AW: Oznámen druhý nejvyšší tier

  16

  V druhé fázi uzavřené bety, která by měla být spuštěna za pár dní (první fáze tzv. Early Access končí zítra), bychom se měli nově dočkat i velmi oblíbených moderních tanků T-80, Leopard 2 nebo M1 Abrams a s nimi řada dalších populárních strojů. Do Armored Warfare totiž přichází tier 7, druhá nejvyšší úroveň ve hře. Další novinky budou následovat!

  M1 Abrams (MBT)
  Původní verze hlavního amerického MBT. Nese originální 105mm kanóbn M68A1, nicméně už má kvalitní mobilitu a velmi silný pancíř.

  T-80 (MBT)
  Sovětský bojový tank T-80 je typickým zástupcem sovětské tankové školy. Odlévaná věž s velmi výkonným kanónem ráže 125mm. Tento tank je brawler, který bude ničit své nepřátele nablízko.

  Leopard 2 (MBT)
  To nejlepší z německého inženýrství se nově objevuje na tieru 7. V Armored Warfare je Leopard 2 velmi dobře balancovaný stroj s řadou pozitiv i negativ, prostě eso mezi esy. Na rozdíl od Abramsu je už Leopard vyzbrojen kanónem ráže 120mm s hladkým vývrtem.

  Challenger 1 (MBT)
  Challenger je typickým představitelem britské konstrukční školy. Challenger má hned dva kanóny na výběr, 120mm L11A5 a 120mm L30A1. Je pomalejší, než konkurenti, ale má skvělý pancíř.

  BMD-4 (AFV)
  BDM-4 bylo vyvinuto jako zvláštní bojové vozidlo pěchoty pro ruská výsadková vojska. V Armored Warfare je velmi rychlé a má skvělý camo faktor. Je vyzbrojeno kombinací 100mm kanónu a 30mm automatického kanónu. Zároveň může používat protitankové řízené střely.

  FV510 Warrior (AFV)
  Warrior je britské bojové vozidlo pěchoty. Vyzbrojeno je jedním ze dvou 30mm automatických kanónů RARDEN a kromě schopnosti udělit velké množství DMG je také velmi mobilní.

  BMP-3M (AFV)
  BMP-3M je modernizací předchozího sovětského bojového vozidla pěchoty BMP-3. Má rozdílnou věž a několik prvků aktivní ochrany.

  LAV-600 (TD)
  LAV-600 je stíhač tanků. Ačkoli není tak svižný, jako jiné stroje, má skvělý dohled a velmi kvalitní 105mm kanón.

  Centauro 120 (TD)
  Další tier 7 stíhač tanků. Italské Centauro nese 120mm kanón. Je velké a snadno bude naspotováno, ale jeho palebná síla nemá konkurenci.

  Stingray 2 (LT)
  Lehký tank Stingray 2 nabízí skvělou mobilitu, palebnou sílu a průchodnost terénem, kterou nemohou nabídnout kolová vozidla. Na druhou stranu má velmi slabý pancíř, který vozidlo neochrání před ničím jiným, než nejslabšími zbraněmi.

  Zdroj: http://aw.my.com/us/news/general/tier-7-coming-early-access

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekVideo: Oficiální trailer módu Nadvláda
  Další článekSupertest: Type 89
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  16 KOMENTÁŘŮ

  1. Pokud nebude aspon nejaky balanc tanku,je uplne jedno jakej tier a co v nem je .Prijede tier 2 s kulomet a i kdybyste meli jadernou strelu tak va s ustrili.

  2. Ladíme ladíme a vyleze nam z toho Wot s jinou grafikou a kolizními modely. To bude průser..

   • On už to průser skoro je, zavání to docela silně stejným neúspěchem jako WT. Spuštění plné hry v nedohlednu, možná příští rok.. Je pravda, že teprve “začínají”, ale tahle verze hry není ani ve fázi alfy, zkrátka moc jim to nejde chlapcům. A jak tu píše kolega, nejsmutnější je ten chybějící balanc vozidel. Lehká potvora M113, což je v praxi jen trochu lépe pancéřované vozidlo, ustřílí svým kanonem tank. A to je průser..

    • Je to pořád něco mezi alfou a betou. A myslím že osud WT to nečeká, už jen kvůli tomu, že to jsou naprosto rozdílné hry. Až se to odladí a vychytá, bude to minimálně stejně dobře hratelné jako WoT.

     • Podle mě WT vypadá nyní velice dobře, bohužel pro mě ta hra není. Mě se líbí jednoduché bitky ve wot a aw stylu.

