AW: Aktualizace 0.95

  21

  Armored Warfare dospělo do významné aktualizace 0.95. Co všechno od ní můžeme očekávat? Zejména se výrazně zvýšily výdělky velké spousty tanků, expení je proto plynulejší a jednodušší. Zároveň byly hromadně zlevněny opravy a doplnění munice, cíl je stejný. Změnily se některé mapy, byla opravena řada bugů a zejména se do hry vrátilo několik dříve dočasně odstraněných map módu PvE.

  Seznam změn v aktualizaci 0.95
  – Základní odměna za účast v bitvě se zvýší z 90 na 135 bodů zkušeností.
  – Náklady na standardní munici pro tier 5 sníženy o 20%.
  – Náklady na standardní munici pro tier 6 sníženy o 30%.
  – Násobitel nákladů na pokročilou munici pro tier 6 se snížil o asi 8%.
  – Náklady na standardní munici pro tier 7 sníženy o 25%.
  – Násobitel nákladů na pokročilou munici pro tier 7 se sníží asi o 12%.
  – Náklady na standardní munici pro tier 8 se sníží o 25%.
  – Násobitel nákladů na pokročilou munici pro tier 7 se sníží o cca 14%.
  – Náklady na opravu vozidel tieru 5 byly sníženy z 16.000 na 12.800 kreditů.
  – Náklady na opravu vozidel tieru 6 se snižují z 28.000 na 19.600 kreditů.
  – Náklady na opravu vozidel tieru 7 byly sníženy ze 44.000 na 26.400 kreditů.
  – Náklady na opravu vozidel tieru 8 byly sníženy z 60.000 na 36.000 kreditů.
  – Zvýšeny všechny zisky reputace v PvE o 20%
  – Zvýšen příjem kreditů o 35% v PvE na všech tierech
  – Nedávno bylo odstraněno několik PvE misí, v updatu 0.95 se většina těchto misí vrací zpět (krom mise Starry Night) a to po prodělání série rebalanců. Počet PvE misí se tedy zvedá na 24.

  Vylepšení prémiových vozidel
  – Při hraní s prémiovým vozidlem získáváte o 20% více reputace
  – Při hraní s prémiovým vozidlem získáváte o 20% více ke zkušenostem pro posádku
  – Při hraní s prémiovým vozidlem získáváte o 20% více ke zkušenostem pro velitele

  Mapy – PvE a PvP
  Byly provedeny změny a opravy na následujících mapách: Roughneck, Reactor, River Point, Ghosthunter, Life Jacket, Starry Night, Harbinger, Hydra, Scorpio, Cavalry, Sapphire

  Úpravy vozidel
  T-90, M60, M60A2
  – změněny hodnoty podvozku aby se zabránilo houpání

  XM8
  – opravena chyba s vizuálním efektem použití kouřového granátu

  Taifun
  – maskovací faktor zvýšen z 0.25 na 0.325

  RDF-LT
  – rychlost střelby zvýšena o 30%
  – poškození za ránu zvýšeno o 15%
  – průbojnost všech střel zvýšena o 7.5%

  Opravy bugů
  – Auto-opravy – opravena chyba, která nastala ve chvíli kdy se hráči snažili zapnout automatické opravy poté, co bylo vozidlo zničeno. To ho učinilo nehratelným.
  – Kill cam – opravena chyba, která nastávala ve chvíli kdy byl zničen hráč a i ten, kdo ho zničil (ztráta FPS)
  – Premiový účet – opravena chyba týkající se prémiového času získaného z Founder’s packu
  – Poškození narážením – sníženo o cca 40 procent
  – Základna – opraven bug kdy Kasárna a Akademie (Barracks, Academy) neposkytovaly správné bonusy
  – Vozidla – opraven bug kdy vozidlo nešlo řádně prodat
  – Úpravy – obrázky na tanky opraveny
  – Obrazovky úprav a oprav tanků – přidány pomocné vysvětlující titulky funkce jednotlivých prvků
  – Přidána funkce „vyzbrojit vozidlo nejlepší municí“
  – Periskopy – opraven bug kdy poškození periskopů dohled zvyšovalo a ne naopak

  Zdroj: http://aw.my.com/us/news/general/introducing-update-095

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekHalloweenské wallpapery do WoWs
  Další článekOtázky a odpovědi k WoT: Blitz
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  21 KOMENTÁŘŮ

  1. Super jen tak dál.Jen by mohly ještě opravit několik neviditelných textůr.

  2. na co když nejsou videt ? a několik jich opravili. 😀 dekuji za povzbudivej clanecek.

