AW: Beta začíná 27. 5. Jak se do ní dostat?

  37

  Až doposud bylo Armored Warfare ve fázi omezeného testování, označovaného jako “Alfa”. Do druhé testovací fáze, která už bude otevřená pro větší počet lidí, bude hra překlopena 27. května. I tam ale není jednoduché se dostat. My víme jak na to.

  Beta jako taková tedy začíná 27. května 2015 a dostat se do ní lze třemi způsoby:
  1) Být náhodně vybrán na základě přihlášky na hlavní stránce
  2) Vyhrát klíč do bety v nějaké soutěži
  3) Zakoupit si jeden z předobjednávkových balíčků

  Povíme si něco o každé z možností, abyste si mohli vybrat, kterou z nich se dáte.

  Být náhodně vybrán na základě přihlášky na hlavní stránce
  Nejjednodušší, ale také nejméně pravděpodobnou možností, jak se dostat do bety, je se jednoduše zaregistrovat do hry na její oficiální stránce a to přes button „SIGN UP FOR EARLY ACCES“ (registrace za účelem přednostního přístupu do hry). V takovém případě se dostanete mezi další tisíce hráčů, kteří se takto zaregistrovali a pokud nebude dost těch, kteří se do hry dostanou jinými způsoby, právě z nich se budou náhodně vybírat šťastlivci, kteří se do uzavřené bety dostanou. Asi není třeba ani tolik představivosti, aby vám došlo, že tato možnost je sice skutečně nejjednodušší, nebude vás stát skoro žádný čas ani prostředky, ale reálná šance, že se díky registraci skutečně dostanete do hry, není příliš vysoká. Proto tu je druhá možnost…

  Vyhrát klíč do bety v nějaké soutěži
  Silentstalker, který se stará o rozvoj československé komunity v Armored Warfare a svého času je také moderátorem československé sekce oficiálního fóra, tu a tam vyhlásí soutěž o přístupy do bety. Naposledy se hrálo o přístupy dva a šlo o odpovědi na otázky, které se týkaly vývoje francouzských tanků. Dobrou zprávou pro všechny je, že podobné soutěže se budou konat i na WoT.cz a i v nich bude možné vyhrát přístupy do uzavřené bety.

  Zakoupit si jeden z předobjednávkových balíčků
  Jedinou 100% možností, jak se dostat do bety, je objednat si jeden z preorder balíčků. Je to už poměrně dlouho, co je bylo možné začít kupovat v Rusku, na evropském a americkém serveru jsme si na stejnou možnost museli počkat. Před několika dny jsme se ale dočkali a tak se i my můžeme podívat do bety s naprostou jistotou. Předobjednávkové balíčky jsou nazvané “Žoldák“, “Velitel” a “Pán války“, ale my jim budeme pro přehlednost říkat malý, střední a velký.

  Lze je koupit zde: http://aw.my.com/us/founders-packs

  Balíček „Žoldák (malý balíček)
  Cena: 13,99€ (cca 380,- Kč)
  Obsahuje:
  – přístup do betatestování
  – 15 dní premium účtu
  – gold za 5€ (přesný počet goldů bude znám později, jde o podobný gold, jako ve WoT)
  – vojenský titul, který nepůjde získat jinak + herní medaili
  – rezervaci nicku z bety (mezi betou a spuštěním bude vše smazáno, zde získáte garanci, že vám nick nikdo nevyfoukne)
  – přednostní přístup do hry po vydání (do hry se dostanete 3 dny před ostatními)

  Balíček „Velitel (střední balíček)
  Cena: 27,99€ (cca 760,- Kč)
  Obsahuje:
  – přístup do betatestování
  – 30 dní premium účtu
  – gold za 15€
  – vojenský titul, který nepůjde získat jinak + herní medaili
  – rezervaci nicku z bety
  – přednostní přístup do hry po vydání
  – exkluzivního velitele, Němce Maximiliana Königa
  premium tank – stíhač tanků 4. úrovně Žalo-S (v AW je pouze 8 tierů)

  Balíček „Pán války (velký balíček)
  Cena: 64,99€ (cca 1780,- Kč)
  Obsahuje:
  – přístup do betatestování
  – 90 dní premium účtu
  – gold za 30€ – vojenský titul, který nepůjde získat jinak + herní medaili
  – rezervaci nicku z bety
  – přednostní přístup do hry po vydání
  – exkluzivního velitele, Němce Maximiliana Königa
  premium tank – stíhač tanků 4. úrovně 2S14 Žalo-S
  premium tank – MBT 6. úrovně MBT-70
  premium tank – lehký tank 6. úrovně Expeditionary Tank
  premium tank – bojové vozidlo 6. úrovně BMPT „Terminator“ Prototyp

