Aktualizace 0.19 na RU PTS serveru pro širokou veřejnost

  5

  Ve dnech od 6. ledna do 8. ledna bude dostupný ruský testovací server s aktualizací 0.19 pro širokou veřejnost!

  Momentálně je server dostupný pouze pozvaným hráčům. O následujícím víkendu si však všichni hráči budou moci vyzkoušet aktualizaci 0.19 včetně Balancu 2.0. Server bude dostupný od 19:00 do 00:00 moskevského času, tedy od 17:00 do 22:00 CET. Detailnější informace jsou dostupné na následujícím odkazu (v ruštině) ZDE.

  Pojďme se podívat, jakým způsobem je možné se do hry na ruském serveru dostat.

  Vytvoření účtu

  Prvním a nejdůležitějším krokem je vytvoření účtu na mail.ru na odkazu ZDE. Pokud nevládnete azbukou, stejně jako já, použijte nějaký prohlížeč, který Vám stránku přeloží do Vašeho rodného jazyka (např. Google Chrome).

  Registrace na aw.mail.ru

  V druhém kroku je potřeba si vytvořit účet na stránkách Projektu Armata (AW). K registraci použijte Váš vytvořený účet na mail.ru a zvolte heslo. Registraci můžete vytvořit ZDE.

  Instalace herního klienta

  Ruský herní klient je obdobou toho evropského (My.com Game Center), který je dostupný na následujícím odkazu ZDE. Klienta nainstalujte. V něm je potřeba se přihlásit pod Vámi vytvořeným účtem na aw.mail.ru přes ikonu v horní části na následujícím obrázku. Pokud se Vám podařilo přihlásit, je dále potřeba vybrat herního klienta pro PTS server. Klikněte na označený odkaz v připojeném obrázku a vyberte Armored Warfare PTS. Nyní, dle rychlosti Vašeho připojení, se nějakou dobu budou stahovat instalační soubory.

  aw

  Nastavení stahování a umístění souborů hry

  Pokud válčíte s nedostatkem místa na disku, bude potřeba upravit adresářovou strukturu, do které budou staženy instalační soubory a posléze rozbalena hra. Volbu provedete výběrem “ozubeného” kolečka v horní části herního klienta a dále volbou dle Vašich preferencí. První pole odkazuje na složku, do které budou staženy instalační soubory, druhé pole pak složku, do které bude klient nainstalován.

  aw1

  Omezení stahování a distribuci již stažených souborů provedete v menu konfigurace. V prvním poli definujete rychlost pro stahování, v druhém poli rychlost odesílání již stažených dat. Pokud nechcete umožnit odesílání již stažených dat ostatním hráčům, je potřeba zrušit volbu ve spodní části konfigurace. Pokud si nebudete jisti, co které pole znamená, otevřete si EU herního klienta, nastavení a rozmístění polí je identické.

  aw2

  Pokud se Vám vše podařilo, můžete se pustit do víru bojů na testovacím serveru a konečně vyzkoušet, jak asi bude vypadat hra po aktualizaci 0.19.

  Ohodnoťte tento článek!
  Sdílejte
  Předchozí článekVývojářský výcuc (díl 24)
  Další článekeSport: Top 10 hráčů sezóny 2016
  Velký fanda leteckých simulátorů od dávné minulosti (Retaliator, F-15) až po současnost (Falcon 4.0 BMS, DCS World). Bývalý hráč hráč World of Tanks. Armored Warfare hraje od uzavřené bety. Jeho moto zní: "Negativní vlastnosti neexistují. Jsou zde jen příležitosti pro zlepšení!"

  5 KOMENTÁŘŮ

  1. No zapnule jsem to zkusil jsem to a mám z toho takový neurčitý pocit. Nižší třídy vozidel mě nebavili. A to hlavně proto že do 6. Tieru je úplně jedno co vezmete protože prostřelíte všechno. Weakspoty opravdu oddstranili a zatím co předtím měli tanky weakspoty jen na několika místech teď maj pancíř jen na několika místech.
   MBT jsou znevýhodněna i svou rychlostí a neobratností, takže hrát na nižších úrovních je to dost pruda. AFV, TD a LT defakto vedou, protože jak jsem řekl pancíř neposkytuje téměř žádnou výhodu a tak obratnost je jedinou přidanou hodnotou.
   Takže jedinou vaší ochranou je světe drž se RNG to díky nepřesnosti děl a nové penetrační “barvičkové metodě” stouplo do závratných výšin daleko za hranice nastavené WoTkem.

  2. To je super, takovou hru tu už máme.

   Jak napsal Garth u jiného článku, tak si ty plačky co neprobily nic vybrečely to, že nyní respektive při uvedení 0,19 probijou vše.
   To si určitě udrží ten zbytek hráčů a nový budou přibývat a hlavně platit.
   Díky Obsidian Díky !!!!

  3. Já bych to tak špatně neviděl.Tawarus dík za info můžeš zas pokrčovat.

   Uvidíme až to vyjde pak uděláme závěry

   • Přesně souhlas je to stále PTS a nerf Heatů na nižších tierech a zesílení mantletu Téček už byl oznámen. takže změny k dobrému už nějaké jsou.

  Comments are closed.