgradů.

  Existuje pět typů retrofit slotů. První čtyři odpovídají čtyřem hlavních částem vývojového stromu – palebná síla, pancíř, mobilita a technologie. Pátý typ je univerzální. Retrofit sloty mohou zahrnovat jen retrofit upgrady stejného typu jako je hlavní slot. Univerzální sloty lze použít na libovolný typ upgradu.

  retro1

  Například slot “Palebná síla/Firepower” může upgradovat jen palebnou sílu. Její upgrady často zahrnují nějaký druh zlepšení schopností zbraně, jako je poškození, ROF, přesnost, atd

  Retrofit upgrady
  Retrofit upgrade lze zakoupit a umístit do slotu na vozidle. Ty jsou v základu vozidla. Hráči budou začínat se souborem Retrofit upgradů, ke kterým budou mít automaticky přístup a které mohou být použity na každé vozidlo, ale také budou moci postupně odemknout více typů Retrofit upgradů přes schémata.

  Schémata
  Schémata dávají hráčům přístup k novým a lepším typům Retrofit upgradů pro použití na svých vozidlech. Tyto upgrady mohou nabízet vylepšení jiných statistik, než jsou jen výchozí upgrady.

  Některá schémata jsou určena pro pokročilejší verze Retrofit upgradů. Například hráč by mohl začít s možností upgradu svého děla s “Experimentální dělo Modifikace Mk. I” a později odemknout schéma pro “Experimentální dělo Modifikace Mk. II”, které poskytuje větší bonus.

  retro3

  Zpočátku budou tato schémata odemčena v druhé polovině “expení” vozidla (např. poté, kdy vozidlo dosáhne stavu “Proven” , ale předtím, než vozidlo dosáhne stavu “Renowned”). Jakmile je schéma odemčeno, může být použito pro upgrade jakéhokoliv vozidla s vhodným typem slotu. Například, jestliže hráč odemkl “Experimentální dělo modifikace Mk. II” při hraní T-62, mohl by použít toto schéma k vylepšení děla na T-64 za předpokladu, že má vhodné sloty k dispozici (Firepower nebo Universal ).

  Zdroj: http://aw.my.com/us/news/general/developer-diary-retrofit-system

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekNová statistika: Stromy, které jste srazili
  Další článekVideo: Československá armáda v barvě
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  12 KOMENTÁŘŮ

  1. Noo, a kedy sa tohoto dozijeme vo WoT ???? Nikdy, lebo tym prepitym hlavam sa nechce pracovat

   • Chceš “Přichází retrofit systém”, hraj AW. Tvůj pláč zavání tím, že chceš aby obě hry obsahovaly to samé….trošku nereálná a hloupá představa, včetně té že WoT tvoří “prepité hlavy, kterym sa nechce pracovat”.

      • Myslim pridavny pancier 10 alebo 20mm, ne 100mm, a ja by som uvital napriklad to ze si mozem tank ozdobit podla seba

   • Líbilo by se ti mít deset Skyrimů, případně deset Zaklínačů. V různých hrách různých žánrů máš různé rozdíly právě proto, aby hra byla alespoň v něčem odlišná od mainstreamu. Nebo bys rád, aby každá “tanková” hra byla podle jednoho měřítka?

  Comments are closed.