  Poslední dva premium tanky (Expeditionary Tank a Terminator) jsou exkluzivní a i když vývoj původně slíbil, že nepůjdou koupit po dobu 1 roku od spuštění hry, nakonec se rozhodli je už neprodávat nikdy, čímž jejich exkluzivita ještě stoupla. A pozor – pokud nechcete kupovat nejvyšší balíček rovnou, můžete koupit menší a později, pokud se vám hra bude líbit, přejít na vyšší jen za rozdíl jejich ceny. Velmi pozitivní přístup autorů hry. O tancích budeme psát ve speciálním článku.

  Uvedení balíčků provázela menší kontroverze, kdy zezačátku nestál nejvyšší balíček 64,99, ale 54,99€. Později se vše vysvětlilo, vývojáři se za tuto chybu omluvili a v rámci omluvy nabídli komunitě zajedno exkluzivitu dvou výše zmíněných tanků a speciálně v naší komunitě Silentstalker jako omluvu všem slíbil, že dohlédne na to, že nick z  registrace zůstane do hry úplně všem.

  Hodnocení ceny balíčků:
  Pokud jde o cenu balíčků, byl jsem příjemně překvapen. Když si totiž uvědomíme, že AW má pouze 8 tierů a přepočítáme si obsah z nejvyššího balíčku do WoT cen, dojdeme k hodnotě 161€ za 65€. Což je zajímavá výhoda. Počítejte s námi.

  V nejvyšším balíčku je:
  – 30€ gold
  – 10€ 2S14 (tier 4 TD počítám jako ekvivalent tier 5 TD ve WoT)
  – 40€ MBT-70 (tier 6 MBT počítám jako ekvivalent tier 8 HT ve WoT)
  – 36€ Terminator (tier 6 BMPT počítám jako ekvivalent tier 8 TD ve WoT)
  – 18€ Exped. tank (tier 6 LT počítám jako ekvivalent tier 7 LT ve WoT)
  – 27€ tři měsíce premium účtu
  (placku, posádku, přístup do bety a ostatní stuff nepočítám)

  Suma sumárum 161€, to vše za 64,99€. Jak vidíte, když se nad tím člověk zamyslí, tak je to fakt slušná cena, daná jenom tím, že to ještě nikdo nehraje. Za rok nás bude souhrn tohoto všeho podle mě stát dvojnásobek.

  Já už svůj balíček mám. A co vy?

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekTest 9.8: Screeny ze změněných map
  Další článekAW: M1A1 Abrams
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  37 KOMENTÁŘŮ

  1. Pěkně popsáno. O testování nemám zájem, ale mám zájem o samotnou rezervaci mého nicku Jmeno1 v AW. Je možno zajistit nějakým způsobem jen tuto jedinou věc? Díky.

   PS: Nick Jmeno1 používám ve WoT. Bod 7. pravidel neporušuji.

   • No myslím si , že je to tak jedinečný nick, že sa o neho nemusíš báť ani keď si ho nerezervuješ;)

    • No, to jsem si původně u WoT myslel taky, ale podívej se dneska kolik tam je nicků Jmenoxyz. 🙁 Nechápu.

    • To už jsem udělal, ale zmátlo mne:
     – rezervaci nicku z bety (mezi betou a spuštěním bude vše smazáno, zde získáte garanci, že vám nick nikdo nevyfoukne)
     Tak proto se ptám.

  2. jak správně rozumět této větě? “- rezervaci nicku z bety (mezi betou a spuštěním bude vše smazáno, zde získáte garanci, že vám nick nikdo nevyfoukne)”

   To znamená, že někdo si koupí nejvyšší balíček, bude hrát betu, získá zkušenosti a kde co všechno a pak bude od spuštění začínat od začátku? Předpokládám, že mu zůstanou jen tanky? Na co tedy premium účet, když to pak vymažou?
   D9ky za objasnění

   • Silent nakonec zařídil, že naše komunita bude mít nicky pohlídané už od teď. Čili ted se regneš a seš v klidu, i když bude wipe, svůj nick máš zablokovaný pro sebe.

   • Přeně tak, open beta bude vlastně, vydání hry stejně tak jak jet to teď ve WoT(WoT je taky beta, hra ještě není vydána). V balíčku zjískáš přístup do closed bety, ale (podle mě) abys neměl v open betě výhodu před ostatními hráči bude WIPE (všechny zkušenosti, postup a všechno co ve hře koupíš se smaže).
    Jak v AW začne open beta, naskočí ti bonusy které si zaplatil (premioví účet, prémiové tanky a prémiová měna, velitel atd.), které si v případném balíčku koupil, ale hraješ od začátku a všichni budou mít stejnou startovní čáru, mezi open betou a samotným vydáním hry už wipe nebude.

