AW: Mowag Taifun II, StuG ze 70. let

  21

  Na webu Armored Warfare vyšel zajímavý (anglicky psaný) článek o novém premium stíhači tanků, který do hry právě v těchto dnech přichází. Jde o stroj, který by se dal nazvat jako StuG III nebo Jagdpanzer IV pro 70. léta. Tento švýcarský projekt nese název Mowag Taifun II a jde o tier 6 premiový stíhač tanků. My vám nyní přinášíme několik jeho screenshotů.

  Zdroj: http://aw.my.com/gb/news/general/switzerlands-typhoon

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek11. 10. 2015
  Další článekVideo: Jaký byl Igromir? [ru]
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  21 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak hlavně ten balíček je hodně dobrý i cenově
   VI. TD Taifun
   3 mil stříbrných
   60 dní prémka (normálně za 4300 goldů)
   3250 goldů (normálně je 3240 goldů za 12 Euro)
   a 125% kreditů a zkušeností na jeden víkend
   za 35 Euro je myslím hodně dobré protože, když člověk odečte jen prémko a goldy (cca 25 Euro) tank je ten VI. TD za 10 Euro + 3mil stříbrňáky no neberte to.
   Za sebe k WOT zpět ani omylem. Není to zázrak (co taky čekat), ale
   je to hratelné se všimi typy tanků na všech typech mapách, žádné mapy jen pro vyvolené řady. Což je zásadní +. Ostatní vše má své mouchy a jedny a týž hráče. Ale když jsou mapy ve WOT takové jaké jsou, kde se spoustou strojů nemá cenu se ani pohnout tak je to jasná volba….

   • Těm z WoT myslíš tu většinu co vypadají jako ve WoT Blitz nebo těch pár co se pokouší dát do “HD” ? 😀

  2. Tento tančík se mi líbí…bohužel kvůli tomu, že hraju WoT tak mi nezbývá tolik času na AW, abych cítil potřebu si tam něco pořizovat. škoda

  3. az to někdo koupite ten balicek a nebudete o tom jenom tlachat tak reknete , zajimam me jak to bude davat MM a jak to bude probijet a dingat , dekuji předem panove

  Comments are closed.