AW: Největší balíček, jaký byl kdy v prodeji

  26

  V Armored Warfare se včera začal prodávat největší balíček, který byl kdy v prodeji. V jeho rámci si můžete najednou pořídit celých dvanáct premium tanků. Pokud jste se teď zhrozili a čekáte cenu, několikanásobně převyšující maximální ceny v eshopu WoT, uklidním vás. Všechny stroje dostanete za 99 dolarů, resp. 89 euro.

  A jak v AW došli k takovému množství premiáků? Je to jednoduché, spojili všechny tři poslední velké balíčky – sběratelská kolekce, balíček “ICE”, balíček “MERC”.

  Které tanky jsou tedy v prodeji?
  – Leopard 2AV
  – T-72
  – M60A3
  – OF-40
  – Objekt 430
  – VFM 5
  – MBT-70
  – AMX 10P PAC 90
  – LAV 150 90
  – Zhalo-S
  – RDF/LT
  – Taifun II

  Všechny tanky je možné kupovat i zvlášť nebo po jednotlivých balíčcích, ovšem pokud je kupujete dohromady, cena je samozřejmě nejvýhodnější.

  Nakupovat je možné zde: (od 22. do 28. prosince.)
  https://aw.my.com/gb/big-guns-collection

  Zdroj: http://rykoszet.info/2015/12/22/najwieksza-paczka-czolgow-do-tej-pory-do-kupienia/

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekOčekávané hodnoty WN pro čs. tanky
  Další článeksranda27: Záznam streamu War Thunder
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  26 KOMENTÁŘŮ

  1. WG vem si příklad !!! Bohužel oni chtějí pomalu stejnou cenu za jeden tank a spoustu nesmyslných goldů k tomu, chjo :(.

  2. Nemely ty tanky z Warlord balicku bejt nahodou minimalne rok exkluzivni ? :/

   • Však to už známe z jiných her,prachy a zase jenom prachy,o nic jiného nejde.Ale musím říct že cena je hodně dobrá 😉

   • jj je tam kompenzace v goldech, silent to nekde rozepisoval kolik je presne za kterej tank.

    • třeba já mám objekta 430 v garáži dvakrát:-) klasic a ICE a to jsem myslel, že to bude kompenzovaný:-)

     • To jsou dve verze toho tanku, takze asi proto (camo, plna posadka pro ICE)

  3. Doporučuju z ICE balíčku Leopard 2AV, M60A3 a Zhalo koupit normálně ve hře ve stromu.

  4. Pokud by někdo chtěl exkluzivní účet v AW, měl bych jeden na prodej. Účet je s Beta-odznakem a balíčkem Lord of Warrs. Tanky Abbot, Object 155, T-62 Vet, Type 59, Zhalo-S, Exp.Tank, MTB-70, Terminator. Na účtu byli hrány jen prémiové tanky, nic nebylo expeno. Většina bází na 5 levelu, WR 50%, 4000 goldů, 30 dní prémium účtu, stříbrná, zlatá a platinová medaile, 21 miliónů kreditů…

    • Popravdě řečeno nebaví, hraji teď zase WoTko a na hraní obou her není čas… AW zapínám jen na expení báze a abych dostal dárkové tanky, to je vše.

     • To je dobrý, to jsme na tom v podstatě stejně. Včetně těch prémiáků. 🙂

  5. Tanky ICE COLD a BLACK FRIDAY jsou v plné výbavě, a s TOP posádkou.

  6. Sem si vždy myslel, že každý další tank by měl být o něco levnější.
   Vždyť jezdit můžete vždy jen s jedním z nich. Takže kreditová inflace ve hře nehrozí. AW mi splnilo další sen ve WoT nesplnitelný

  7. Jsem asi slepej, ale kde se da koupit mercenary pack, nebo jednotlive tanky z tohoto packu?. Nikde to nevidim. Takze si myslim, ze jde koupit jen celj balik, sberatelske balicky a Ice pack, z toho pak i jednotlive stroje. Merc jedine v big packu. Opravte mne, jestli se mylim,

   • Je to tak. Samostatně se již dají pořídit pouze kousky z ICE balíčku. MERC Edition a Collector’s Edition aktuálně nejsou dostupné.

  8. 2405 kč za 12 tanků je krásná cena,wotkaři si o tomhle můžou nechat zdát 🙂

   • No, mně se zase politika WG líbí. Alespoň ty tanky nemá úplně každý a prémiáky si pořád zachovávají jistý punc výjimečnosti. A jinak WG ti umožňuje získat kvanta tanků zdarma a to nepočítám jen ty Tiery 2 a 3, ale pravidelně prémiáky T-8 a dokonce i T-9 a T-10.

    U AW to spíš vypadá, že potřebují za každou cenu přísun peněz a tak dělají co můžou, aby si přitáhli nějaké hráče. Je to z jejich strany taky logické, ale WG to nemá zapotřebí, tak to logicky nedělá.

  Comments are closed.