   • Silent to vysvetloval tak, ze po resetu – wipe, sa ti obnovy cely obsah balicku. Cize do ostrej hry pojdes opat s povodnym balickom co si si kupil. Aspon tak tomu bolo, ked som bol prihlaseny na foru minuly tyzden. Ale nahrane skusenosti, tanky a podobne sa zmazu – budes opat zacinat od nuly.

  3. Od Nového roku jsem neinvestoval do žádné hry a velmi, ale opravdu VELMI mě svrbí kreditka 🙂 … přesně 27.5. mi končí premiák ve wot, tak je to vhozená rukaivce :)…

   Jinak je otázka, jestli to rozjedu i na pracovním notesu, když jsem na cestách … to by bylo obrovské mínus (i5 2,5Ghz, 8Gb, amd8750M, ssd)

   • Pravý sloupec nahoře, FAQ k Armored Warfare. Mluví se tam o minimální konfiguraci jako o Core 2 Duo. To ty splňuješ s prstem v nose desetkrát. To, co máš, ti pojede na středních detailech 70fps bez problémů.

  4. Už sa nemôžem dočkať na AW. Takým dobrým prístupom zachviľu stránku premenujete na AW.cz.

  5. Když jsem posílal přihlášku do alfa bety, ještě než to vypustili do světa, tak mohl bych eventuelně teď mít šanci aby mě vybrali? Abych to nemusel kupovat? Samozdřejmě jestli ne, tak to mile rád koupím..
   A další, dá se někde přejmenovat, nebo si mohu založit už rovnou novej účet? Nechtíc jsem se při registraci překlikl, a teď nevím jestli vůbec je ta možnost přejmenovat se..

   • Jasně, máš, ale malou, no. Kup ten nejmenší balíček a když se ti to bude líbit, můžeš klidně přejít na větší jenom za cenu toho rozdílu mezi cenami, ne za plnou cenu toho většího balíčku. To je výhoda.

  6. No spis si myslim ze pokud bude vipe tak nejake kupovani nema cenu. ty veci ti nezustanou …

   • Právě že ti ty věci z balíčku zůstanou i s nickem,ale v uzavřené betě je mít nebudeš,tam jsou zbytečný.

   • mne prišiel mail, neviem akou inou formou sa to posiela 😀 ale predpokladam, že už asi ďalšie pozvánky tak skoro neprídu (asi až po 27.5)

  7. Tohle víš odkud? Kde vlastně zjistíme jestli jsme byli vybráni nebo ne?

   • Tak mě to psalo něco o tom že moje žádost byla přijata, a že se bude prověřovat…

   • Ale tohle není že jsi přijat, to je že byla přijata tvoje přihláška, ty pako… 😛

    • Môže byť 😀 ja len pozerám, že mi prišlo niečo do mailu, ale nejak nemám o to záujem 🙂 takže som to v podstate nečítal, iba nadpis

  8. takže to jméno z bety zustane jen když si koupim balíček ? nebo i když dostanu klíč ? asi jen balíček esli sem to dobře pochopil ne ?

  9. Tak souteze asi sledovat nestihnu, ale tak aspon mala sance, ze me jeste do ty bety vyberou. Proste nemam moc rad pre-order, kdyz si to clovek nemuze otestovat predem – za tech mnoho let hrani jsem se spalil az moc.

  10. Ten třetí balíček se mi strašně líbí, bohužel si ho asi nepořídim, teď jsem si pořizoval nový PC,……

  11. Můžu se zeptat :
   -Když se zaregistruji na tom Foru kde jsem koupil balík ( tak ten učet je i na hru ?
   -Když si koupím balíček jak se bude postupovat dal abych se dostal do te BETY ? ( až to začne tak my pošlou email ? nebo tak nějak ? )

  12. @carramba který balíček jsi si koupil, jestli jsi ochotná se o to s námi podělit 🙂

  13. Zdravím, nemůžu se nějak zaregistrovat na SIGN UP FOR EARLY ACCES ani koupit baliček, nevím co dělám špatně? Nebyl by nějaký návod děkují.

  14. čau všem koupil sem si nejvetší balíček ale nikde se mi nezobrazil můžete poradit kde se to objeví díky

  15. Carambo ty balicky puudou koupit i po spusteni (kamas us to koupil a ja nechci kupovat zajice v pitli.) Predem dik za odpoved.

  Comments are closed.