   • no asi abych do nich neboural a taky když se vyhejbáš palbě a jedeš do zadu a najednou stop

    • nevim kudy jezdis, ale ještě sem nikde necouval do neviditelne steny, jediného bugu co sem si vsiml – velky regal s trubkama, když sem k tomu prijel s tankem nedalo se od toho odcouvat , tank se stosoval zvedal se mu zadek a deset vterin sem se tam vrtel nez me to pustilo, asi tam byly naskladane magnety 😀

  3. hneď mám lepší deň a nelutujem že som WoT vymenil za AW …..sláva AW tvorcom 😉

  4. Nehraji AW ale chci se zeptat, jak probíhá expeni ve srovnání s Wotkem? Je těžší, lehčí? Co vydělávání? Srovnání toho vyexpit desítku ve Wotku nebo AW. (nevím jestli tam mají taky desítky)

   • je to jakoby o dva tyry posunute , sestka v AW je stejna uroven jako 8 ve wot, expeni je daleko rychlejsi a hlavne od zacatku jezdis s tankama a ne se starodavnyma popelnicama, trojky ctverky tyry v AW jsou tanky co potkáš na wotku v tyru 8-10, ve votku si je vyjezdis za pul roku , v AW za mesic, vydelavani je supr neproděláš , ze zacatku se ti otevira hodne tanku i presto ze mam vsecky koupene a neprodavam nic tak mam nasetreno deset milionu
    (pisu hodne zjednodusene pro lidi kteří o tom nevi nic viz dotaz vyse, ne pro chytre hnidopichy)

    • Ok, díky. Nějak jsem se ve wotku zasekl. Vyexpil jsem par desítek, odehrál za ně pár her a zjistil, ze už mě nebaví hrát nižší tiery 6-8 ani trápení s expenim dalších větví. Ale hrát jenom desítky neutáhnu. Nemám PU a ani skill na to, abych byl na desítkách v plusu. Takže uvažuji co dál:-)

     • Taky je tu důležitá věc, že všechny XP (resp. reputace) ti jdou zároveň do progress baru i k použití na vývoj modulů a munice, tzn. nemusíš přemýšlet „když nevyzkoumám tohle a tohle tak ten tank přejedu za 80000 XP místo 100000“, co se ti do progress baru jednou zapíše to v něm zůstane nehledě na to, kolik reputace utratíš za moduly. Navíc zkoumání modulů za free rep přidává ekvivalent použité free reputace i do progress baru.

     • dal AW 🙂 uvidíš ze se ti bude dařit vic jak we wot, havne te nebudou v bitve desit arty a kupa tnaku o dva tyry nad tebou 🙂 ale neboj herni styl je dost podobny publiku na wotku , hraci jsou všude stejni tak necekej nejake zázraky ze by v bitve všichni delali co mají 🙂

     • AW oproti WoT má hneď niekolko plus
      + rýchlejšie expenie či už tnaku alebo posádky
      + nemusíš presúvať posádku z tanku do tanku resp. kúpiš tank i s posádkou btw. velitel ti ostáva máš na výber z 3 (zatial) a možeš ho použiť v akomkolvek tanku bez postihu na jeho schopnosti (inak to nvm moc vysvetliť takto musel by si vidieť)
      + nemusíš kupovať miesta v garáži za goldy jak v drblom WoT
      + neprerobíš ani keď prehráš
      + za expy máš možnosť si vyskúmať balíčky z obsahom penazí
      + peniaze dostávaš i za dosiahnuté ocenenia v hre
      + násobky expov a zárobkov sú takmer za všetko nie len za prvú výhru
      + je len na tebe či budeš hrať PvP alebo PvE – ja hrám len PvE ale občas si pustím aj PvP keď si vyexpím posádku i tank na full
      je toho viac len teraz ma nenapadá už a za mňa ešte lepšia grafika aj keď vo WoT sú HD tanky naozaj pekné ale oproti tomu jak začínalo WoT a AW je AW na lepšej úrovni čo sa týka enginu, grafiky a všeobecne takže ak sa rozhodneš pre AW uvidíš to sám ten rozdiel je to len otázka času kedy si zvykneš na AW ale pre mňa to bola príjemná zmena a od kedy som to skúsil do WoT som sa ani neprihlásil 😀 😉

