AW: Neočekávaná aktualizace 0.8

  23

  Testovací rozhraní Armored Warfare (AW PTS) dnes přineslo do hry novou aktualizaci, kterou nikdo nečekal. O to příjemnější je zjistit, že přinesla řadu nových funkcí, které příjemně potěšily. Je tu nová mapa, řada nových tanků a také některé nové mechaniky, které do hraní online tankových her vnáší nové možnosti.

  První je indikátor kamufláže (GIF má 4MB, nechte si ho nahrát). Jak vidíte, kolem tanku vám stále skáčou malé šedé indikátory, které vám v reálném čase řeknou, na jakou stranu máte aktuálně nejlepší kamufláž, nejlepší krytí. Čím je indikátor světlejší, tím je krytí lepší, ideální zejména pro scouty.

  Další funkci jsou Základny. Jde o jakousi kombinaci strongholdů, individuálních misí a individuálních odměn z World of Tanks. Každý hráč má jednu základnu, kterou vyvíjí a která mu potom dává různé bonusy (XP, kredity, atd.). Zároveň vám ale může přidat stání do garáže a v budoucnu se počítá s tím, že tímto RPG prvkem bude možné získávat unikátní kamufláže, medaile nebo i jinak nedostupná vozidla.

  Na PTS server se může připojit kdokoli, kdo má přístup do Early Access, takže pokud chcete a máte tu možnost, můžete se tam hned podívat.

  Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/08/new-mechanisms-in-aw-patch-08.html

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekPorovnání T110E5 v 9.9 a 9.10
  Další článekWoWs: Námořní legendy – Yamato
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  23 KOMENTÁŘŮ

  1. Ty základny budou krásním zpestřením hry. Ale ohledně toho cama, pořád lepší, než WG, který chce dát perk, že člověk uvidí weakspoty tanků.

  2. No a asi o dva roky později se to bude jmenovat jinak, trošku jinak to bude vypadat, ale dočkáme se i ve WoT.:-)

  3. skoda ze mi AW laguje, vypada to ze tento team ma gule, ja zase iba smutne musim konstatovat , skoda ze nepustili staru techniku….

  4. Načo som si kupoval balik do EA4 aby som teraz stahoval PTS a hral to na dvoch serveroch to urcite nie .EA4 velke sklamanie a zacinam lutovat ze som do toho investoval.Expy a kreddity otras nemozne nic vyzkumat a tie retrofixy ani nebudem komentovat.

  5. k***a tak sa teším na tú hru už konečne….kiež by ju už vydali oficiálne….snáď to bude čoskoro keď som už ten kód do teraz nevyhral 😛

  6. Nevím ale určitě bude EA 5 a pak se uvidí může klidně být i EA 6 až to bude mít koule tak bude OBT.

   Za mě je to tak na půl cesty od OBT

  7. Otázečka:
   AW sem ještě nehrál, a nemám účet. Je AW free nebo si musím sehnat nějaký kod nebo tak?!

   • aby si mohl hrat AW tak si musíš koupit kod nebo nejaky ten balicek z oficialnich stranek AW dal bych odkaz ale porušil bych pravidlo a ty si to určitě taky najdeš strejda google pomůže

  Comments are closed.