      Ale na AW je práce jak na kostele. Balanc, spot systém, role pancíře ??? Ty plivátka umí nařezat t-62ce, ikdyž je to docela vtipný asi op héčka. Hráči se docela naučili kempit a je to dost efektivní, ale taky otravný. Ve wotku se kempí sice taky, ale zakempená topka s e75 táhne tým k porážce. A chtělo by to nějaký cz videa, zatím teda nic moc.

  3. spíše je smutné že se do hry dostali lidi co nechápou co znamená verze hry “early access” (zřejmě si balíčky pokupovali i dětičky …) a už prostě chtějí si hrát a když jim to nejde tak brečí v diskuzích a na fórech jak je ta hra špatná, místo aby dávali konstruktivní feedback na místech k tomu určených, hra je ve vývoji a nedostupná široké veřejnosti, uvědomte si to !!!

   • A právě tak ji beru, že je ve vývoji. Jinak bych se vyjadřoval úplně jinak……… Jde o to, že ji už v této fázi všichni opěvují, mají růžové brýle a lékají na koupi balíčků, když si je zakoupí někdo, kdo čeká už skoro hotovou hru (a těch je většina – já se k nim nepočítám, čekal jsem sice něco, ale to co přišlo i v tomto stádiu je prostě shit) jsou z toho velmi rozladěni. Zkrátka zatím velká reklama na velké hovno. Toť vše

   • WoT a P2W? Super v tom případě pro tebe G2S Než napíšeš takovou hovadinu, zjisti si nejprve co znamená výraz – nebo-li označení hry za P2W. Mezi “příznivci” WoT je to hodně populární, ale pouze pitomec používá výraz, o kterém neví co znamená 🙂

    • ještě před měsícem bych s tebou souhlasil že wot P2W není, po příchodu tanků verze Berlín se dostali za tuto hranici, navíc víkendovou misí rozdělenou pro platící a neplatící naznačili jakým směrem se chtějí vydat, ano teď šlo jen o hasičáky, ale kde to skončí? sám českej komuniťák prokecl že je to test naši reakce … ať se jim fakt daří

     • Ale tohle dámy a pánové stále není to, co říká definice P2W. Ty mise, rozdělené na platící a neplatící, rozhodně nejsou prvky patřící do P2W, A tanky typu Berlin? Také nejsou to, co lze označit za P2W. Ano, hranice je velmi tenká, ale WG ji zatím nepřekročilo, byť se to někomu tak zdá. Jasný případ P2W by bylo třeba to, že si v případě WoT zakoupím další sloty na vybavení tanku, nebo spotřebák – místo obligátních 3, jich budu mít od každého třeba 5, 6 atd., případně nějaký doplněk, který nemohu zakoupit za herní měnu (to byly dříve goldy) – tedy věci, které rozhodným způsobem ovlivní rovnováhu mezi platícím a neplatícím. Nic takového WG ve hře “zatím” nemá a mít nebude. Před časem tuto možnost zamítli sami představitelé WG. To je přátele P2W.
      A pro úplnost, F2P znamená, že HRU LZE HRÁT ZDARMA! – nic víc za tím pojmem nehledejte. A WoT lze hrát zcela zdarma (někteří budou asi nesouhlasit, ale je to tak, nic si v ní za reálné peníze kupovat nemusíte), proto je hra F2P.

      • chápu jak to myslíš, ale F2P a P2W se přece nevylučují, takhle jsou zcela jistě i jiné hry nastaveny, ano wot můžeš hrát zadarmo, a zatím pokud chceš vyhrát nemusíš si za tu výhru platit, ale řeknu ti jedno tanky Berlín překročili tuto hranici aspoň jednou nohou a nebo třeba jen nakoukli, ale je to určitý krok, který mi říká všechny tanky s omezeným MM odstraníme ze hry a dáme Vám k dispozici bez omezeného, ale lepší a lepší než standardní vozidla na stejném tieru, se kterými budete rozhodovat bitvy, tedy vyhrávat, ano souhlasím tak daleko WG ještě zcela nezašel, ale má k tomu výrazně nakročeno …

  4. myslím, že to tu řešíte úplně zbytečně. WG si stejně udělá to, co chce a napíše “Jak to je, tak to je”. Z mý zkušenosti vím, že dokud jsem hrál hru úplně zadarmo (cca 1,5 roku), měl jsem se svým “uměním” problém na vyšších tierech (7+) vydělat stříbrňáky. Protože se hra stala i moji zálibou, začal jsem si kupovat PÚ. Tím jsem odtranil mínusy v bitvách. A jelikož je hra postavena tak jak je, koupil jsem CromwellaB. A můžu potvrdit, že je rozhodně lepší než Cromwell (obyč). Pokud by ale hra sklouzla na výše zmíněné (dokup slotů apod), tak si myslím, že lidi přestanou hrát. Nejdřív to zkoupí dětičky bohatých a tím hru degradují.

  Comments are closed.