AW: Nový patch a půjčení prémiáků

  14

  My.com připravilo pro testery Armored Warfare zajímavou akci, všichni, kdo se přihlásí do testování v těchto dnech, dostanou za odměnu premiové tanky. A to nikoli jeden, ale hned několik. Zároveň byly na časově omezenou dobu zvýšeny příjmy jak kreditů, tak zkušeností (reputace) a byla prodloužena možná doba testování. Aktualizace sebou nese i rebalanc některých vozidel.

  V úterý 14. července bude vydána aktualizace, která přinese řadu změn, oprav a rebalanců, stejně jako dříve oznámené mapy Pipelines a Narrows. EA3 bude navíc prodloužena až do 21. července.

  Aby bylo testování zábavnější, pro tento víkend si provozovatel připravil tyto odměny:
  – za testování v úterý 14. 7. tier 3 premium vozidlo
  – za testování ve středu 15. 7. tier 4 premium vozidlo
  – za testování ve čtvrtek 16. 7. tier 5 premium vozidlo
  – za testování v pátek 17. 7. tier 6 premium vozidlo a vozidla z předprodejních balíčků
  – od pátku 17. 7. do neděle 19. 7. dostanou hráči 2x XP a 2x kreditů za každou bitvu

  Premium tanky jsou pouze na test, během wipe budou opět odebrány.

  Kompletní seznam změnje zde: http://aw.my.com/us/news/general/early-access-3-update-and-extension

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek13. 7. 2015
  Další článekAktualizace 9.9: Seznam chyb
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  14 KOMENTÁŘŮ

  1. No konečně, důvod se do testu zase vrátit :-), prémiáky mě zajímaj.

  2. jo super ale taky by mohly povolit více hráčům to testování opravdu mávaj voňavým buřtem hladovému vlčákovi před čenichem

  3. Je tu někdo, kdo by měl jeden nadbytečný kódík do AW? 🙂 Chtěl bych si to vyzkoušet.. 🙂

   • Pokud si chceš vyzkoušet AW, doporučuji pořídit si alespoň základní Founders Pack / “balíček zakladatelů”. Info lze nalézt na stránkách AW. Sice Founders Packy stojí peníze, ale ten základní nestojí zas tak moc a já se účastním testování již pěkně dlouho. Pokud bych chtěl, mohl bych si dokoupit i lepší Founders Pack jen za rozdílovou cenu.
    A samotné AW? Super mapy, super vozítka … konečně alternativa k WoT !! Jednoznačně doporučuji !! (WoT je sice dobrá hra, ale WG a jeho některá rozhodnutí stojí za “zdrávas královno”. A to je i důvod, proč jsem přešel na AW.)

  4. vcera jsem zavrel wotko (neco me tam nasralo, nema smysl resit co 🙂 je to jen kratkodobe nasrani … znate to :D) ale pak pustil AW a docela jsem si to tam uzil. Takze tohle je pro me potesujici zprava 🙂

  5. Půjčení premiáků? Už jen kvůli hráčům, kteří si tu hru oblíbí doufám, že je to brzo přejde, protože ta hra by šla do kytek dřív než by jí spustili. (to co mám namysli je půjčování Loweho na ruském serveru a to co se dělo následně)

   • je to test server tak se to musí otestovat.

    na aw se mi nejvíc libí že přístup do hry je placený a klidně bych to tak nechal protože to vyřadí ze hry 12 leté deti kterých když maš v tymu 12 tak to můžeš zrovna vypnout

  Comments are closed.