      • Este by som spomenul BASE kde mozes postupom mat lacnejsi premiak ja mam teraz o 6% zatial

      • Jsem AW spokojen a potvrzuji Tvá slova, ale mírnil bych optimismus
       neboť ten rychlý postup, příznivá ekonomika je teď v začátku, když se hra rozjíždí a vývoji stojí za to získat hráče a tak si ho předchází. Nemohou si dovolit takový sprostý money maker styl jako WG. Ovšem až základna hráčů bude naplněná, lze očekávat příklon ke zisku aneb když ptáčka lapají hezky mu zpívají. Zas máme šanci toho využít, kdo dřív přijde… Co mne trochu mrzí jsou free exp po dosažení elitního stavu tanku – nejde jinak než je hromadit a konvertovat. To je škoda, já bych je raději viděl v exp posádky. Tato možnost tu jako ve WOT není a tak ti jsou pak k ničemu nebo hold gold konverze. Takže za sebe si koupím goldy ne na prémko, ale na konverzi neboť na co mi je vyšší výdělek (stříbrné jsou v pohodě i bez premium účtu) když stejně nevyužiješ jinak než na konvertování. Není zatím CZ -SK lokace, ale komunita se snaží vše překládat takže doporučuji AW forum přístupné z jejich stránek. Tady je info taky v podstatě zatím hodně podobné jen s mírným zpožděním.
       Public je srovnatelný s WOT, ale NEJSOU a NEBUDOU módy. Takže je to o skillu, rng štěstí… Hra je hodně podobná WOT a je to dobře pro obě komunity. WG si taky jistě některé myšlenky (mód proti botům, base) časem implementuje. Nechápu proč někdo hrotí ve stylu SPARTA – SLAVIE je to docela legrační a hloupé. WOT má KONEČNĚ slušnou konkurenci, hráč na tom může jen vidělat a hrát obojí jak historické tanky tak modernu.

  5. Za mě je velké pozitivum, že v AW nejsou žádné módy. Tedy ani ty zakázané (nedoporučené) ve WoT, kdy tě prostřelují skrz budovy a skály, kdy tě trefí artyna ve třetí vteřině bitvy (když má 40sekund nabíjet), že jsi spotlej hned od začátku bitvy a mnoho dalších hnusů, které WoT kazí. pokud s tím WoT nic neudělá (i když už jsem včera četl, že by tomu měl částečně zabránit nový launcher), půjde časem do kytek a zůstanou tam jen ti nooby, co se bez podvodů neobejdou. Zbytek uteče k AW.
   Jediné mínus je zatím žádná akce pro klany. Kromě čet a PVE, kde můžeš jet s pěti kámošema, tam nic zatím není. Ale dočkejme času.

  6. Hlavnim duvodem proc jsem ja osobne zacal hrat AW je. Ve hre neexistuje goldova munice a hra neni modifikovatelna. Respektive je modifikovatelna, ale vyvojari to nepovoli. Uz me ve wot nebavilo to, ze me rozstrilel kazdy nymand goldama za pomoci autoaimu prez pul mapy za jizdy. Goldy a cheaty nici wot.

  7. Mam zoufaly notak a AW mi jede na 20-22 fps a cca 40-45 ping. I WoT mi jede jen na minimalni rozliseni… I tak mi ale AW bezi lepe jak WoT. Bez lagu a sekani, bez dropu. To co me dostava v AW je ale MM. To se s WoTkem neda rovnat. Za vice jak 70 bitev jen jedna kde byl t5, t6 a jeden t7. Maximalne super 😉

  8. Tak uz vieme, ze aktualizacia bude v skutocnosti pomenovana 0.10 a ze bude zajtra (22.10.) a hra bude nedostupna od 10:00 asi do 15:00.

  9. Tez jsem presel z Wotka na AW a max spokojenost … wot ucet nekomu daruju asi bo me ta hra uz nic nedava spis bere a to hodne nervu. A jak uz bylo receno MM je luxusni a hra je tudiz lepe hratelna ….. jelikoz kdz na vas vyjete topova 9tka a vy mate stock 7 tak je to k placi

  Comments are closed.