AW: Představujeme nové mapy

  17

  Obsidian Entertainment a My.com vám s hrdostí představují dvě nové mapy – Narrows a Pipelines! Hráči mohou tyto mapy poprvé vyzkoušet v režimu PvP exkluzivně na serverech EU a NA.

  Ve válkou rozmítaném světe budoucnosti je stále ropa mízou válčení a ovládání strategických bodů jako jsou rafinérie či čerpací stanice často znamená rozdíl mezi životem a smrtí. Mapa Pipelines vezme hráče do oblasti Středního východu kde nepřítel obsadil velké rafinérie. Skupina několika žoldáků byla najata za účelem získat tuto oblast zpět. Stůj co stůj půjdou za vítězstvím a svou další výplatní páskou.

  Mapa Narrows je situována do oblasti Východní Evropy, kde se několik palivových nádrží ocitlo pod útokem nepřítele. Musíte je za každou cenu ubránit – v opačném případě bude zastaven průtok paliva a plynu čímž utrpí celý kraj.

  Hráči budou mít možnost tyto nové mapy testovat během nadcházejícího víkendu.

  Na viděnou na bojišti!

  Zdroj: http://aw.my.com/en/forum/showthread.php?20442-P%C5%99edstavujeme-nov%C3%A9-mapy

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekNavrhněte strom do Armored Warfare
  Další článek8. 7. 2015
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  17 KOMENTÁŘŮ

   • Příští týden tady bude další soutěž o 20 kódů, udělám to tentokrát jednoduchý.

    • Jéé kody doufam že to bude 17.7 to mám narozky 🙂 a rád bych jeden získal

    • jooooo soutěž o dvacet kodu už se moooc těším jěšě to bude jednoduchý tak to snad vyhraju

  1. Na obrazku vypadaji hezky, otazka je jak to bude v realu. Zatim ty videa na yt mely docela prisernou grafiku…
   Nemam bohuzel pristup do ea, takze nemuzu jinak posoudit.

   • aw ma paradní grafiku daleko lepší než ve wot některé modely by mohly byt propracovanější nicmeně je to zatím jen alfaverze hry když ji porovnáš stím jak vypadalo v alfvě wot 🙂

    • Jo, ale wot v alfe mělojinou techniku a vymoženosti… Nemůžeš tohle moc porovnávat

    • No, před 5-ti lety vypadalo všechno jinak. A dnes je to nejhranější hra na světě s největším počtem hráčů, s fyzikou, HD atd. Je celkem logické, že to co se dělá dnes s odstupem pěti let bude minimálně na stejné úrovni jako stávající WoT. Jinak by to bylo hodně smutné…

     • Ono to ani není o věkovém rozdílu, jsou hry, které vypadají stále stejně a stále dobře. U WoT by možná stálo za zmínku, že se nejedná o nejhranější hru (teda nepovažuje-li se za to, že je součástí top10). I když ono se může zdá onen číslo vysoké, ale kolik lidí, kteří jsou registrovaní, onen hru hrají?

      Jinak rozdíl mezi WoT a AW je také v politice. WoT nám dává hru, abychom si ji alespoň zahráli. Může a chtělo by nabídnout HD mapy, nový engine, ale bojí se, že by to hráči neutáhly na svých počítačích. Zatímco AW už od samého počátku šlo do toho, že to bude náročná hra a až nyní se dělají optimalizace pro slabší počítače. Jedná se prostě o jedno téma, ale dvě různá zpracování.

  2. To vypadá jak fotky a né mapa ze hry. Kam se hrabe wot.

  3. To doufám carambo už jsem se zučastnil dvou soutěží a neměl jsem zatím štěstí

  Comments are closed.