AW: Otevřená Beta Trailer

  16

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekAktualizácie 10.0: Veľké zmeny pancierov
  Další článekWG: Bitva ve 360° videu
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  16 KOMENTÁŘŮ

  1. Nějaký “umělec” se v jednom z předchozích příspěvků zmínil, že grafika AW je sr**ka. To si asi nasadil brýle po stoleté babičce, kterému předtím spadly do podzimního bahna.

   Copak asi říká zmiňovaný “umělec” na tento trailer … to by mě opravdu zajímalo.

   • Myslím, že ten umělec jsem asi já. A řeknu to tak, jak jsem to řikal i kolegům v práci.
    Ty tanky jsou stejně ošklivé jako ve hře. Takže AW má pravdivější videa než jsou videa od WG i když ty od WG jsou hezčí.:-D

    PS: Vůbec se mi ty modely tanků v AW nelíbí. Ale mapy maj nádherné.

    Zatím mě to po zkušenostech s AW do AW vůbec neláká.

    • To jsem asi psal také já. Proti krajině v AW nic nemám, ale modely tanků jsou ve srovnání s HD modely ve WOT či modely ve WT v současnosti nejslabší.

     • A já jsem zase už minule psal, že modely nejsou horší než HD WoT (polygon count, přesnost tvaru a rozměrů…), ale že to, co je zatím na AW horší jsou textury – konkrétně ten kanál obsahující normal mapping, který obstarává všechny ty drobné povrchové nerovnosti, co se neprojevují fyzicky, ale jen po stránce toho, jak se na nich láme a/nebo odráží světlo atd. Zapněte si WoT na “standardní grafiku” bez post procesingu a pak srovnávejte s AW. Až na AW vozidla dorazí normal mapping všech povrchů, tak teprve pujde srovnávat AWa WoT HD.

      Nehledě na fakt – proč by se měl tank lesknout jak psí kulky, copak to je nějaká fábie svátečního řidiče čerstvě po voskování? 😀

      • To zní rozumně. Já samozřejmě doufám a předpokládám, že takovéhle “detaily” Obsidian pořeší a pak už nebudu nic namítat proti vzhledu.

       P. S. Co se týče “lesknutí psích kulek” – já osobně preferuji maximální “zasrání” tanku v bitvě vlivem prostředí, podobně jako to má WT 🙂

      • Všiml jsem si, že ten pravý kovový vzhled u vojenské (zasrané) techniky spočívá v tom, že se trochu lesknou jen některé oděrky a hlavně oblé hrany. On je z nich ošoupaný lak i prach a tak se lesknou. To by ty modely hodně zvedlo + to co je uvedeno výše. On tam nějaký normal / bump mapping jistě je, ale není ta textura dost podrobně a pečlivě zpracovaná. To se dá velice rychle napravit.

   • Grafika je srčka 🙂 🙂 🙂 :-)?????Ten člověk ať si tím pádem pořídí noveý PC 🙂 Ja se na tu hru těším ale nepochopím proč nemůžu hrát když tam jsem tam skoro od začatku 🙁 a teď abych si kupoval další balík??

    • Hrál jsem to na max detaily vše co šlo nastavit tak bylo very high.

    • Pokud už jsi byl do AW přihlášený v průběhu Early Access a následně Stress Testu, tak už máš Founder’s Pack koupený, anebo jsi přístup získal jinak a tudíž si FP nemusíš opětovně kupovat. FP ale existuje ve 3 verzích:
     1 – Soldier of Fortune
     2 – Mercenary Commander
     3 – Lord of War

     A pokud sis pořídil FP 1 nebo 2, stále si do začátku Open Bety (do 8.10.) můžeš upgradovat FP z 1 na 2 nebo 3, či 2 na 3.

   • Ale notak. Propagační video bude vdycky hezci, než hra na našich standartnich pocitacich.
    Btw, mne grafika v obou hrách připadá na pobobne urovni. Alespoň tedy na me hratelne nastavení.

   • Kde jsou textury tanků ???
    Mapy ujdou
    Ale doufám že to ještě zvednou tu uroveň grafiky než příjde oficialni server

   • Obsidian sice oznámil, že Head Start začne 1.10., ovšem to až se vzbudí zaměstnanci Obsidianu v Americe, oblečou se, doklopýtají do kanceláře a udělají si kafe. Dle názorů na fóru to bude tak kolem 11:00 hodin amerického času, tj. 18:00 hodin evropského času. Head Start tedy rozhodně nebude Hot Start …

   • Stačí si trochu pročíst info přímo na aw.my.com a tam by se člověk dozvěděl, že servery sice spustí dnes 1.10., ale až v 18:00 hod. středoevropského času… takže příště jak se říká “hledej šmudlo” 😀

    “Obsidian Entertainment and My.com are proud to present the launch of the Head Start phase. The Open Beta Head Start servers will open today at 18:00 CEST.”

  Comments are closed.