AW navyšuje obsah prémiových balíčků a oznamuje další

  18

  AW reaguje na stížnosti hráčů a navyšuje obsah aktuálního bundle „Operation Warlord Collector’s Edition“.
  Celý bundle, včetně Tier 7 MBT M60-2000 a Tier 8 MBT Challenger 1 FALCON vás vyjde na 89,99€.
  A nyní v něm dostanete také celkem 15 milionů kreditů (dříve 12 milionů) a 90 dnů prémiového času (dříve 60 dnů).

  Navýšený čas i kredity obdrží během dneška i hráči, kteří už  si balíček zakoupili dříve.
  A jako bonus zajímavá zpráva – Prémiové MBT XM1-FSED a Prémiové TD AMX 10 RCR (nedávno dostupné během oslav Amerického Dne Nezávislosti a výročí dobití Bastily), budou „v blízké budoucnosti“ dostupné i samostatně.

  Já osobně se na AMX 10 RCR těším a pokud bude cena rozumná, tak do něj jdu.

  Co vy, přemýšlíte o nákupu Prémiových vozidel?

   

  Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/changes-collectors-editions

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek59-Patton v E-Shopu
  Další článekLetadlo World of Tanks
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  18 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak ty tanky v těch balíčkách vypadaj hodně luxusně, ale ty ceny… balíček Chally 1 Falcon + 30D premia + !kredity! (totální zhovadilost kupovat kredity, dokonce ještě větší než ve WoT, protože AW má poměrně vstřícnou ekonomilu a neni problém našetřit i bez premium účtu a premium tanků – no, a s tier 8 premiákem už se prachy sypou po statisících) za 67 a půl Éčka… To je ještě přepálenější než některý WoT balíčky, navíc ve hře, kde si s nima člověk prostě nezahraje… Jako, já nechci na AW házet špínu, sám ho mam celkem rád a v některých ohledech je fakt lepší než WoT, ale na co kupovat předraženej tier 8 premiák, když na EU serveru je populace na to, aby se slezl tier 8 PvP match jen mezi sedmou a desátou večer. Na PvE to je trochu lepší, to je od 2 odpoledne do půlnoci, o víkendech možná i od 11ti dopoledne, ale tam jsou po chvíli zas dost repetitivní mise…

   Mohli by se snažit nalákat hráče aspoň na cenu když už nemaj tu tradici co WoT ani realismus jako WT. Ale napálit ceny na roveň s WG (tak nějak se pohybovaly ceny minulých sběratelských edicí) a teď po roce ještě zdražit když pořád ještě nemaj ani takovou hráčskou základnu jako Wargamingovský komerční propadák a málem abandonware World of Warplanes, to mi nepřijde jako funkční obchodní strategie…

   • lolo na lietadla mi nešahaj,
    total for fun, ked jrám proti PvE,
    azž keď človek pozná umelú ženu, pardon inteligenciu,
    tak pochopí ako hru kazia skutočný hráči.
    Fuj human!!!

    Boti v Wowp slušne lietajú, vždy si trocha odždibnú a letia preč,
    človek si dopohody zalieta, nič už nevude lepšie ako PvE;)

    keď do WoT pridajú historické bitvy full PvE, respektíve ludia vs E,
    tak to sa im len podarí urobiť dieru do sveta!

    budú to hrať deťi starci ožrani a všetci budú spokojný;)
    a po roku si WG kúpi celé neciem čo,
    a budeme štastný a vysmiaty;)

    • Mohl by jsi psát trochu srozumitelněji ?? Píšeš jak kdyby ti bylo 10 nebo méně a nebo jsi nalitý !!!

    • 1) letadla nehaním, sám jsem si je před nedávnem rozjel (nejdřív pro těch pár goldů zadarmo z tutorialu, pak mě to začalo celkem bavit), ale komerční propadák to je. Ta hra se prakticky nijak nevyvíjí, komunita se skoro nerozrůstá, na to, že WG doufal že s ní zopakuje úspěch WoT, ale tentokrát u „letadýlkařů“, tak WoWp totálně propadlo, navíc WG jeden čas chtěl WoWp nechat umřít, zamést pod koberec, utnout servery a tvářit se, že nikdy žádné WoWp nebylo. A přesto má WoWp větší a aktivnější komunitu než AW.

     2) Prosím, snaž se psát srozumitelně. Pro začátek nezačínej větu „lolo“ a nesloupečkuj to jak básničku, hodně to pomůže srozumitelnosti.

     3) Nebo víš co… soudě podle tvojí historie příspěvků hádám že budeš troll, a ne moc dobrý, takže si piš jak chceš a my ostatní se budem tvářit jakože nepíšeš 🙂

     • Naprosto s tebou souhlasim Tobi. Podle mě, jestli to takhle půjde s essensem dál, tak dostane BANán a budeme mít klid.

   • až na pohyblivost celkem ujde, průjezd vodou katastrofa. jinak nemám k ní výhrady.

  2. Pokial bude AW zamerané na PVE (BOTI) si to možu strčiť za … 🙁

  3. Tak to má být – vyslyší prosby o pomoc hráčů a starají se o ně … ne jako v jedné nejmenované hře kterou je bezpochyby WOT – kde platí odvěké heslo: HRÁČŮM CO NEJVÍCE TO JDE JIM BRÁT, NA NĚ POUZE SRÁT A NIC JIM ZA BOHA NEDÁVAT A NIKDY NEPOMÁHAT !!! !!!

   Bravo *AW* opět dokazuješ svoji nadřazenost a dokonalost v takových to hrách … jen tak dál … jsi „SUPER“ !!!

   • Nevím, kde jsi přišel na to, že AW naslouchá hráčům. Popravdě, díky tomu, co se tam poslední dobou děje, spousta hráčů naopak znechuceně odchází. Neustálé chyby, přešlapy ze strany my.com, předražené balíčky a hlavně neřešní vážných problémů, na které si hráči stěžují už od samého začátku… Teď se chystá kompletní překopání hry v zoufalé snaze nalákat tam víc lidí, tak jim držím palce, aby to vyšlo. Ale jinak to tam není o nic lepší než ve WoT.

    • Vpodstatě jsi popsal současný stav WoT :-D. Akorád nvm proč to chceš přišít AW. Trochu mimo.

   • Oni ale v AW žádné „prosby o pomoc“ nevyslyšeli, oni jen zoufale zareagovali na shitstorm vzniklej z toho, že minulá edice sběratelek stála mnohem míň a obsahovala zatu cenu víc:D

  4. V uzavřené betě my.com tvrdil k budoucnosti premiových tanků, že vždy bude cena za tank a pokud k tanku bude něco přidáno (prem čas, kredity, atd…) vždy toto bude jako dárek, zcela zdarma. Takže přidali něco, co je, dle jejich vyjádření, zdarma. Na ang forech se jim lidé, kteří tohle pamatují, vysmáli do obličeje.

   • Bohužel, tehdy ještě nikdo netušil, že bude z AW takový propadák. Nic proti AW, ale čísla mluví jasně a tak není divu, že se snaží vydělat, kde se dá.

    • Opravdu si myslíš, že vrámci hry co ještě ani nevyšla a jezdí jí pár betatestrů, je snahou firmy vyždímat z těch pár lidí prachy?

  Comments are closed.