AW: Uzavřená beta už je ke stažení

  7

  V úterý cca od 22:00 je možné stahovat hru Armored Warfare. Je však důležité upozornit, že pokud nejste účastníkem uzavřené bety (Early Access), do hry se samozřejmě nedostanete. Jak se do uzavřené bety dostat jsme psali zde, aktuálně máte možnost dostat kód pro přístup v naší soutěži.

  Hra bude zatím v testovacím provozu fungovat pouze ve vymezených časech, u nás to bude každý den mezi 18:00 a 21:00, o víkendu 17:00 – 22:00.

  Stahovat lze zde:
  http://aw.my.com/us/ea

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článek26. 5. 2015
  Další článekAW: Vyhlášení soutěže o 30 kódů do bety
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  7 KOMENTÁŘŮ

   • Také by mě to zajímalo. Pokud básník vyhraje,jak se k němu kod dostane ?

  1. tak vecer …. jsem zvedavej na grafiku, hratelnost a zabavu 🙂 jinak vyzkousim a asi prestanu hrat do otevrenyho testu … stejne jako lode, ktery jsou vcelku zabavny a libej se mi. Pokud je tam reset v budoucnu tak nema smysl neco expit. proste dostat se hranim na 8 tier a pak to expit znova …. bych zesilel 😀

   • Mam to taky tak , i když mě bude hra bavit a bude vím že v přechodu ss CBT do OBT bude reset tak to hrotit nebudu.

  2. No jsem zvedavej. Za chvilku stazeno, jede to celkem rychle. U WoTka to bude horsi, tam se to dneska soura jak snek 😀

  Comments are closed.