AW: Lost Island Map Trailer

  9

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekWar Thunder: M26 Pershing s raketometem
  Další článek10. 9. 2015
  Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

  9 KOMENTÁŘŮ

  1. hlavně je tam často obrovský zmatek protože nikdo neví kam má pořadně jet

   • tak to me pobavilo, to nevi často ani hraci na wotku kteří mají 10 000 bitev 😀 a ne tak v nove hre, na nove mape – ve které mají lidi odjete par bitev 😀 cos cekal? pava z Lesne ne ?

  2. Včera som tú mapu hral, a ani som si nevystrelil, pretože som išiel po pobreží a zahladel som sa na dvojitý obzor (celý horizont bol 2x, loď 2x, kus pobrežia 2x). Je to early access ale som na to zízal ako oslík na nové vráta, až ma poriadne nasolili do boku.

   • 😀 presne. když takovou mapu dostanes po tom co jezdis pul dne wotko tak tam jezdis s otevřenou hubou a prohlizis si krajinu a cumis jak pero proc se to cele neseka a nelaguje , Ale nejde o vizualni zážitek z krovi a travy u cesty, pohyb tanku je paradni , nesekate se o kde jaky kaminek, nepridira se vam tank na hrane kopcu který potrebujete objet, při pohybu ve meste jdou logicky bourat objekty, ne jako ve wotku kde jednim domem projedete a pak vas zastavi tramek od nejake polorozpadle kuklny, největší parada je ovšem strelba, zadne ulety strel nekam do p*rdele , zadni krtci, zadne chraneni hrace s par hapkama , proste zadne RNG kktiny, Kdo to testl musí uznat ze WG ujizdi krute vlak, a občas se mi zda ze neutikaji za tim vlakem, ale na druhou stranu. je me jasne ze WG je moloch , kde nez programator napise radek kodu tak se udelaji 2 celodeni porady všech jeho dvaceti sefu a az se zbavi kocoviny, tak nevi co resili …. ale uz by si opravu měli ujasnit to ze se perou o krajic v nejrychleji se rozvijejicim a nejrychleji zastaravajicim odvetvi a to hernim prumyslu…

  3. Jak to bude s následujícím wipem..? Chapu, ze se vymazou statistiky, dosazeny tanky atd, ale smaze se i ucet..?

  Comments are closed.